Strona internetowa

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Strona internetowa

Post autor: Nimar » 14 maja 2013, 22:45

Już sobie bloga dodałem do zakładek;) Tak BTW to można by zrobić taką nasza stronkę, na której by były satystyki. Jakieś opisy meczów (można by np. frapsem nagrywać ;) ). Ja w tej chwili chodzę an kurs między innymi z tworzenia stron www i tak sobie właśnie myśle czy by nie zrobić w ramach tego kursu takiej stronki(bo jakąś stronę i tak zaczynamy robić). Fakt nie będzie to jakiś mega majstersztyk, ale zawsze to coś.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.bloodbowl.cba.pl
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2013, 12:27 przez Nimar, łącznie zmieniany 1 raz.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lublin

Post autor: Qbusus » 15 maja 2013, 01:10

Nimar do dzieła ! :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Lublin

Post autor: Shawass » 15 maja 2013, 01:41

Nimar: Dobry pomysł ze stroną, chętnie pomogę jak mogę, kwestia czego by Ci trzeba było :D Póki co nakręcam FB Rzeszowskiego BB (https://www.facebook.com/BloodBowlRzeszow) i nagrywam powoli podcast Blood Bowlowy, końcem maja wrzucę pierwszy pełny odcinek (mam nadzieję).

Ale nieco z tematu zeszliśmy, ale stronka dobry pomysł :) Jak się zacznie prace to temat możnaby walnąć.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Lublin

Post autor: Nimar » 15 maja 2013, 09:38

No narazie mam zrobiony layout w photoshopie, jak będę w domu to mogę pokazać. Co do informacji jakie miałyby tam być to inspiracje brałem ze strony Orca Cola Cup. Czyli dział ligi w którym były by informacje dot. rozgrywek/lig jakie trwają obecnie itp. Potem dział zestawienia w którym były by wyniki, tabele grup itp. Link do forum. Myślałem też o jakimś dziale hall of fame, gdzie można by przedstawić info o zdobywcach pucharów itp. W sumie jak macie jakieś pomysły to pisać ;p
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lublin

Post autor: Domingo » 15 maja 2013, 09:55

Świetny pomysł Nimar. Warto by zrobić jeszcze cos jak "occ gazette", miejsce w ktorym mozna by zamieszczać artykuły, porady, tutoriale, raporty z meczów (reszka kiedyś fajny napisał na BP) itp.
Ze swojej strony obiecuję, że jakieś artykuliki sklecę.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lublin

Post autor: Qbusus » 15 maja 2013, 10:16

Już kiedyś o tym pisałem ze stronka to swietny pomysł. Ludziom łatwiej bedzie nas znaleźć!


Ja niestety nie mam pojecia jak sie za to zabrać więc fizycznie raczej nei pomoge ale dopinguje z całej siły:P
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Lublin

Post autor: Nimar » 15 maja 2013, 10:26

No ja dawno temu w szkole miałem htmla i coś tam robiliśmy. Teraz mam nadzieje, że mnie czegoś tutaj nauczą, żeby te strony lepiej wyglądały, bo mam mieć HTML+, CMS itp. no zobaczymy jak będę miał coś więcej to zrobię temat na forum;p
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Strona internetowa

Post autor: Lyskie » 15 maja 2013, 11:55

Jeśli to Cię zagrzeje do roboty, to ja również napiszę, ze to zacny pomysł ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 15 maja 2013, 14:33

Na zajęciach zrobiłem taki layout strony. Jest dosyć prosty, żeby uczyć się na nim. Jak wam się to podoba? Ja w zamyśle chciałbym np. zmienić guziki menu na takie jak są w grze (musiałbym się pobawić z printscreenami), że jak by się najechało to pojawiają się kolce. Co do działów to można coś dodać itp. W menu po prawej (dzisiaj grają) chciałbym wsadzić taki jak by kalendarz gdzie można by było wpisywać kiedy i o której się ktoś umówił na mecz, żeby ludzie wiedzieli kiedy kibicować. Jak to zrobić? Jeszcze nie wiem, ale będę męczył prowadzącego żeby pokazał;p
Obrazek
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Strona internetowa

Post autor: Domingo » 15 maja 2013, 15:45

Nimar pisze:zmienić guziki menu na takie jak są w grze (musiałbym się pobawić z printscreenami)
Nie wiem jakim programem graficznym operujesz ale ja ściągnąłem sobie plugin do fotoszopa, żeby mi otwierał pliki DDS i mam dostęp do plików graficznych z gry. Tak samo w folderach z grą są czcionki, które bardziej mi się podobają od tych kolczastych ale to już moja subiektywna ocena :P
Drewniane tło super, logo i kask też. Te kolczaste "Polska" i pozostałe słowa już mniej mi się podobają. Jeszcze jedno, zielone tło bym zrobił gradient z ciemno zielonego do jaśniejszego zielonego a nie z zielonego do białego jak jest u Ciebie ( mam nadzieję, że piszę jasno ;) ) To takie moje odczucia, pytałeś to mówię ;)
W kwestii tworzenia strony niestety nic nie pomogę, już samo forum to dla mnie duże wyzwanie.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości