KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Lyskie » 27 maja 2014, 19:00

Póki nie ma reszki mianowałem się p.o.archiwisty od rekordów i zaktualizowałem najnowsze wydarzenia. Sir Nick vs Szkodnik - 2 rekordy z waszego ostatniego meczu. Łączna liczba kontuzji 11 i Sir Nick pewnie szczególnie się ucieszy - nowy rekord w kategorii sadysta roku - 10 wbitych kontuzji w jednym meczu.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: yedee » 10 lut 2015, 22:09

Chyba mamy nowy rekord - w dzisiejszym meczu Bool Doopy vs Jest Super padlo lacznie 12(!) kontuzji (9 elfow z krzyzami i 3 moich).
Obrazek

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Perihelion » 11 lut 2015, 11:28

Niech ktoś zaktualizuje te rekordy, w międzyczasie chyba ktoś dostał 6 przyłożeń no i by można dodać mój skromny rekordzik wykluczenia wszystkich gracz przeciwnika z boiska (w taki czy inny sposób).

To było tak: w pierwszym meczu piątego sezonu PLBB grupa 2 w meczu moich Orków udało się usunąć Wampiry sir Mewash'a co do ostatniego z boiska w drugiej połowie, pod koniec na boisku były tylko Orki (myślę że to rekord bo jeszcze nikt do tej pory tego nie uczynił przeciwnikowi), drugi rekord to mecz w Lidze Szkodnika sezon 3 kolejka 23. Nimar (Pro Elfy) 1 - 6 chopek (roztropek Leśne Elfy) (dzięki temu wynikowi zniknie moja haniebna przegrana, dzięki Nimar :lol: ).
Ostatnio zmieniony 11 lut 2015, 15:03 przez Perihelion, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: KSIĘGA REKORDÓW POLSKIEGO WYDANIA BLOOD BOWL

Post autor: Lyskie » 11 lut 2015, 14:02

Reszka jest powód żebyś wrócił...

Napiszcie co i jak dokładnie. Znaczy Yedee tego ostatniego nie musi, ale inni jak coś mają do zaktualizowania.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość