Strona internetowa

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 24 lut 2015, 21:16

Uzupełniłem tabelkę w dziale "ściana sław". Brakowało dwóch sezonów plbb. Wrzuciłem newsa o nowym sezonie plbb no i dodałem dział PLBB sezon 6 w zakładce ligi. Ostatnio mi się nudzi i myślę sobie czy by nie zmienić wygląd strony. Ewentualnie nie zmieniać całego wyglądu, ale popoprawiać niektóre rzeczy których mi się nie chciało. ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Sir Mewash » 25 lut 2015, 08:32

Obrazek
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Strona internetowa

Post autor: Lyskie » 25 lut 2015, 13:54

Tak trzymaj. Super, że chce Ci się nad stroną pracować.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 25 lut 2015, 15:13

No właśnie od paru miesięcy nie miałem na nią czasu ani jakoś weny. Teraz mam ochotę, coś z nią porobić. Mam parę pomysłów, ale też za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać (bo moja wiedza z zakresu tworzenia stron www nie jest wielka). To co bym chciał to zrobić z tej strony taki totalny serwis informacyjny o naszych ligach.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Strona internetowa

Post autor: rotti » 25 lut 2015, 15:45

Super sprawa Nimar! A z ciekawości, jak wpisujesz daty przyszłych meczów (w oparciu o nasze wpisy na forum? :P)
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 25 lut 2015, 17:11

rotti pisze:Super sprawa Nimar! A z ciekawości, jak wpisujesz daty przyszłych meczów (w oparciu o nasze wpisy na forum? :P)
Tak w tej chwili wygląda to tak, że jak widzę ustaloną datę, to ręcznie wpisuje. W sumie jak ktoś założy konto na stronce to też może to sam sobie wpisywać. Chciałbym jeszcze jakoś wstawić, nie wiem taki ruchomy pasek jak w grze, żeby wyniki ostatnich meczy pokazywał. Tylko to już wymaga znajomości php i flesha. No chyba, że bym znalazł jakiś gotowy moduł. W sumie taka strona miała by większy sens jak by była połączona z forum. Jak na razie sprawia mi to radochę, więc będę tam dalej dłubał ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 10 mar 2015, 15:01

Poprawiłem dział dywizji 3. Jak tworzyłem to menu, to pomieszałem linki i dlatego mieliście wszystkie tabelki z dywizji 2 :D

A i aktywowałem konta Elkołakowi i Kotletowi. Nie pytajcie mnie czemu nie przychodzi mail aktywacyjny, powinien być (sprawdźcie spam). W sumie nei jest już potrzebny bo aktywowałem to ręcznie. ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 04 cze 2015, 14:30

Rozpocząłem ambity projekt wprowadzenia na stronkę działu z zasadami BB po polsku. Elkołak wysłał mi pliczek z tym tłumaczeniem od Gregora (mam nadzieje, że nie będzie mi miał nic za złe), więc stwierdziłem ,że z niego skorzystam ;) Jednak ja chciałbym przetłumaczyć całego Rulebooka a nie tylko podstawowe zasady. Dzisiaj zacząłem to robić, mam na razie zrobione część menu, i wprowadzone działy "od czego zacząć" oraz "zawodnicy". Przy typach zawodników chce wkleić jakieś zdjęcia figurek. Jak widać wsadziłem an razie orka blitzera i jakis łapaczy. Fajnie by było jak byście mi podesłali fotki swoich drużyn. Potrzebuje fotki blitzera, łapacza, miotacza, krasnoluda blokera, biegacza (może być ark elf albo norse) i jakiegoś big guya (chociaż tutaj chyba wykorzystam tego szczuroogra od mewasha z golden demona) . Wolałbym zeby to były nasze zdjęcia, by potem ktoś z netu nie miał pretensji, że wykorzystuje jego ;) Przyjmę również jak się komuś chce pliczki z przetłumaczonymi rozdziałami z rulebooka, bo to od gregora jest do rozdziału "przerzuty" zrobione.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Strona internetowa

Post autor: Domingo » 05 cze 2015, 09:15

Super :) jak wrócę z urlopu to do Ciebie napiszę
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Marco
rezerwowy
Posty: 467
Rejestracja: 16 lip 2013, 22:00

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Marco » 05 cze 2015, 19:16

:D :D :D

Ja w tłumaczeniu nie pomogę ze względu na barierę językową :oops: ... ale fotki porobię i postaram Ci się wysłać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości