Śmieszne sytuacje podczas gier

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Qbusus » 08 lut 2013, 18:05

Włąsie zagrałem najbardziej pechowy mecz w mojej karierze BB. Musze sie z wami podzielić tą informacją.

najpierw przez 4ry rundy ( tura po turze ) moje pierwsze rzuty to były dwie czaszeczki. ( bez reroli )
Pózniej, bodajże w 7dmej rundzie wyrzuciłem po raz 5ty dwie czaszeczki i przerzuciłem je na AWAGA!! Tak !! Dwie czaszeczki !! :D
Powaznie czasami dochodze do wniosku że coś jest zrąbane z enginem tej gry i cześciej niż powinny wypadają jedynki i rzuty na zbroje 7dem i mniej :P

Kto da więcej?

paradoksalnie grałem skavenkami przeciwko elfom i przegrałem tylko 1:2 wiec i tak jestem zadowolony. Pociesza mnie świadomość że gdyby nie rzuty rozniósł bym gościa na strzępy :)

:)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Bzdury

Post autor: yedee » 08 lut 2013, 18:15

Jak piszemy o bzdurach w BB, to jakis czas temu mialem sytuacje dosyc nietypowa - stoje przy przeciwniku (jakas tam amazonka), ktorego chce wypchnac poza boisko. Nie byla to najwazniejsza rzecz do zrobienia w tej turze, ale wiadomo jak milo kogos wyrzucic, nie? Mam blok i 3 kostki, wiec mysle sobie ze nie moze sie to nieudac. 3 czachy, moj przeciwnik wpada w euforie i cieszy sie niesamowicie - bede musial uzyc przerzut, ktory moglby przydac sie mi pozniej w tej turze. :| Re-roll: 3 czachy...
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Lyskie » 08 lut 2013, 20:01

Z potrójnymi czachami kojarzy mi się mecz z leśnymi elfami. Gość zaczyna mecz od ataku drzewcem wypadają mu 3 czaszki. Przerzuca na 3 czaszki (99% że nie był to samotnik) nie zdążyłem się dokładnie przyjrzeć, bo gość wychodzi z gry.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: szkodnik » 09 lut 2013, 22:23

No to ja miałem podobnie - 3 czaszki ogrem... Reroll - hurraaaa udało się zrobić rerolla i... 3 czaszki...

Awatar użytkownika
Sancho
rekrut
Posty: 109
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:36

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Sancho » 11 lut 2013, 11:36

jak zaczynałem grać to na forum oficjalny gość wkleił screeny z gry kiedy rzuca 2 czachy, przerzuca na 2 czachy, i tak 4 tury pod rząd. Dodam że były to za każym razem pierwsze akcje jakie wykonywał.
Obrazek

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: reszka » 11 lut 2013, 13:07

No to aż niesamowite, że ja mam więcej gier na koncie niż Wy, a jeszcze takiej akcji nie miałem. A naprawdę specjalizuję się w blokach na 3 kościach :)

2 czachy na 2 czachy to standard, no i oczywiście x razy miałem 3x czacha/obaj powaleni i przerzut na to samo (mumia bez bloku), no ale to szansa jak 1 do 27x27, więc aż takiego zdziwienia nie ma.

Obawiam się, że ten pech może się kiedyś skumulować.

Ale jak przeciwnik 2 czachy przerzuci na 2 czachy, to zawsze piszę mu, że statystycznie w tym meczu i w wielu kolejnych już tego nie zobaczy :)
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Sancho
rekrut
Posty: 109
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:36

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Sancho » 11 lut 2013, 13:24

nie wiem jak wy ale ja mam co drugi mecz przynajmniej jedną taka akcję jak opisał Reszka. :cry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Duinhir
rezerwowy
Posty: 466
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Zdobyte trofea

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Duinhir » 11 lut 2013, 13:46

Są programy pokazujące dokładne rzuty w naszych meczach. Jak kogoś ciśnie niech sobie prześledzi, wtedy wyjdzie nam kto jest pechowcem roku ^^

A prawda jest taka, że w meczu pamiętamy głównie dwie czachy, czacha + obaj powaleni, dwie jedynki.
Nie pamiętamy dwóch słoneczek, słoneczka + słabszego słoneczka, słoneczka + obaj powaleni, słabszego słoneczka + słabszego słoneczka, jedynki z przerzutem na udany ruch. Jest tego tak dużo, że uznaliśmy to za normę, a jak czasem wyturla się coś gorszego, zwłaszcza po przerzucie, to standardowy wpis na chat'cie: You are so lucky, I have bad luck, It is not my day. Jakbym dostawał złotówkę za każdym razem jak to słyszę w meczach z obcokrajowcami to miałbym już niezłą sumkę :D

Gra oparta na kostkach...hmm...hmm...hmmmm... jak ktoś nie lubi takich, to mogę mu podesłać tytuły, w których nie ma losowości, ale człowiek kocha hazard, dlatego lubimy blood bowl :D

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Lyskie » 11 lut 2013, 14:01

Wiem, że na te dobre rzuty mniej się uwagę zwraca, jednak mimo wszystko dwa "słoneczka" bardzo rzadko się trafiają.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Śmieszne sytuacje podczas gier

Post autor: Qbusus » 23 lut 2013, 02:30

No dobra własnie pobiłem swoj rekord. W meczu ( który jakimś cudem przegrałem tylko 1:2 ) wyrzuciłem 9!!! powtarzam DZIEWIĘĆ razy podwujną czaszke!!! pojedyńczych nie licze.... Kto da więcej?! Ide chyba na rekord w tej grze!! :)

Jeśli wierzyć pogłoskom że na świecie musi być równowaga to współczuje osobie która będzie ze mną grała gdy wreszcie pech mnie opuści :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość