KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2863
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: reszka » 28 maja 2013, 23:08

Dawno dawno temu Lyskie zaproponował, żeby stworzyć coś takiego jak księgę rekordów Blood Bowl.

Przysiadłem zatem i proponuję kilka kategorii, które przyszły mi do głowy. Kategorie i wyniki, które podałem poniżej to jedynie moje propozycje, czekam na Wasze zarówno kategorie jak i wyniki oraz poprawki do już uwzględnionych poniżej. Wielu meczy nie znam, z Ligi Szkodnika żadnego a że to sporo może zmienić, cóż, zachęcam do zabawy.

Uważam także, że akurat ten temat warto by było przypiąć, coby nie zaginął w odmętach wątku. A zawsze to jakieś wyróżnienie znaleźć się na tablicy rekordów.

Do klasyfikacji zaliczają się wszystkie mecze w oficjalnych rozgrywkach Blood Bowl (WTF (tak tak, w annałach o niej opowiadają), Holiday Cup, Dębowy Puchar, Bowlsat, Zawody Drużynowe, Liga Szkodnika, na pewno przyszłe Mistrzostwa oraz Puchar Weteranów). Nie są liczone mecze towarzyskie, w tym POL.

TRENER:


1.Najwięcej razy na podium :

Lyskie 18 razy (WTF ed.1, HC ed.1, Dębowy Puchar ed: 1,2,4,5,6, Liga szkodnika sezon: 1, 2, 3, Zawody Drużynowe ed: 2,3,4 PLBB sez. 2,5,7,8,9)


2.Najwięcej razy zwycięzca:

Chris 5 razy (PLBB sez: 2,3,4, Liga Szkodnika sez 3, Holiday Cup 3)

DRUŻYNA:


1.Najbardziej utytułowana:

TISTE ANDII (mroczne elfy) trener Chris, 3 x 1 miejsce w PLBB, 2 x 3 miejsce w PLBB

2.Najdłużej niepokonana:

TISTE ANDII (mroczne elfy) trener Chris - 19 meczy w PLBB

3.Najdłuższa seria zwycięstw (meczy z figurantami nie są liczone):


Lwy z Lannisportu (nieumarli) trener reszka, 11 meczy z rzędu

4.Zwycięstwo przy największej różnicy TV:

690 TV różnicy (Volganof Raiders (ludzie północy) TV 980 trener Yedee vs Chłopaki z Pięknej Betty (wysokie elfy) TV 1670 trener Qbusus wynik 2:1, mecz w dniu 29.08.2013 Liga Regionalna 2 sezon)

5.Najwyższe zwycięstwo:

6:1 (Internatzionale Lorien (leśne elfy) trener chopek_roztropek vs Marienburg Wizards (proelfy) trener Nimar w dniu 29.01.2015r. w 3 sezonie Ligi Regionalnej)

5:0 (Róże Tyrellów (leśne elfy) trener reszka vs Słudzy Bagiennego Smoka (jaszczuroludzie) trener szkodnik w dniu 07.06.2013r. w 3 rundzie Bowlsatu ed.2)

5:0 (Chłopaki z Pięknej Betty (wysokie elfy) trener Qbusus vs GKS Stadao (wyznawcy chaosu) trener ninjaska w dniu 12.11.2013r. w Lidze Regionalnej)

5:0 (Róże Tyrellów (leśne elfy) trener reszka vs Słudzy Bagiennego Smoka (krasnoludy) trener Perihelion w dniu 23.11.2013r. w 1 rundzie Dębowego Pucharu ed.5)

6.Największa liczba przyłożeń w 1 meczu:

8 przyłożeń (Szkodniki Ligowe (podziemie) trener juniooor7 vs Raty na raty (skaveni) trener Qbusus, wynik 5:3, w dniu 25.01.2015 w 3 sezonie Ligi Regionalnej)

7.Największa ilość kontuzji w 1 meczu:

11 kontuzji (Kociaki z Kloaki (jaszczuroludzie) trener: Sir Nick vs Supermeni z Gdańska (ludzie) trener: Szkodnik w dniu 26.05.2014 w 5 kolejce 3 sezonu PLBB 1 Dywizja)

11 kontuzji (Bool Doopy (krasnoludy chaosu) trener: Yedee vs Jest Super (proelfy) trener: Szczeblo w dniu 10.02.2015 w 7 kolejce 5 sezonu PLBB 2 Dywizja)

8.Największa ilość zadanych kontuzji w ramach 1 drużyny w 1 meczu:

10 kontuzji Kociaki z Kloaki (jaszczuroludzie) trener: Sir Nick vs Supermeni z Gdańska (ludzie) trener: Szkodnik w dniu 26.05.2014 w 5 kolejce 3 sezonu PLBB 1 Dywizja), 10 kontuzji zadał Sir Nick

9.Największa ilość zgonów w 1 meczu:

3 zgony (Norwescy Wikingowie (ludzie północy) trener Duinhir vs Degeneruchy (nekromanta) trener: Perihelion w dniu 5.04.2013 w fazie grupowej DP ed.4)
oraz (Norwescy Wikingowie (ludzie północy) trener Duinhir vs Amatorzy Mózgów (Nieumarli) trener: Margarita w dniu 23.01.13)

10.Największa ilość zgonów w 1 meczu spowodowanych przez zawodników 1 drużyny:

3 zgony na korzyść Degeneruchów (Norwescy Wikingowie (ludzie północy) trener Duinhir vs Degeneruchy (nekromanta) trener: Perihelion w dniu 5.04.2013 w fazie grupowej DP ed.4)
oraz
3 zgony na korzyść Norweskich Wikingów (Norwescy Wikingowie (ludzie północy) trener Duinhir vs Amatorzy Mózgów (Nieumarli) trener: Margarita w dniu 23.01.13)

11.Największa ilość podań w meczu:

12 podań[/u] (Wyniosłe Banany (wysokie elfy) trener Domingo vs Róże Tyrellów (leśne elfy) trener reszka, wynik 3:4, w dniu 27.05.2013 w 1 rundzie Bowlsatu ed.2)

12.Największa ilość podań w ramach 1 drużyny w 1 meczu:

7 podań - reszka (w meczu Róże Tyrellów (leśne elfy) - Wyniosłe Banany (wysokie elfy trener Domingo) w dniu 27.05.2013 w 1 rundzie Bowlsatu ed.2

7 podań - Chris (w meczu Tiste Andii (mroczne elfy) - GKS Emocje (chaos trener ninjaska), w 1 sezonie PLBB

7 podań - Lyskie (w meczu Batalion Parasol (mroczne elfy) - Straszeczne Czaszeczki (chaos trener Qbusus), w dniu 22.07.2015 w 7 sezonie PLBB


ZAWODNICY:

1.Najbardziej doświadczony (najwięcej SPP) :

84 SPP - Nesantdon Cichy Fart (Chłopaki z Pięknej Betty (high elf) trener: Qbusus)

2.Największa ilość SPP zdobyta w 1 meczu przez 1 zawodnika:

15 - Loras Tyrell (leśne elfy, łapacz, wynik meczu 5:0) (Róże Tyrellów (leśne elfy) trener reszka vs Słudzy Bagiennego Smoka (jaszczuroludzie) trener szkodnik w dniu 07.06.2013 w 3 rundzie Bowlsatu ed.2)

3.Najwięcej przyłożeń 1 zawodnika w meczu:

5 - Loras Tyrell (leśne elfy, łapacz, wynik meczu 5:0) (Róże Tyrellów (leśne elfy) trener reszka vs Słudzy Bagiennego Smoka (jaszczuroludzie) trener szkodnik w dniu 07.06.2013 w 3 rundzie Bowlsatu ed.2)

4.Najwięcej podań 1 zawodnika w meczu:

6 - Mace Tyrell – Miotacz(Róże Tyrellów w meczu Wyniosłe Banany (wysokie elfy) trener Domingo vs Róże Tyrellów (leśne elfy) trener reszka, wynik 3:4, w dniu 27.05.2013 w 1 rundzie Bowlsatu ed.2)


Inne:

1. Najdłuższe spotkanie

36 tur Ofermy jakich mało (Gobliny) trener Michaello vs Lelum Polelum (Ogry) trener Qbusus, WTF 2 ed. 1 runda

2.Najbardziej fartowne przyłożenie.

Czekam na propozycję najbardziej fartownego przyłożenia. Chodzi o akcję, która miała najmniejsze szanse powodzenia a zakończyła się powodzeniem, liczone będą jedynie procenty z szans zmierzających bezpośrednio do TD. Jak ktoś pamięta takie superfartowne przyłożenie, niech prześle mi reply z meczu i powie, o którą turę chodzi. Z doświadczenia wiem, że kilka TD u nas urosło do miana „niepowtarzalnych”.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2014, 14:29 przez reszka, łącznie zmieniany 20 razy.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Perihelion » 29 maja 2013, 08:38

reszka pisze: 7. ... vs Dangeruchy (nekromanta) trener: Perihelion .....
Błąd powinno być Degeneruchy.
reszka pisze:9. Największa ilość zgonów:
czekam na propozycję z wynikiem 3.
Tu się możemy pochwalić że w meczu przeciwko GreatDuinhir'owi w dniu 05.04.2012 podczas Dębowego Pucharu 4 udało się nam ukatrupić w jednym meczu aż 3 Norsmenów grając Nekromantami :D
Był to mecz Norwescy Wikingowie vs Degeneruchy.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2863
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: reszka » 29 maja 2013, 09:35

dzięki, poprawione i uzupełnione :)

zauważyłem, że tutaj jest błąd, z oczywistych powodów nie mogło być w tej dacie:

7.Największa ilość kontuzji w 1 meczu:

10 kontuzji (Festung Breslau (krasnoludy) trener: Morgon vs Degeneruchy (nekromanta) trener: Perihelion w dniu 5.06.2013 w półfinale DP ed.4)


przy okazji poprawię.

No ale jak się na to przyjrzeć, to są to czasami niezłe rekordy, trudne do pobicia.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Domingo » 29 maja 2013, 09:43

3 zgony były jeszcze w meczu Norwescy Wikingowie (Ludzie Północy Duinhira) vs Amatorzy Mózgów (Nieumarli Margarity) dnia 23.01.13
Tym razem to Duinhir zabijał.
4.Największa ilość kontuzji zadana przez 1 zawodnika w meczu:
Nie bardzo wiem jak to szybko i łatwo sprawdzić.
Wiem, że łącznie 9 kontuzji w karierze zadał saurus X-men z drużyny Sssssskurczybyki Sir Nicka.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Chris » 29 maja 2013, 12:25

Istnieje programik zrobiony prez SuperJC: Blood Bowl Manager.

Rewelacyjny do wszelkiego rodzaju statystyk. Dane zaciąga z pliku w którym nagrana jest powtórka danego meczu, trzeba go tylko umieścić poprzez BBM na serverze. Jedyny minus to, że nie przetwarza informacji z polskiej wersji językowej.
Ja zakupiłem sobie polskiego BB, ale też ściągnąłem angielskiego, zakupiona licencja działa na każdej wersji językowej.

W międzynarodowej lidze, w której gram BBM sprawdza się rewelacyjnie.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Domingo » 29 maja 2013, 15:40

No właśnie przez to, że manager nie działa na polską wersję nie korzystam z niego :/
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Chris » 30 maja 2013, 20:27

Domingo pisze:No właśnie przez to, że manager nie działa na polską wersję nie korzystam z niego :/
Zainstaluj angielskiego BB :)

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2863
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: reszka » 02 cze 2013, 21:07

Domingo pisze:
4.Największa ilość kontuzji zadana przez 1 zawodnika w meczu:
Nie bardzo wiem jak to szybko i łatwo sprawdzić.
skasowałem. Faktycznie, jest z tym problem. Ale jeśli jakiś zawodnik zrobi coś oszałamiającego proszę dać znak.
Domingo pisze:Wiem, że łącznie 9 kontuzji w karierze zadał saurus X-men z drużyny Sssssskurczybyki Sir Nicka.
Oprócz max SPP ciężko robić jakąś statystykę na podstawie kategorii "yyyyyyyyyyyyy w karierze". podania, kontuzje, przechwyty, śmierci, jardy itd itd. Trochę to za dużo.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Chris » 02 cze 2013, 21:11

Ponownie podpowiem BBM :)

Jeśli koledzy zobowiązaliby się do podrzucania mi powtórki z meczu na maila, mogę wrzucać je do BBM'a i udostępniać staty,

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2863
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: reszka » 02 cze 2013, 21:18

Tu nie chodzi o kwestię ignorancji, sporo z nas wie, czym jest BBM. Grając w obcych ligach widać jak wiele dobrej roboty robi. Ale nie złożymy takich statystyk na Twoje ramiona, bo to za dużo roboty jak na potrzeby czystej zabawy.


Za to w zamian chciałbym zaproponować, że jak następnym razem na forum usłyszymy biadolenie, ile to "1" i podwójnych "1" ktoś nie wyrzucił i ile to :czaszek: nie było, to zrobisz taką statystykę z pojedyńczego meczu. Z wielu dawnych meczy (zwłaszcza Lyskiego :) ) chciałbym ujrzeć taką statystykę.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość