REGULAMIN - prace końcowe

Trójmiejska Liga Blood Bowla
Awatar użytkownika
marioosh
rekrut
Posty: 53
Rejestracja: 14 lip 2017, 10:41
Lokalizacja: Kościerzyna
Kontakt:

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: marioosh » 06 cze 2018, 22:03

TO ja z innej beczki:
Jak będę wybierane/losowane pairingi w grupach podczas sezonu?

W grupie 6ciodrużynowej to zwykły round robin, ale przy 7 i 8 to już ma znaczenie.
Na przykład: Grupa 7 drużyn - czyli trener ma 6ciu przeciwników, ale tylko 5 meczy, z ktorymś z trenerów nie zagra, tylko z kim???

Powiedzmy, że ten przypadek jest rozwiązany przez losowanie. Jestem trenerem A, trener BE jest tym z którym w drodze losowania nie będzie mi zagrać w tym sezonie. W obecnej kolejce mam grać z trenerem C, ale ten pojechał na urlop, czy w takiej sytuacji mógłbym zagrać z BE? Czy jest szansa aby w większych grupach te rundy mogłyby się bardziej lub mniej dostosowywać do graczy? czy stricte tabelka na początku sezonu i tego się trzymajmy..

Tak samo w grupach 8mio trenerowych, tyle że tam trener nie gra z dwoma innymi podczas sezonu, tylko z którymi?

Kozioł
rekrut
Posty: 55
Rejestracja: 14 kwie 2017, 16:41

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: Kozioł » 07 cze 2018, 09:23

Będzie na to stała tabelka pokazująca kto z kim gra który mecz i na etapie losowania będzie juz wszystko jasne.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2018, 13:41 przez Kozioł, łącznie zmieniany 1 raz.

Kozioł
rekrut
Posty: 55
Rejestracja: 14 kwie 2017, 16:41

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: Kozioł » 07 cze 2018, 09:24

Redil pisze: 06 cze 2018, 16:42
Kozioł pisze: 06 cze 2018, 15:31 ciezko wrzucic bedzie ferie, czy na pewno jest nas az tyle korzystajacych z ferii? ;)
Jak puścisz kolejkę od 1 września, to nie będzie problemu z feriami :)
Pierwsza kolejka startuje w poniedAlek 02.09
Ostatnio zmieniony 07 cze 2018, 13:41 przez Kozioł, łącznie zmieniany 1 raz.

Kozioł
rekrut
Posty: 55
Rejestracja: 14 kwie 2017, 16:41

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: Kozioł » 07 cze 2018, 09:38

MarkusNord pisze: 06 cze 2018, 15:00 Kozioł mamy jeszcze dwutygodniowe ferie od 11 lutego do 24 lutego.
Jeżeli ustalimy ze fazę pucharów ligi wiosennej rozgrywany w lipcu i sierpniu to zyskujemy dwa tygodnie na ferie

Awatar użytkownika
Redil
liniowy
Posty: 1076
Rejestracja: 12 mar 2017, 20:10
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: Redil » 07 cze 2018, 09:49

Kozioł pisze: 07 cze 2018, 09:38
MarkusNord pisze: 06 cze 2018, 15:00 Kozioł mamy jeszcze dwutygodniowe ferie od 11 lutego do 24 lutego.
Jeżeli ustalimy ze fazę pucharów ligi wiosennej rozgrywany w lipcu i sierpniu to zyskujemy dwa tygodnie na ferie
Kozioł pisze: 07 cze 2018, 09:23 Będzie na to stała tabelka pokazująca kto z kim gra który mecz i na etapie losowania będzie juz wszystko jasne.
Kozioł pisze: 07 cze 2018, 09:24
Redil pisze: 06 cze 2018, 16:42
Kozioł pisze: 06 cze 2018, 15:31 ciezko wrzucic bedzie ferie, czy na pewno jest nas az tyle korzystajacych z ferii? ;)
Jak puścisz kolejkę od 1 września, to nie będzie problemu z feriami :)
Pierwsza kolejka startuje w poniedAlek 02.09

Pisz proszę wszystkie odpowiedzi w jednym poście, robisz straszny bałagan w tym temacie.
Sam fart, zero skilla :twisted:

Awatar użytkownika
BRaN
rekrut
Posty: 333
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: BRaN » 08 cze 2018, 08:46

Oi!
marioosh pisze: 06 cze 2018, 22:03 TO ja z innej beczki:
Jak będę wybierane/losowane pairingi w grupach podczas sezonu?

W grupie 6ciodrużynowej to zwykły round robin, ale przy 7 i 8 to już ma znaczenie.
Na przykład: Grupa 7 drużyn - czyli trener ma 6ciu przeciwników, ale tylko 5 meczy, z ktorymś z trenerów nie zagra, tylko z kim???

Powiedzmy, że ten przypadek jest rozwiązany przez losowanie. Jestem trenerem A, trener BE jest tym z którym w drodze losowania nie będzie mi zagrać w tym sezonie. W obecnej kolejce mam grać z trenerem C, ale ten pojechał na urlop, czy w takiej sytuacji mógłbym zagrać z BE? Czy jest szansa aby w większych grupach te rundy mogłyby się bardziej lub mniej dostosowywać do graczy? czy stricte tabelka na początku sezonu i tego się trzymajmy..

Tak samo w grupach 8mio trenerowych, tyle że tam trener nie gra z dwoma innymi podczas sezonu, tylko z którymi?
Podobuje mnie się 👏
Osobiście nie cierpię WO, a nie wykorzystanie takiej furtki, jaką zaproponował Marioosh, byłoby głupotą.
Postuluję dodanie punktu do regulaminu.
Nia!
Obrazek

Szwajcar vol 6: spartan Orcs

Awatar użytkownika
BRaN
rekrut
Posty: 333
Rejestracja: 03 sty 2018, 21:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: BRaN » 08 cze 2018, 08:58

Oi!
Jako ligowy hejter DO i WO, podkreślam wagę, jaką przyłożyć powinniśmy w "procesie rekrutacji" do zaakceptowania Trenera na kolejny sezon.

DISCLAIMER: wymienieni poniżej - służycie za przykład, i nie nawołuję od razu do zbanowania Was, OK? 😉

Jeśli np. Suchar, Dzyndzel i/lub Oren będą chcieli się zapisać na Sezon V, to IMO trzeba im zadać pytanie, czy dadzą radę od września.

Innym gatunkiem są świeżynki. Tu zbadać należy CV, FB i LinkedIn. Po wnikliwym śledztwie, można podjąć decyzję o akceptacji... 😜😝😂😁😋😆
LoL, dobra - to ostatnie to dżołk, ale się nie mogłem powstrzymać 😎
Nia!
Obrazek

Szwajcar vol 6: spartan Orcs

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: Oren » 09 cze 2018, 07:54

Nie będę za innych się wypowiadał ale będę starał się dac radę;)
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
Neret
rezerwowy
Posty: 567
Rejestracja: 11 mar 2017, 09:05

Zdobyte trofea

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: Neret » 09 cze 2018, 09:05

BRaN pisze: 08 cze 2018, 08:58 Oi!
Jako ligowy hejter DO i WO, podkreślam wagę, jaką przyłożyć powinniśmy w "procesie rekrutacji" do zaakceptowania Trenera na kolejny sezon.

DISCLAIMER: wymienieni poniżej - służycie za przykład, i nie nawołuję od razu do zbanowania Was, OK? 😉

Jeśli np. Suchar, Dzyndzel i/lub Oren będą chcieli się zapisać na Sezon V, to IMO trzeba im zadać pytanie, czy dadzą radę od września.

Innym gatunkiem są świeżynki. Tu zbadać należy CV, FB i LinkedIn. Po wnikliwym śledztwie, można podjąć decyzję o akceptacji... 😜😝😂😁😋😆
LoL, dobra - to ostatnie to dżołk, ale się nie mogłem powstrzymać 😎
Nia!
stąd moja propozycja, żeby zabezpieczyć się wpisem w regulaminie. jeśli dropujesz w trakcie, to przyszły sezon masz przerwę. nie wiem co na to aktualni dorpujący, może to za ostre. chętnie przeczytam co myślą w tej kwestii

wazne żeby realnie ocenić swoje szanse na grę
nick steam: Neret
Tel. 601600997

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: REGULAMIN - prace końcowe

Post autor: Oren » 09 cze 2018, 09:21

Ja uważam że to może być zbyt brutalne. Może po prostu brak możliwości grania dalej rozwinięta drużyną? Jak zdropowales to grasz później nowym teamem. Ale zakazywac? Jestem przeciwny, aczkolwiek wiem że sam zdropowalem.
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

ODPOWIEDZ

Wróć do „TLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości