KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Nimar » 29 paź 2013, 13:00

reszka pisze:To przy takiej passie chyba będziesz na podium ligi szkodnika i dostaniesz kolejny wpis?
No na razie Lyskie prowadzi, ale zaraz za nim punkt mniej jest Yedee, a za nim jestem ja więc jeszcze wszystko może się zdarzyć, bo jeszcze 4 kolejki zostały. ;)
nick steam: Nimar

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: yedee » 29 paź 2013, 13:45

Jesli Lyskiemu nie powinie sie noga, tak jak mi w ostatnim meczu z ninjaska, kiedy to otrzymalem solidne lanie, to jest poza naszym zasiegiem Nimar. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Nimar » 29 paź 2013, 14:18

To trzeba dać w kościele, żeby mu się powineła. Wczoraj moje elfy w szale berserkerów skasowały mu 3 zawodników na następny mecz. (szkoda, że nie padł ten mutant). Szkodnik masz go zniszczyć!!! :D Ja się nie poddam jakimś cudem udało mi się dostać do pierwszej trójki i planem na ten sezon jest w niej pozostać. Następny mecz mam z Domingo pierszy raz chyba będę przeciw niemu grał, zobaczymy jak pódzie.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Domingo » 29 paź 2013, 14:24

Nimar pisze:Następny mecz mam z Domingo pierszy raz chyba będę przeciw niemu grał, zobaczymy jak pódzie.
Wczesniej specjalnie sprawdzałem bo aż dziwne ale jeszcze nigdy przeciwko sobie nie graliśmy :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: yedee » 29 paź 2013, 14:39

Ta gra jest jednak kompletnie nieprzewidywalna. Osobiscie liczylem ze uda mi sie przynajmniej zremisowac z ninjaska, bardziej przeraza mnie granie ze zrecznosciowymi druzynami. Na papierze pojedynek z chaosem, z minimum zawodnikow, bez chocby jednego bloku i warriorow, wydawal sie trudny do przegrania. No i 0:3 z bashujaca druzyna. :mrgreen: Dafuq? ;)

Qbusus juz tez mial swoj mecz "katharsis" w ktorym troch jego druzyna ucierpiala, ja stracilem wlasciwie wszystko w ostatnim spotkaniu, teraz czas na Lyskiego! No i na Ciebie Nimar... :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Lyskie » 30 paź 2013, 12:24

teraz czas na Lyskiego!
Ja już swój czas miałem :evil: . Nimar do spółki z kibolami całkiem nieoczekiwanie zdemolował mi 3 zawodników na następny mecz, a łącznie 4 kontuzje wpadły chociaż to ja miałem być agresorem w tym meczu (na szczęście 2 kluczowi bez trwałego uszczerbku, a trzeci to już ma kolekcję kontuzji).
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: yedee » 30 paź 2013, 12:32

Lyskie pisze:
teraz czas na Lyskiego!
Ja już swój czas miałem :evil: . Nimar do spółki z kibolami całkiem nieoczekiwanie zdemolował mi 3 zawodników na następny mecz, a łącznie 4 kontuzje wpadły chociaż to ja miałem być agresorem w tym meczu (na szczęście 2 kluczowi bez trwałego uszczerbku, a trzeci to już ma kolekcję kontuzji).
To jeszcze nie to. Zakladam ze nie uswiadczyles smierci kluvowych zawodnikow, ani zadnych powaznych kontuzji. Poza tym 4 to i tak malo. Moi norsemeni z TV w okolicach 1670 maja teraz 1100, wiec pogadamy jak Nuffle z Ciebie zadrwi :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Lyskie » 30 paź 2013, 12:36

Oby nie było okazji do takiej rozmowy :P
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Lyskie » 09 lis 2013, 10:05

Reszka utraciłeś współrekord rekord - Wiosna w Lidze Regionalnej 12 mecz z rzędu niepokonana :!: Masz co gonić :D .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Lyskie » 15 lis 2013, 12:29

W lidze regionalnej padł kolejny rekordowy wynik, a dokładniej wyrównanie rekordu. 5-0 w meczu Qbususa z ninjaską. Zaktualizowałem, bo reszka coś ostatnio MIA.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość