Ważne Ogłoszenie!

Trójmiejska Liga Blood Bowla
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Ważne Ogłoszenie!

Post autor: MarkusNord » 04 gru 2019, 08:43

Moi drodzy, szczerze nawet nie wiem od czego zacząć bo mam dużo do obwieszczenia więc zacznę po kolej w punktach:

1. Na wstępie chciałem was przeprosić, niestety kolejny raz z rzędu, za nie ogarnianie ligi. Nie jest to pierwszy sezon w którym daje tyłka i z tego co przeanalizowałem nie będzie to ostatni. Przepraszam was ostatni raz bo nadejdą zamiany, które temu zapobiegną.
2. Życie mi się mocno pokomplikowało, nie mam praktycznie czasu na BB i przez najbliższe miesiące się to nie zmieni. Dlatego też muszę zrezygnować z prowadzenia Ligi TLBB. "Pałeczkę" Komisarza przejmie Dzyndzel po konsultacjach ze mną. Nie będę też grał w najbliższych sezonach, jeśli uda mi się poukładać pewne sprawy i znajdzie się czas z pewnością wrócę bo BB ale nie jako organizator ligi. BB jest jedyną grą którą szanuję i lubię zwłaszcza przez ludzi, którzy w nią grają. Nie wiem też jak z turniejami, na dużą większość pewnie nie będę jeździł.
3. Aktualny sezon z racji problemów czasowych wielu uczestników przedłużam do świąt włącznie - poprowadzę go do końca. Nowy sezon rozpocznie się od nowego roku a jego organizacją zajmie się Dzyndzel. Do niego proszę kierować wszelkie pytania dotyczące nadchodzącego sezonu.
4. Jak dobrze wiecie nie zdołałem przeredagować Regulaminu - opublikuje go Dzyndzel na nowy sezon po wprowadzeniu potrzebnych zmian.
5. Dokończę temat związany z pamiątkowymi tabliczkami na przechodnie trofea wraz Białym oraz przechodni puchar Stunty ale to już najpewniej po świętach - będzie to ostatnia rzecz jaką włożę w organizację. Potem zajmę się układaniem prywatnych spraw.
6. Organizacją Beach Bowla 2020 będę się zajmował. Mam nadzieję, że uda mi się tak wszystko poukładać i dogadać z Trollami, żeby wyszło lepiej niż w zeszłym roku. Jest to jedyna rzecz z BB w którą zaangażuję się od nowego roku.
7. Pisałem tutaj z pracy bo FB używam tylko z komputera w domu, do którego od kilkunastu dni nie siadam z racji zmęczenia albo innych okoliczności. Proszę wrzućcie powyższe informacje na FB.

Za wszystkie obsuwy, braki w odpowiadaniu na wiadomości ect. jeszcze raz przepraszam. Mam nadzieje, że od nowego sezonu TLBB będzie lepiej funkcjonowało.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ważne Ogłoszenie!

Post autor: Oren » 04 gru 2019, 10:10

[mention]MarkusNord[/mention] coś się kończy coś się zaczyna. Dużo dałeś naszemu community i nie masz co się załamywać. Życie prywatne rządzi się swoimi prawami i nikt Tobie nie ma nic za złe że chcesz się nieco skupić na sobie! Wraz z Dzyndzlem ogarniemy ten grajdołek a Ty spokojnie będziesz mógł sobie pograć i od czasu do czasu wtrącić swoje trzy grosze ;) Trzymaj się prezes!
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

pajak
podawacz piłek
Posty: 12
Rejestracja: 01 mar 2019, 09:51

Re: Ważne Ogłoszenie!

Post autor: pajak » 04 gru 2019, 10:50

naprawdę szacunek jak to super ogarniasz!!! dzięki Tobie w ogóle zagrałem.. Wielkie Dzięki!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „TLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości