Śmieszne sytuacje podczas gier

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Elkołak » 16 wrz 2015, 07:31

Perihelion pisze:To chyba normalne, podania nie było (a raczej było niecelne, to coś innego niż fumble), a piłka odbijając się po ziemi wpadła na pole gdzie stała koza która ją podniosła (w bbmenageże powinieneś mieć akcję podnoszenia piłki). Żadna magia :P
2 razy piłka odbija się przy zmianie pogody chyba...Piłka leżała po odbiciu w odległości 2 pól od kozy i zamiast end turn pojawiła się w jej łapach, a to już magia jakaś :lol:
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: zgnity » 16 wrz 2015, 08:34

Podanie niecelne.
Piłka wirtualnie scateruje 3 razy (nie odbija sie po boisku tylko jest jeszcze w powietrzu zdmuchiwana na boki :P )
Dopiero po trzecim takim przemieszczeniu wiemy gdzie upada i w tym polu można ją normalnie łapać z modyfikatorem równym +0 ;P jeśli zawodnik miał by Diving Catch to mógłby próbować łapać jeśli miała by wylądować w jego TZ (oczywiście pustym ).
Złapanie takiej piłki nie powoduje turnovera i można dalej próbować robić cuda w celu zdobycia TD :P

A co akcji twojej to miałem tak kiedyś że piłka leżała w pierwonym polu do momentu aż nie kliknąłem RR na nieudanym podaniu.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: polonus100 » 16 wrz 2015, 11:42

Mi się zdarzało, że było niecelne podanie, po którym piłka trafiała po kolejnych nieudanych próbach złapania do mojego zawodnika, który ją złapał, a mimo to odgwizdywali mi Turnover.

I jeszcze Leon może powiedzieć jak w Dębowym w ostatnim meczu moje podanie wzdłuż LOS, ale na pole własne bliżej o 1 do własnej TD line trafiło po odbiciach do zbója po przeciwnej stronie LOS. Od tamtej pory wystrzegam się podobnych podań.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: leon » 16 wrz 2015, 18:29

potwierdzam. piekne podanie do zboja ;-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: juniooor7 » 16 wrz 2015, 20:34

Kotlet pisze:
piłka spada 2 pola od kozy pojawia się komunikat niedokładne podanie,no i zamiast end turn i koniec meczu, piłka pojawia się w łapach kozy
Cudowne.
Złóż te koze w ofierze nufflowi, może obdaruje Cie za to deszczem słoneczek :D
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość