Eurobowl 2018

Mistrzostwa Europy w Cardiff, Walia - 27-28 października
Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Eurobowl 2018

Post autor: 2GUTTA » 05 mar 2018, 13:11

teillman pisze: 05 mar 2018, 12:48 Pytanie czy to oficjalne wytyczne eurobowl czy samowola Walijczyków.

Ja dalej nie rozumiem na jakiej zasadzie i kto decyduje o tym gdzie będzie się odbywało kolejne Euro (czy to zgrupowanie kapitanów, czy jakiś organ wyższy) i na jakich zasadach. Czy ktokolwiek dyskutował powyższe zmiany z innymi ośrodkami? Czy jest to po prostu samowola Walijczyków?

Bo równie dobrze u nas możemy kompletnie wywrócić mete i dodać tierowi 3ciemu po 200k siana żeby było wesoło... i co wtedy
To nie jest żadna samowola, Jest komitet Eurobowl, a zdania w nim są mocno podzielone - ale generalnie to jest temat, który ja podbiłem zasadami Danish Open. Jest źle i ciągle ktoś coś kombinuje (aczkolwiek ten podział jeszcze bardziej pogarsza t123, a nie go poprawia). Poczekajcie aż ogłoszą zasady do kolejnego ważnego turnieju, dopiero będziecie plakać ;) Coś czuję, że nasz Eurobowl będzie na jeszcze innych zasadach i bardzo się z tego powodu cieszę!

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Eurobowl 2018

Post autor: rover » 05 mar 2018, 15:14

Tier 3 to już tylko na alkogranie się nadaje.

Tier 2 to w sumie taki mix. Niektóre teamy zostają z tym samym (np. Ludzie, Necro), a niektóre spadają w nicość (np. Wampiry, Underworld).

Brak wymogu malowania. Tu nie wiem nawet jak to skomentować. Już widzę te piękne teamy w czarnym podkładzie z kolorowymi podstawkami. Chyba ktoś przyjebał głową w ściane.

Zjebali te zasady i to ostro.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Eurobowl 2018

Post autor: Sir Mewash » 05 mar 2018, 15:18

Problem, to że organizatorem Eurobowlu w Wali jest ex wojskowy i On ma swoje racje i uj
Nic na wampiry i tak sie ostatnio obrazilem
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Eurobowl 2018

Post autor: Niko » 05 mar 2018, 15:30

stunty nadal ma ogry... im nic się nie stało :)
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Eurobowl 2018

Post autor: teillman » 05 mar 2018, 16:23

niepomalowane zespoły? ^^ hahahahah zamiast powiększać prestiż imprezy to cofnijmy się o kilka lat xD
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Eurobowl 2018

Post autor: reszka » 05 mar 2018, 20:12

Tier 3 totalnie z dupy.
Wampiry - Duinhir chyba czymś takim grał, chyba. Ale zmiana z dupy.
Underworld - bez sensu
Tier 2 - faktycznie się cofamy, ale kogo to dotknęło? Nekro straciły 1 rozpiskę (miały 2) i ich to boli najbardziej, jakiś inny zespół?

Czy któryś inny zespół z tier 2 potrzebował 20 K, a nie wolał tego wydać na dodatkowy skill?

Khemri nie, nurgle - oni tracą 1 rozpiskę, ludzie nie, wysokie elfy chyba tak, ale tutaj to chyba na siłę, pro nic nie tracą. chaos też nic nie traci, reszty nie sprawdzałem.

W praktyce mały krok w tył.

Szczerze, to w pełni bym zrozumiał zmiany, gdyby tier 1 dostał 5 skilli. Chociaż nie, zmian w tier 3 nie da się zrozumieć.

Ale w 2020 zrobimy im rewolucję. Tier 3 dostanie dowolną gwiazdę za free. Ogry z morgiem - why not?
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Eurobowl 2018

Post autor: rover » 05 mar 2018, 20:19

Reszka, w T2 najbardziej dostaly po dupie teamy, ktore jechaly na star playerach czyli wampy i underworld. Wampiry z losowych ale grywalnych spadly do kategorii losowych ale losowych :D Moze to nie jest turniejowy top tier, ale poglebianie dziury muedzy T1 i reszta to absurd.

Jak 2Gutta przezywal ze sa tiery niezbalansowane, to nie do konca sie z jego punktem widzenia zgadzalem, ale te nowe zasady to jakies totalne przegiecie w druga strone.

A malowania to normalnie przezyc nie moge. Tak nie lubie grac na niepomalowane albo prysniete gownem figurki, a tu taaaaaki zonk. Tyle godzin minelo, a ja nadal jestem wkurwiony :oops: Mam tylko nadzieje, ze na naszych masterach wymog malowania bedzie.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Eurobowl 2018

Post autor: reszka » 05 mar 2018, 21:08

Zgadzam się do wampirów i underwordu.

Nie chcę przytaczać dawnych rozmów z Mewashem, ale myśmy też mieli pomysły, jak urozmaicić tiery, żeby było mniej różnic pomiędzy nimi. To jest krok w tył.

A co do malowania - smutek.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Eurobowl 2018

Post autor: leon » 06 mar 2018, 06:18

teillman pisze: 05 mar 2018, 12:48 Pytanie czy to oficjalne wytyczne eurobowl czy samowola Walijczyków.

Ja dalej nie rozumiem na jakiej zasadzie i kto decyduje o tym gdzie będzie się odbywało kolejne Euro (czy to zgrupowanie kapitanów, czy jakiś organ wyższy) i na jakich zasadach. Czy ktokolwiek dyskutował powyższe zmiany z innymi ośrodkami? Czy jest to po prostu samowola Walijczyków?

Bo równie dobrze u nas możemy kompletnie wywrócić mete i dodać tierowi 3ciemu po 200k siana żeby było wesoło... i co wtedy
gdzie akurat jest proste. z druzyn na danym euro ktore kandyduja do organizowania, dostaje je ostatecznie ten kraj, który zajał miejsce najwyzsze w klasyfikacji
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Eurobowl 2018

Post autor: Sir Mewash » 06 mar 2018, 13:02

To jest tak kształt czyli liczba graczy czy trzy tiery są teoretycznie ustalone odgórnie. Organizator może dokonywać delikatnych zmian czyli np Wampiry przed Szwecją były w tier2 w Szwecji i Portugalii wylądowały w tier 3 i znowu w Walii wylądowały w tier 2. Do tej pory z tego co się orientuje (dopiero od 2 lat wdrażam się w zasady działania Eurobowl Committee) chłopaki jak najwięcej starają się wrzucić na papier i do uregulowanych zasad. Chcą też zostawić możliwość organizatorom eurobowlu do nadania lekkich zmian. W tym roku Walia dość mocno wszystkich zaskoczyła.
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2018”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość