Wrocławska Liga - Sezon 3
- Pieta
- trener
- Posty: 3083
- Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
- Lokalizacja: Wrocław
Wrocławska Liga - Sezon 3
Zbierane są już deklaracje na kolejny sezon. Wszystko w grupie na FB.
Żeby się zapisać, należy znaleźć odpowiedni arkusz excel na grupie https://www.facebook.com/groups/bloodbowlwroclaw/
Żeby się zapisać, należy znaleźć odpowiedni arkusz excel na grupie https://www.facebook.com/groups/bloodbowlwroclaw/
- Pieta
- trener
- Posty: 3083
- Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
- Lokalizacja: Wrocław
- Pieta
- trener
- Posty: 3083
- Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Wrocławska Liga - Sezon 3
Układ dywizji
DYWIZJA A | |
Jaw of terror | Lizardmen - Hunderus |
Pawns of Tzeentch | Chaos Renegades - Młody |
Stars | Elven Union - Niedziel |
No Name Orc | Orcs - Dmochu |
Leśne Borsuki | Wood Elves - Farba |
Killer Noodle | Dwarf - Xagar |
Baroni Relaksu | Chaos Dwarfs - Sosu |
Tomb Shoguns | Khemri - Marcepan |
DYWIZJA B | |
Angry Kittens | Dwarf - Wiktor |
Warpstone Warriors | Skaven - Czeftek |
Da Blitz | Orcs - Damian |
Band of the Hawk | Humans - Misiek |
Massolit | Lizardmen - Dziczek |
Łi Ar Czempions | Orcs - Kretonal |
Ale Brawlers | Dwarf - Guzu |
DYWIZJA C | |
Czarna Kompania | Bretonnia - Larry Croft |
Łowcy Egzotyki | Skaven - Misiozaurus |
Pustkovia | Chaos Chosen - Pieta |
Nightstalkers | Dark Elves - DoTheMario |
Orki Ve Vzorki | Orcs - Grab |
Nasty Bits | Skaven - donmakaron |
BBC Strongarmers | Norse - Dymitr |
- Pieta
- trener
- Posty: 3083
- Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Wrocławska Liga - Sezon 3
DYWIZJA A
Tydzień 1 - 16.02-27.02
Jaw of terror - Pawns of Tzeentch 3:0 (3:1)
Stars - Tomb Shoguns
No Name Orc - Baroni Relaksu
Leśne Borsuki - Killer Noodle
Tydzień2 - 27.02-09.03
Pawns of Tzeentch - Killer Noodle
Baroni Relaksu - Leśne Borsuki
Tomb Shoguns - No Name Orc
Jaw of terror - Stars
Tydzień 3 - 09.03-19.03
Stars - Pawns of Tzeentch
No Name Orc - Jaw of terror
Leśne Borsuki - Tomb Shoguns
Killer Noodle - Baroni Relaksu
Tydzień 4 - 19.03-29.03
Pawns of Tzeentch - Baroni Relaksu
Tomb Shoguns - Killer Noodle
Jaw of terror - Leśne Borsuki
Stars - No Name Orc
Tydzień 5 - 29.03-08.04
No Name Orc - Pawns of Tzeentch
Leśne Borsuki - Stars
Killer Noodle - Jaw of terror
Baroni Relaksu - Tomb Shoguns
Tydzień 6 - 08.04-18.04
Pawns of Tzeentch - Tomb Shoguns
Jaw of terror - Baroni Relaksu
Stars - Killer Noodle
No Name Orc - Leśne Borsuki
Tydzień 7 - 18.04-28.04
Leśne Borsuki - Pawns of Tzeentch
Killer Noodle - No Name Orc
Baroni Relaksu - Stars
Tomb Shoguns - Jaw of terror
Tydzień 1 - 16.02-27.02
Jaw of terror - Pawns of Tzeentch 3:0 (3:1)
Stars - Tomb Shoguns
No Name Orc - Baroni Relaksu
Leśne Borsuki - Killer Noodle
Tydzień2 - 27.02-09.03
Pawns of Tzeentch - Killer Noodle
Baroni Relaksu - Leśne Borsuki
Tomb Shoguns - No Name Orc
Jaw of terror - Stars
Tydzień 3 - 09.03-19.03
Stars - Pawns of Tzeentch
No Name Orc - Jaw of terror
Leśne Borsuki - Tomb Shoguns
Killer Noodle - Baroni Relaksu
Tydzień 4 - 19.03-29.03
Pawns of Tzeentch - Baroni Relaksu
Tomb Shoguns - Killer Noodle
Jaw of terror - Leśne Borsuki
Stars - No Name Orc
Tydzień 5 - 29.03-08.04
No Name Orc - Pawns of Tzeentch
Leśne Borsuki - Stars
Killer Noodle - Jaw of terror
Baroni Relaksu - Tomb Shoguns
Tydzień 6 - 08.04-18.04
Pawns of Tzeentch - Tomb Shoguns
Jaw of terror - Baroni Relaksu
Stars - Killer Noodle
No Name Orc - Leśne Borsuki
Tydzień 7 - 18.04-28.04
Leśne Borsuki - Pawns of Tzeentch
Killer Noodle - No Name Orc
Baroni Relaksu - Stars
Tomb Shoguns - Jaw of terror
- Pieta
- trener
- Posty: 3083
- Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Wrocławska Liga - Sezon 3
DYWIZJA B
Tydzień 1 - 16.02-27.02
Angry Kittens - Czarna Kompania
Warpstone Warriors - Ale Brawlers
Da Blitz - Łi Ar Czempions
Band of the Hawk - Massolit
Tydzień2 - 27.02-09.03
Orki Ve Vzorki - Massolit
Łi Ar Czempions - Band of the Hawk
Ale Brawlers - Da Blitz
Angry Kittens - Warpstone Warriors
Tydzień 3 - 09.03-19.03
Warpstone Warriors - Łowcy Egzotyki
Da Blitz - Angry Kittens
Band of the Hawk - Ale Brawlers
Massolit - Łi Ar Czempions
Tydzień 4 - 19.03-29.03
Nasty Bits - Łi Ar Czempions
Ale Brawlers - Massolit
Angry Kittens - Band of the Hawk
Warpstone Warriors - Da Blitz
Tydzień 5 - 29.03-08.04
Da Blitz - Pustkovia
Band of the Hawk - Warpstone Warriors
Massolit - Angry Kittens
Łi Ar Czempions - Ale Brawlers
Tydzień 6 - 08.04-18.04
BBC Strongarmers - Ale Brawlers
Angry Kittens - Łi Ar Czempions
Warpstone Warriors - Massolit
Da Blitz - Band of the Hawk
Tydzień 7 - 18.04-28.04
Band of the Hawk - Nightstalkers
Massolit - Da Blitz
Łi Ar Czempions - Warpstone Warriors
Ale Brawlers - Angry Kittens
Tydzień 1 - 16.02-27.02
Angry Kittens - Czarna Kompania
Warpstone Warriors - Ale Brawlers
Da Blitz - Łi Ar Czempions
Band of the Hawk - Massolit
Tydzień2 - 27.02-09.03
Orki Ve Vzorki - Massolit
Łi Ar Czempions - Band of the Hawk
Ale Brawlers - Da Blitz
Angry Kittens - Warpstone Warriors
Tydzień 3 - 09.03-19.03
Warpstone Warriors - Łowcy Egzotyki
Da Blitz - Angry Kittens
Band of the Hawk - Ale Brawlers
Massolit - Łi Ar Czempions
Tydzień 4 - 19.03-29.03
Nasty Bits - Łi Ar Czempions
Ale Brawlers - Massolit
Angry Kittens - Band of the Hawk
Warpstone Warriors - Da Blitz
Tydzień 5 - 29.03-08.04
Da Blitz - Pustkovia
Band of the Hawk - Warpstone Warriors
Massolit - Angry Kittens
Łi Ar Czempions - Ale Brawlers
Tydzień 6 - 08.04-18.04
BBC Strongarmers - Ale Brawlers
Angry Kittens - Łi Ar Czempions
Warpstone Warriors - Massolit
Da Blitz - Band of the Hawk
Tydzień 7 - 18.04-28.04
Band of the Hawk - Nightstalkers
Massolit - Da Blitz
Łi Ar Czempions - Warpstone Warriors
Ale Brawlers - Angry Kittens
- Pieta
- trener
- Posty: 3083
- Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Wrocławska Liga - Sezon 3
DYWIZJA C
Tydzień 1 - 16.02-27.02
Angry Kittens - Czarna Kompania
Łowcy Egzotyki - BBC Strongarmers
Pustkovia - Nasty Bits
Nightstalkers - Orki Ve Vzorki
Tydzień2 - 27.02-09.03
Orki Ve Vzorki - Massolit
Nasty Bits - Nightstalkers
BBC Strongarmers - Pustkovia
Czarna Kompania - Łowcy Egzotyki
Tydzień 3 - 09.03-19.03
Warpstone Warriors - Łowcy Egzotyki
Pustkovia - Czarna Kompania
Nightstalkers - BBC Strongarmers
Orki Ve Vzorki - Nasty Bits
Tydzień 4 - 19.03-29.03
Nasty Bits - Łi Ar Czempions
BBC Strongarmers - Orki Ve Vzorki
Czarna Kompania - Nightstalkers
Łowcy Egzotyki - Pustkovia
Tydzień 5 - 29.03-08.04
Da Blitz - Pustkovia
Nightstalkers - Łowcy Egzotyki
Orki Ve Vzorki - Czarna Kompania
Nasty Bits - BBC Strongarmers
Tydzień 6 - 08.04-18.04
BBC Strongarmers - Ale Brawlers
Czarna Kompania - Nasty Bits
Łowcy Egzotyki - Orki Ve Vzorki
Pustkovia - Nightstalkers
Tydzień 7 - 18.04-28.04
Band of the Hawk - Nightstalkers
Orki Ve Vzorki - Pustkovia
Nasty Bits - Łowcy Egzotyki
BBC Strongarmers - Czarna Kompania
Tydzień 1 - 16.02-27.02
Angry Kittens - Czarna Kompania
Łowcy Egzotyki - BBC Strongarmers
Pustkovia - Nasty Bits
Nightstalkers - Orki Ve Vzorki
Tydzień2 - 27.02-09.03
Orki Ve Vzorki - Massolit
Nasty Bits - Nightstalkers
BBC Strongarmers - Pustkovia
Czarna Kompania - Łowcy Egzotyki
Tydzień 3 - 09.03-19.03
Warpstone Warriors - Łowcy Egzotyki
Pustkovia - Czarna Kompania
Nightstalkers - BBC Strongarmers
Orki Ve Vzorki - Nasty Bits
Tydzień 4 - 19.03-29.03
Nasty Bits - Łi Ar Czempions
BBC Strongarmers - Orki Ve Vzorki
Czarna Kompania - Nightstalkers
Łowcy Egzotyki - Pustkovia
Tydzień 5 - 29.03-08.04
Da Blitz - Pustkovia
Nightstalkers - Łowcy Egzotyki
Orki Ve Vzorki - Czarna Kompania
Nasty Bits - BBC Strongarmers
Tydzień 6 - 08.04-18.04
BBC Strongarmers - Ale Brawlers
Czarna Kompania - Nasty Bits
Łowcy Egzotyki - Orki Ve Vzorki
Pustkovia - Nightstalkers
Tydzień 7 - 18.04-28.04
Band of the Hawk - Nightstalkers
Orki Ve Vzorki - Pustkovia
Nasty Bits - Łowcy Egzotyki
BBC Strongarmers - Czarna Kompania
- Pieta
- trener
- Posty: 3083
- Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Wrocławska Liga - Sezon 3
Zakończył się sezon zasadniczy:
Rozpoczynają się Play-offy:
Rozpoczynają się Play-offy:
- Pieta
- trener
- Posty: 3083
- Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Wrocławska Liga - Sezon 3
Dla formalności, bo mecze skończyły się dawno, ale raporty wpływały z opóźnieniem, co niestety jest zmorą ligowego grania, wklejam ostateczne zakończenie Sezonu 3 Wrocławskiej Ligi (Wiosna 2018):
- Shawass
- trener
- Posty: 4348
- Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
- Lokalizacja: Rzeszów
- Kontakt:
-
Zdobyte trofea
Re: Wrocławska Liga - Sezon 3
Yaaaay, gratsy Kretonal!
- Dazzir
- rekrut
- Posty: 141
- Rejestracja: 28 paź 2017, 18:37
Re: Wrocławska Liga - Sezon 3
Orkowie wygrali we Wrocławiu, Orkowie w Łodzi... dziś Orkowie grają w finale ligi w Poznaniu (i mają spore szanse na zwycięstwo) - dominacja Zielonoskórych
edit: W Poznaniu też górą Orkowie
edit: W Poznaniu też górą Orkowie
Ostatnio zmieniony 07 lip 2018, 22:10 przez Dazzir, łącznie zmieniany 1 raz.
steam: Dazzir_
Mad Goat Manglers (Chaos Dwarf): 11/11/12
Black Ark Krakens (Dark Elves): 4/1/5
Chaos Chimeras (Chaos Pact): 11/5/13 (Nuffle hates them! Achievements unlocked: TD, Win, throw the Goblin, throw the Goblin with TD)
Mad Goat Manglers (Chaos Dwarf): 11/11/12
Black Ark Krakens (Dark Elves): 4/1/5
Chaos Chimeras (Chaos Pact): 11/5/13 (Nuffle hates them! Achievements unlocked: TD, Win, throw the Goblin, throw the Goblin with TD)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość