AKADEMIA WLBB - co to jest?

Chcesz dołączyć do ligi a sezon już trwa? zapraszamy tutaj!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

AKADEMIA WLBB - co to jest?

Post autor: Domingo » 08 paź 2017, 20:00

W trakcie trwania sezonu WLBB, równolegle do ligowych rozgrywek, będzie prowadzona Akademia WLBB (tzw. szkółka)
Każdy trener (nawet Ci, którzy grają w lidze) będzie mógł zapisać do akademii nową drużynę. Drużyna ta będzie mogła rozegrać maksymalnie 3 meczy w trakcie trwania sezonu. Nie ma kalendarza rozgrywek, mecze mogą być rozgrywanie w dowolnym czasie. Jedynym warunkiem jest, że drużyna nie może zagrać dwóch meczy z rzędu z tą samą drużyną.
Na koniec sezonu trener będzie mógł przetransferować drużynę z akademii do normalnych rozgrywek WLBB. Jeśli tego nie zrobi, drużyna przepada i jeśli będzie chciał grać w nowej akademii, będzie musiał zacząć od nowa.

W ten sposób gracze, którzy nie załapali się na udział w danym sezonie będą mogli sobie pograć. Dodatkowo, w następny sezon wejdą już z rozwiniętą drużyną. Tak samo trenerzy, którzy biorą już udział w WLBB, będą mieli możliwość potestowania sobie innych drużyn itp.

Zasady Akademii na przerwę między 4 a 5 sezonem WLBB:
- każdy gracz może mieć dowolną ilość drużyn w Akademii
- Jedna drużyna może rozegrać maksymalnie 3 mecze w Akademii (w następnych sezonach ta liczba będzie wzrastać)
- Każdy trener posiadający drużynę, która rozegrała mecz w Akademii powinien utworzyć tzw. blog drużyny w dziale "Akademia WLBB". Na blogu powinien zamieszczać aktualny stan rozpiski i raporty z rozegranych meczy.
- Drużyna nie może zagrać dwóch meczy pod rząd z tą samą drużyną.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Rogal
trener
Posty: 2728
Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: AKADEMIA WLBB - co to jest?

Post autor: Rogal » 12 paź 2017, 13:53

Takie pytanko techniczne: Zginął mi szczur a miałem 11 zawodników. Czy muszę do kolejnego meczu wystawić Journeymana czy mogę grać w 10?
naf sraf 23542

NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: AKADEMIA WLBB - co to jest?

Post autor: NairoD » 12 paź 2017, 13:55

Rogal pisze:Takie pytanko techniczne: Zginął mi szczur a miałem 11 zawodników. Czy muszę do kolejnego meczu wystawić Journeymana czy mogę grać w 10?
Możesz w10. Journeymena masz opcjonalnie.
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
Rogal
trener
Posty: 2728
Rejestracja: 11 sty 2017, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: AKADEMIA WLBB - co to jest?

Post autor: Rogal » 12 paź 2017, 14:05

NairoD pisze:
Rogal pisze:Takie pytanko techniczne: Zginął mi szczur a miałem 11 zawodników. Czy muszę do kolejnego meczu wystawić Journeymana czy mogę grać w 10?
Możesz w10. Journeymena masz opcjonalnie.
Ogólnie tak (przepisy) ale może komisarz chce inaczej ;) ...
I tak wziąłem journeymana :)
naf sraf 23542

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akademia WLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości