Błędy w grze

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Błędy w grze

Post autor: Nimar » 14 lut 2015, 15:16

Już dwa razy też miałem takiego buga, że kamera schodzi z tej z lotu ptaka na taką pod kątem i nic się nie da zrobić:/
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Błędy w grze

Post autor: Sir Mewash » 12 mar 2015, 10:19

Ze Szwagrem mamy ten sam problem wiec to nie przypadek. Po formacie kompa i podgraniu folderu z plikami gra widzi tylko powtorki z 2013 roku i nie widzi reszty powtorek. Jak zgram z BB menagera to je widzi ale nie moge wgrac przesłanych od kogoś.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: Błędy w grze

Post autor: szczeblo » 12 mar 2015, 10:42

Miałem podobnie. Ja wrzuciłem wszystkie powtórki do innego folderu i zostawiłem jakieś 5 najnowszych. I czyta.
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Błędy w grze

Post autor: Nimar » 12 mar 2015, 10:46

Mi się wydaje, że gra ma jakaś ograniczoną ilość które może odczytać. Bo też miałem ostatnio coś takeigo, że te z 2015 roku nie potrafiłem znaleśc a w folderze były. Dopiero jak wykasowałem pozostałe to się pojawiły. Co jest jeszcze smieszne to steam zapisuje savy (i powtórki) w chmurze. Więc jak wywalisz te stare przy kolejnym uruchomieniu gr on je znowu tam ściągnie :P
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: Błędy w grze

Post autor: chopek_roztropek » 06 paź 2015, 16:38

Dopiero teraz dotarło do mnie, że w grze od Francuzów jest kolejny błąd. Niby odkrywczego, w końcu jeden w tę, czy w inną stronę zdania graczy nie zmieni. Ten byk jednak jest rażący, bo dotyczy interpretacji Rules Booka.

Mam na mysli zustuację z Rerollowaniem umiejętmnosci takich jak m.in. Dodge, Catch, Sure Hands itp. W grze nie ma opcji rerollowania nieudanego passa, catcha, czy podnoszenia piłki dla zawodników z tym skilem.
W opisie umiejętnosci nie ma ani słowa o tym, że po nieudanym wykorzystaniu np. Dodga nie można go rerollować z puli drużynpowych RR.

Przy okazji pytanie do tych co kupili BB2, jak tam to wygląda?
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Błędy w grze

Post autor: Domingo » 06 paź 2015, 16:50

Przeczytaj opis Rerolli: "However, as noted above, a single dice roll may not be
re-rolled more than once."

Czyli jak zużyjesz skilla dodge na przerzucenie uniku, to nie możesz zużyć RR na ten sam rzut jeśli Ci nie wyszło.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: Błędy w grze

Post autor: chopek_roztropek » 06 paź 2015, 17:01

Wygląda na to, że Twoja racja. Dzięki.
NAF: bbart 21567

Azradiel
rekrut
Posty: 113
Rejestracja: 03 paź 2015, 09:37

Re: Błędy w grze

Post autor: Azradiel » 07 paź 2015, 11:44

W BB2 jest dokładnie tak samo.

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Błędy w grze

Post autor: juniooor7 » 05 gru 2015, 13:19

Nowy problem....

Zacząłem grać sobie demonami na auldzie, mój herald khorna dostał lvl up. Chciałem dać mu uścisk (grab) i nie moge!! Nie mam tego skilla do wyboru. Ktoś wie dlaczego? On jest w siłowych skillach i ma do nich dostęp.
Dodatkowo kitajec zdobył też lvl up i wylosował na dublecie dostęp do wszystkich skilli i też nigdzie graba nie ma.
Wiecie co to za bug? Jak go obejść? Może ktoś ma jakiegoś gościa w jakiejś drużynie ze skillem do wyboru, sprawdźcie proszę czy możecie go wybrać... :cry:
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Błędy w grze

Post autor: Nimar » 05 gru 2015, 14:04

nie mam pojęcia jak ci pomóc, nigdy też nie grałem demonami. A nie jest to tak, że jak ma się frenzy to nie można wybrać grab? Nie ma takiej zasady?
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość