Sposób wybóru kapitana

Mistrzostwa Europy w Cardiff, Walia - 27-28 października
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Sposób wybóru kapitana

Post autor: Sir Mewash » 21 lut 2018, 17:11

Witam Panowie,
Tak się dobrze składa że nie jestem pierwszy więc mogę zaproponować inny sposób wyboru kapitana. Dotychczas był to wybór poprzez głosowanie.
Proponuje aby osoba z pierwszego miejsca była pierwszym pretendentem do bycia kapitanem. Po pierwsze zapracowała sobie na to. Po drugie może to zwiększyć sportową rywalizacje. Oczywiście osoba ta może nie chcieć być kapitanem (bo np. nie ma czasu, ochoty czy woli się nagrzmocic z resztą w sobotę gdy kapitan siedzi na spotkaniu i głosuje)
Wtedy przechodzi na następną osobę i ewentualnie dalej i dalej.
To taka moja luźna propozycja.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Neret
rezerwowy
Posty: 567
Rejestracja: 11 mar 2017, 09:05

Zdobyte trofea

Re: Sposób wybóru kapitana

Post autor: Neret » 21 lut 2018, 18:04

Mi natomiast sie wydaje ze od tego żeby kapitan był najlepszym graczem w teamie ważniejsze jest aby był dobrym organizatorem i scalał cała drużynę. Mówił jej głosem i był poniekąd za nią odpowiedzialny. Nikt na eurobowl nie chce sie nagrzmocic. (Czy nie mam racji)
nick steam: Neret
Tel. 601600997

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Sposób wybóru kapitana

Post autor: reszka » 21 lut 2018, 18:28

Mam to samo zdanie co neret. Sprawdziłeś się, ja nie widzę potrzeby zmiany. A jeśli zrezygnujesz, to wybieram Shawasa jako niegrajacego kapitana. Jak zmienia zasady albo 1 gracz zawojuje Polska scenę ( jak Rover, który ma bilans 7-1-0 w 2018 r.) to będę myślał.

Ale jak w repie będzie 4 gamoni, to zrobimy przewrót. :twisted:

Głosowanie jest jak najbardziej spoko, ale uważam, że kontrkandydat raz powinien się sam zgłosić albo mieć chociaż 2 głosy poparcia.

Może za lat trzy zmienimy Cię na Duinhira, ale poczekaj jeszcze. Bo koleś zrobił podium wampirami. Wampirami! To prawie jak wygrana halflingow i tylko nieco mniej prawdopodobne niż Włosi bez parcia na wynik.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sposób wybóru kapitana

Post autor: teillman » 21 lut 2018, 20:33

Ja jestem za tym żeby kapitanem była osoba z największym bagażem doświadczenia patrz Miłosz ale warto byłoby także pomyśleć o zastępcy w przypadku gdyby z pewnych przyczyn Miłosz nie mógł/nie chciał jechać.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Sposób wybóru kapitana

Post autor: leon » 22 lut 2018, 11:16

dopoki kapitan to organizacja to niech bedzie najlepszy organizator.
jak bedzie kapitan odpowiedzialny za parowanie druzyn to wtedy mozna myslec o zmianach
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Sposób wybóru kapitana

Post autor: rover » 22 lut 2018, 17:50

Neret pisze: 21 lut 2018, 18:04 Mi natomiast sie wydaje ze od tego żeby kapitan był najlepszym graczem w teamie ważniejsze jest aby był dobrym organizatorem i scalał cała drużynę. Mówił jej głosem i był poniekąd za nią odpowiedzialny. Nikt na eurobowl nie chce sie nagrzmocic. (Czy nie mam racji)
+1
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3082
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sposób wybóru kapitana

Post autor: Pieta » 23 lut 2018, 13:18

Ale, że tak spytam, kapitana wybiera tylko reprezentacja na dany sezon, czyli 8 trenerów, tak?

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Sposób wybóru kapitana

Post autor: Shawass » 25 lut 2018, 12:15

Jeśli chodzi o to żeby osoba na pierwszym miejscu w rankingu była pierwszym pretendentem jest ryzykowna - ktoś ma skill w grze ale niekoniecznie będzie potrafił doradzić komuś czy zorganizować wyjazd lub przemawiać na spotkaniu kapitańskim. Kandydatem w głosowaniu zdecydowanie powinien być, tak samo każdy kto się zgłosi.

Jednak na chwilę obecną widzę też że Mewash nadaje się najlepiej biorąc pod uwagę wcześniejsze EuroBowly, kwestia tylko tego czy @Mewash chciałbyś czy nie być kapitanem na ten EB.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2018”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość