Strona internetowa

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Strona internetowa

Post autor: Qbusus » 09 sie 2013, 04:14

Pozwole sobie zauważyć :

- W Bowlsat 2 nie przestawileś [grupy] do nowej lini przez co "zjadło" ci margines i skleiło dwie pierwsze tabelki.

- w 1sza kolejka ligi szkodnika zdecydowanie brakuje marginesów w texcie.

tyle w szalonym skrócie. Ide spać :P

aha!

fajny komentarz apropo pierwszej kolejki w lidze szkodnika podoba mi sie :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: zgnity » 09 sie 2013, 07:32

Musiał byś ową czcionkę mieć zainstalowaną do systemu i każdy kto ogląda też więc lepiej trzymaj się standardowych czcionek wtedy masz większe szanse że dla każdego wygląda strona tak samo.
A z tych obrazków tej najwyżej wygląda najlepiej.
Tło jest niejako jednolite.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 09 sie 2013, 10:19

Qbusus pisze:- W Bowlsat 2 nie przestawileś [grupy] do nowej lini przez co "zjadło" ci margines i skleiło dwie pierwsze tabelki.
Właśnie wczoraj po zmienie tego layoutu niektóre działy się posypały. Zaraz będe to powoli naprawiał, wczoraj było mi już za ciepło, spać mi się chciało i co najważniejsze piwo się skończyło ;)
Qbusus pisze:fajny komentarz apropo pierwszej kolejki w lidze szkodnika podoba mi sie
Dzięki! Chcę takie skróty właśne robić. Nie wiem czy z każdego mezu (bo trochę myslenia nad tym jest), ale takie z całej kolejki.

Teraz jeszcze odpaliłem tą strone na laptopie i ku mojemu zdziwieniu wygląda inaczej niż na moim komputerze. Ja u siebie mam te newwsy na głównej steonie jeden pod drugim, a na lapku zrobiło się tak, że pierwszy jest na cała długość, a następne są w 2 kolumnach przez co się rozjechały WTF. Ide naprawiać szkody ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Strona internetowa

Post autor: Domingo » 09 sie 2013, 10:37

Nimar pisze:
Qbusus pisze:fajny komentarz apropo pierwszej kolejki w lidze szkodnika podoba mi sie
Dzięki! Chcę takie skróty właśne robić. Nie wiem czy z każdego mezu (bo trochę myslenia nad tym jest), ale takie z całej kolejki.
Zrób konkurs (najlepiej z nagrodami :D ) dla użytkowników forum na raport/relacje z meczu. Będzie co wrzucić na stronę i nie będziesz musiał sam wszystkiego pisać ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 09 sie 2013, 11:02

Niezły pomysł, ale na nagrody mnie nie stać. Jedynie szczery uśmiech i wdzięczność. A tak poważnie jak ktoś chce/zrobił bo miał czas. To wysyłać do mnie. Mój mail to: draven123@gmail.com. Ja to wrzucę. Ewentualnie można stworzyć konto na stronie, a ja dam prawa do zamieszczania artykułów, więc nawet nie będzie trzeba do mnie wysyłać. Jak ktoś nie wiem, nagrywa mecze na you tube, ma fajne screeny też mogę to zamieszczać. Fajnie by było jak ta stronka zaczeła by żyć. :D Tak myślałem co jeszcze by tam dodać i myślę, że fajny by był dział typu "dobre rady jak prowadzić daną drużynę" (tylko taki dział mógłby powstać jak ktoś by cos napisał, bo ja tam mega wyjadaczem nie jestem ;) ). No i jeszcze chyba dodam ten wykaz z BBMa drużyn w poszczególnych ligach. Wtedy każdy będzie mógl sobie obadać po za grą jak wygląda skład jego przeciwnika itp.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Perihelion » 09 sie 2013, 11:37

Ten baner z goblinem co miałeś w propozycjach nowego layoutu jest ok. Dopisz tylko coś że to strona polskiej ligi i będzie gitara.

Dodam jeszcze że w dziale ligi w dębowy puchar 4 napis na samym dole "---Sezon IV zakończony----" zrobiony czerwoną czcionką jest praktycznie nieczytelny, lepiej zastosować białą.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 09 sie 2013, 12:02

Perihelion pisze:Ten baner z goblinem co miałeś w propozycjach nowego layoutu jest ok. Dopisz tylko coś że to strona polskiej ligi i będzie gitara.
Eee to tak na odpierdol był, a tak być nie może ;)
Perihelion pisze:Dodam jeszcze że w dziale ligi w dębowy puchar 4 napis na samym dole "---Sezon IV zakończony----" zrobiony czerwoną czcionką jest praktycznie nieczytelny, lepiej zastosować białą.
No to jest jeden z "bugów" które trzeba naprawić. Im working Boss! :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Strona internetowa

Post autor: Lyskie » 09 sie 2013, 12:32

Nimar pisze: No i jeszcze chyba dodam ten wykaz z BBMa drużyn w poszczególnych ligach. Wtedy każdy będzie mógl sobie obadać po za grą jak wygląda skład jego przeciwnika itp.
Baaardzo fajna rzecz ;), zresztą statystyki również. BBM wniósł sporo do naszego grania i pisania.
Mam nadzieję, że Ci zapał do Blood Bowla nie przejdzie, bo robisz kawał dobrej roboty.
Ja od siebie napisz, że strona jest fajna. Nie jestem purystą, ani estetą. Ja bardziej patrzę na treść, a ta mi się podoba. Strona jest konkretna ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Nimar » 09 sie 2013, 15:51

Dodałem statystyki drużyn z BBMa w PLBB i Szkodnika II sezon. Ścierzka: Ligi --> Liga Szkodnika --> Liga szkodnika II --> drużyny. Ligi --> PLBB --> Drużyny.

No i wrzuciłem bannerek na górę. :D Dzięki za miłe słowa i cieszę się, że się podoba i jest w jakimś stopniu używana.
Jeden minus jest chyba taki, że przegiąłem z grafiką i trochę długo się stronka ładuje, ale to tam mały pryszcz. :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Strona internetowa

Post autor: Perihelion » 09 sie 2013, 16:36

Faktycznie strona ładuje się trochę za dłuuugo. Baner super jeszcze lepszy niż z gobosem. Ale chyba ładniej by nazwa wyglądała gdyby była na górze banera, nad postaciami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości