Pytania o lvl up'y

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Pytania o lvl up'y

Post autor: rotti » 15 sie 2014, 23:43

Chyba nie skakać, ale łapać i rzucać piłkę, Nimiar :p
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Pytania o lvl up'y

Post autor: zgnity » 18 sie 2014, 10:03

Kod: Zaznacz cały

Disturbing Presence
This player's presence is very disturbing , whether is is caused by a massive cloud of fliues , spray's of soporific musk , an aura of random chaos or intense cold , or a preromone that causes fear and panic.
Regardless of the nature of this utation , any player must substract 1 from D6 when he pass , intercept of catch for each opossing player with Disturbing Presence that is withing three squares of them , even if the Disturbing Presence player is Prone or Stunned.
A więc nie wnikając w POWÓD Aury ( czy to zimno , czy to muchy , zapachy czy też inne ).
W promieniu 3 pól od zawodnika z ową Aurą należy odjąć 1 z próby podania , przechwycenia lub złapania [ pass , intercept , catch ] za każdego zawodnika opozycji z ową aurą nawet jeśli zawodnik leży na ziemi.

Niemniej jednak skoro Yethie ma już Guard i MB , a ma wybór tylko z Normali lub AV/MA.
To ja bym brał jedno z 2 : AV , Brake Tackle.

Moje ZA : AV - o ile nie spotkasz kogoś z Claw to się przyda a tak wylevelowany zawodnik to dobra inwestycja. Brake Tackle będziesz miał swobodę ustawienia tego zawodnika tam gdzie ty chcesz i większa szansa że nie będzie "blokowany" przez Linemana.
Nie wiem jak zwykłeś używać tego zawodnika oraz jaka specyfika ligi w której gra więc trudno coś więcej powiedzieć.
Juggernaut jeśli byś nim bardzo często Blitzował ( ale raczej masz od tego innych zawodników) oraz Piling On o ile się o niego nie boisz.
Najciekawszy był by Grab ale jeden zawodnik nie może mieć Grab i Frenzy ;P
Tyle z mojej strony.
A pathetic creature of meat and bone

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości