Śmieszne sytuacje podczas gier

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: rotti » 14 sie 2014, 21:25

Łoł. Jakiś kosmos!
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Nimar » 14 sie 2014, 21:43

nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Perihelion » 27 lis 2014, 15:44

Nie wiem czy to akurat śmieszne, ale tak mi się fajnie ostatnio faulowało gostka graczy że zapomniałem zrobić TD. Dodam że nie pierwszy raz ostatnio mi się to przydarzyło. Jak jakiś naćpany wpadam w szał i nic poza faulowaniem nie widzę. Normalnie jakiś dałn momentami ze mnie wychodzi. :shock: :? :(

Dobrze że dzisiaj nie było żadnych rozgrywek bo normalnie grałem jak lamus. Zachciało mi się eksperymentować z innymi rasami i baty dostawałem raz za razem. A najgorsze że goście grali dość kiepsko. Ale jeszcze się zemszczę ( tych samych przeciwników już raczej nie zastanę, to się zemszczę na was, albo na nowych graczach :mrgreen: ).

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Nimar » 26 lut 2015, 23:12

Dzisiaj opracowałem pewną teorię! Otóż graliśmy z Elkołakiem w kislevie i miałem najpiękniejszy mecz od paru tygodni, zero podwójnych jedynek, wychodziło wszystko. W 8 turze było 2:0 dla mnie a na początku drugiej połowy docisnąłem jeszcze trzeci punkt. No i potem skończyło mi się piwo! I co się zaczęło dział gdy piwa nie było zapytacie? zaczęły się jaja, podwójne jedynki itp. no i Elkołak dal rade mi wbić dwa punkty. Udało się wygrać, ale jednak jak by piwo się skończyło parę tur wcześniej to mógłby być remis albo i jeszcze gorzej!! Od tej pory do BB nie podchodzę bez alkoholu!! Takie jest moje postanowienie. Bez piwa się nie godzi!! ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Sir Mewash » 26 lut 2015, 23:36

Toc ja juz dawno pisalem ze bez % do tej gry nie podchodze ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: szczeblo » 20 mar 2015, 17:51

poprzedni mecz tej drużyny był z jakimiś przekoksowanymi chaos dorfami. z tego co pamiętam to było źle.

ten mecz z lonerami, bez jednego wilka i yetiego i czegoś tam jeszcze; 2x norsy na wzglednie wysokim tv się spotkały.

moja drużyna:

Obrazek

drugą połowę zaczynałem w 5 typa.

co ciekawe, jeden dumny lineman ostał się na boisku i w tym czasie zabił (tak zabił zabił) dwóch typów przy kościach 2xpod górkę. Na początku byłem wkurzony, potem moim jedynym celem było utrzymanie runnera str 5 przy życiu :P
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Elkołak » 15 wrz 2015, 08:20

Grałem na auldzie chaosem tv 2100, przeciwnik amazonkami tv 2200 zadałem 2 kontuzje przez co męczyłem się straszliwie 16 tura przeciwnik prowadzi 1-0 piłka leży na boisku podbiegam chaos warriorem podnoszę piłkę robię dwa uniki 2 gfi podaję na 4+ do kozy i tu najlepsze piłka spada 2 pola od kozy pojawia się komunikat niedokładne podanie,no i zamiast end turn i koniec meczu, piłka pojawia się w łapach kozy to popędziłem po TD 1-1 :D Ta koza musiała mieć jakieś zdolności magiczne :lol: co śmieszniejsze w statystykach pomeczowych żadnego podania nie było
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Marco
rezerwowy
Posty: 467
Rejestracja: 16 lip 2013, 22:00

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Marco » 15 wrz 2015, 19:28

Ty masz jakiś program lewy do tych podań :lol:

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Perihelion » 15 wrz 2015, 21:32

To chyba normalne, podania nie było (a raczej było niecelne, to coś innego niż fumble), a piłka odbijając się po ziemi wpadła na pole gdzie stała koza która ją podniosła (w bbmenageże powinieneś mieć akcję podnoszenia piłki). Żadna magia :P

Awatar użytkownika
Kotlet
rezerwowy
Posty: 782
Rejestracja: 14 kwie 2014, 20:03

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Kotlet » 15 wrz 2015, 23:55

piłka spada 2 pola od kozy pojawia się komunikat niedokładne podanie,no i zamiast end turn i koniec meczu, piłka pojawia się w łapach kozy
Cudowne.
steam: jeszcze.trochee
fumbbl: kotlet_kazanski
PO2017 Starych Kebabów Się Nie Przesadza (necro) 2/2/1
Rover: Kotlet, ogarnij się, bo to jest już nieprzyzwoite!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości