Yedee w OCC

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
ODPOWIEDZ
yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: yedee » 27 lut 2014, 10:56

Dzis wieczorem meczyk. Wywale pestigora i zaatakuje z dwoma rookiesami, zobaczymy co z tego wyjdzie. Wtedy roznica w TV wyniesie 70k, wiec dorzuce z kieszeni troche floty i bede mial 100k. Tylko nie wiem co z tym dalej zrobic. Lapowka? 2x browar? Igor?
Obrazek

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: Chris » 27 lut 2014, 11:22

Zostaw kasę w kieszeni. Za 50k babesy i już. Później przydadzą Ci się oszczędności na wyższych TV :)

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: yedee » 27 lut 2014, 12:23

No chyba ze tak. Ale igor troche kusi, ponadto fajnie byloby nad dirty gitem poprawcowac, bo mnie wyprzedzili przez moje ostatnie porazki. :D
Obrazek

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: yedee » 27 lut 2014, 22:53

Obrazek

Kolejny rotter z dirty playerem na smieci - smashed collar bone. Wbilem 6 kontuzji w meczu, ale naturalnie zaskoczyly wszystkie regenki. :P A dwa razy padal TG martwy! :roll: Udalo sie nowemu pestigorowi zdobyc lvl (zrobilem nim do 6 tury 2 TD, potem zabraklo szczescia). Naturalnie ten drugi "wieczny rookie" nie dal rady doniesc pilki przez cala polowe mimo mojego odbioru. Fartownie rookie warrior wbil jedna kontuzje i w koncu (po 2 sezonach!) dostanie blok! ;)
Obrazek

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: Chris » 28 lut 2014, 08:50

Gratulacje :)

Eee tam regeny, SPP za kontuzje są :)

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: yedee » 28 lut 2014, 09:28

Smieje sie, bo w poprzednim meczu z Khemri (md4) w tym sezonie sytuacja byla identyczna. Wbilem wtedy co prawda nieco mniej kontuzji, bo 2 na blokach i bodaj 2 na faulach, ale rowniez wszystkie sie zregenerowaly. Z kolei w meczu z nurglitami, kiedy to ja dostawalem baty nie zadzialala zadna regenka... :lol:

Zaluje ze nie udalo mi sie przez cala druga polowe przylozyc, chyba za bardzo zaryzykowalem i napalilem sie na szybkie podwyzszenie wyniku po zdobyciu 2 TD w pierwszej polowie. Kostki przestaly sprzyjac i dostalem sporo KO, cale szczescie ze przeciwnik byl warzywem, bo inaczej moglo sie to na mnie zemscic. Ostatni mecz to ogry, jeszcze jakas tam szansa na awans jest (matematyczna jak to w naszej pilkarskiej repie ;)), ale pare meczy musi sie ulozyc po mojej mysli!
Obrazek

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: yedee » 05 mar 2014, 09:00

Obrazek

Dzisiaj o 18 ostatni mecz moich nurglitow w tym sezonie. Ogry maja wyzsze TV niz ja, wiec pewnie dostane jakies inducementy, pewnie skonczy sie klasycznie - babesy i igor albo lapowka. Obecny bilans to 5-0-3 i nawet wysokie zwyciestwo nie da mi gwarancji bycia w top3. Lesne i orki podziela sie miejscami 1 i 2, zas mi pozostaje liczyc na porazke lub chocby remis (przy moim zwyciestwie nad ogrami) wysokich elfow, bedacych obecnie na 3 miejscu z tym samym dorobkiem punktowym co ja, ale z bilansem TD +12 przy moim +6. Trzymajcie kciuki, moze jakos uda mi sie awansowac! ;)
Obrazek

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: yedee » 05 mar 2014, 18:12

No i zlamilem - remis z ogrami. 4 miejsce bedzie pewnie dzieki temu, wiec zostaje w 5 dywizji na kolejny sezon. :(

Obrazek

Liczylem ze dam rade spokojnie elimnowac snotlingi, jednak nie szlo to w ogole i ciagle gralem przy przewadze liczebnej przeciwnika, ktory - trzeba mu to oddac - zagral bardzo ladny mecz, i nie bal sie ryzykowac, na czym dobrze wyszedl. Dostalem 2x dead na pestigorach, ale na szczescie dwa razy regeneracja zadzialala i nie musialem nawet uzywac w meczu Igora. Piwo za to kolejny raz zawiodlo. :/ Generalnie moje Inducementy nie graly w tym meczu. Kosci odwrocily sie w 15 turze, kiedy snotlingi zaczely pekac (2xBH i KO), ale jak latwo sie domyslic nie bylo juz wowczas szans na zwyciestwo... Ledwo udalo mi sie zremisowac! :|
Obrazek

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: Chris » 05 mar 2014, 20:28

Raczej przejdziesz, na pewno beda rerolle i sit-otuy :)

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Yedee w OCC

Post autor: yedee » 09 mar 2014, 20:37

Sezon 21 zakonczony na 3. miejscu w dywizji 5C. Chyba kolejny zagram w 4A.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości