OCC

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: OCC

Post autor: Sir Mewash » 17 kwie 2015, 17:03

Domingo pisze:Jeszcze go poprawię po weekendzie więc na razie nie korzystajcie z niego.
Sie za grafiki do PLBB lepiej zabierz bo sie sezon konczy :P
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: OCC

Post autor: Domingo » 17 kwie 2015, 17:05

Zrobiłem taki:
Obrazek

Jak Wam się podoba to zachęcam do wrzucania w sygnaturkę. Fajnie trochę pomanifestować patriotyzm ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: OCC

Post autor: Nimar » 17 kwie 2015, 17:16

Nasz forumowy grafik ;) Już se wrzucam w sygnaturkę!
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: OCC

Post autor: Sir Mewash » 20 kwie 2015, 09:23

Dziś prawdopodobnie wieczorem pojawią się grupy do których nas przydzielono. Pojawi się temat w Information Center
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: OCC

Post autor: Lyskie » 20 kwie 2015, 11:27

Dopiero teraz widzę, że rover czy chris to właściwie ojcowie założyciele OCC :) . Nie wiedziałem, że Polacy tak aktywnie uczestniczyli w początkach tej ligi i forum.
Chris wy nic żeście w tych latach początkowych 2011-12 nie działali z rodakami, nie próbowaliście się zebrać na jakimś polskim forum? Jak ja sięgnę pamięcią do swych początków, czyli jesień 2012 to trafiłem jedynie na ekipę na forum wargamer, gdzie akurat ruszał Dębowy Puchar. Stamtąd właśnie sporo osób trafiło tutaj. Mimo usilnych poszukiwań za wiele się o innych polakach grających w BB się nie słyszało, do czasu jak was Domingo ściągnął.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: OCC

Post autor: Chris » 20 kwie 2015, 12:21

Razem z roverem mieliśmy mała prywatną ligę. Chyba z 10-12 osób w niej grało zaraz po premierze BB. Nakłoniliśmy trochę znajomych do zakupy gry i zrobiliśmy dwa sezony chyba. Potem się okazało, że kostki są zbyt okrutne dla większości tych osób i zaczęliśmy się rozglądać za czymś nowym. Rover gdzieś wynalazł OCC (może na czacie podpatrzył, może na oficjalnym forum BB) i tam trafiliśmy :) Dopiero jak rover zajarał się figurkami w opcji live to poznał Domingo i resztę Gamoni i trafiliśmy do Was :)

To taka krótka historia :) Mi w sumie udało się dostać do bety BB i głównie dzięki temu mam nick: Chris, nikt nie zdążył go zająć :P W BB2 pewnie tak dobrze nie będzie :P

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: OCC

Post autor: Lyskie » 20 kwie 2015, 12:32

Chris pisze: Mi w sumie udało się dostać do bety BB głównie dzięki temu mam nick: Chris, nikt nie zdążył go zająć
Przyznam, że też mnie nurtowało jakim sposobem się na czysty Chris załapałeś :) . Jak ty się tam załapałeś do tych testów? W ogóle to pamiętam, że kiedyś gadałem na jakimś czacie z gościem, który rzekomo tłumaczył BB na polski, ale tak średnio mu uwierzyłem, bo niewiele pogrywał w sieci. To byłby w sumie drugi sygnał, że przy tworzeniu polskiej wersji BB brali udział ludzie nie powiązani z branżą gier. Chociaż w sumie, nie wiem, może ty z branży ... Jakiś chyba był dziwny sposób wdrażania tej gry na polskim gruncie. A biorąc pod uwagę ile tego wyszło w wersji pudełkowej i po różnych promocjach siedziało, to ktoś się ostro przeliczył.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: OCC

Post autor: Chris » 20 kwie 2015, 13:02

Lyskie całkowicie przez przypadek :D

Kumpel śledzący rynek gier komputerowych podesłał mi linka, którego dostał w mailu. Kliknąłem zapisałem się i ... ja dostałem klucz do bety a on nie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: OCC

Post autor: Lyskie » 20 kwie 2015, 13:28

Te testy chyba takie sobie były, skoro tyle bugów wyszło,a z niektórymi do dziś się męczymy :P . ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: OCC

Post autor: polonus100 » 20 kwie 2015, 13:46

Domingo pisze:Zrobiłem taki:
Obrazek

Jak Wam się podoba to zachęcam do wrzucania w sygnaturkę. Fajnie trochę pomanifestować patriotyzm ;)
Powiem tak, fajnie, że jest.
Ale kurcze znów z tymi idiotycznie wielkimi skrzydłami, których zresztą nigdy przy zbroi nie nosił, tylko przy siodle. Większość z husarzy zresztą w ogóle ich nie nosiła, a jeśli już to zdecydowanie mniejsze. I to się pałęta po różnych produkcjach filmowo-popkulturowych (np rosyjska niby historyczna baśń "Rok 1612"). Już lepszy byłby z kopią lub z pałaszem husarskim w łapie.
Tym niemniej dzięki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość