Domingo w OCC

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 17 lut 2014, 13:21

Jeszcze nie gram w OCC ale zamierzam się zapisać do 22 sezonu.

Mam do Was prośbę, pomóżcie mi wybrać czym grać.

Zastanawiam się nad:

Jaszczurki - nimi grywam najwięcej, fajna drużyna ale po doświadczeniach w PLBB widzę, że im dłużej nimi gram tym gorzej mi idzie. Saurusy mi wolno awansują, skinki schodzą no i to mnie zniechęca do grania w "długiej" lidze.

Khemri - dobrze mi poszło w Dębowym a to był mój debiut nimi. Fajna drużyna choć wkurza to, że nawet nie ma co liczyć na jakąś grę podaniami.

Orkowie - Fajna drużyna do bójki a i piłką też można rzucić. No i w figurkowego BB mam grać Orkami więc miałbym taki trening.

Wiecie jak gram, widzieliście jak mi idzie poszczególnymi rasami. Z perspektywy przeciwnika lepiej widzicie w czym jestem mocniejszy.

Co myślicie? Będę wdzięczny za rady (tylko nie piszcie mi, że mam brać niziołki :P )
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: Chris » 17 lut 2014, 13:28

Domino zależy co chcesz osiągnąć :)

Khemri podchodzą pod fun team. Ciężko się nimi gra w wyższych tierach.

Orkowie zawsze super, nie aż tak trudni to rozwinięcia, no i siła przebicia bardzo mocna. Tyle że będziesz później płakał jak trafisz na killerów Claw/MB/PO ;) Mi ostatnio trzech zawodników zdjęli na amen w jednym meczu :D

Jaszczurki są ciekawym wyborem. W sumie chyba parokrotnie wygrały T1 :) Tyle, że tu musisz pomyśleć na rozwijaniem ich. Wg. mnie w PLBB bardzo cierpisz na brak Break Tackle, który powoduje że Lizardy są pierońsko ciężkie do zatrzymania :) No i Lizardy mają chyba najlepszego Big Guya :)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 17 lut 2014, 13:40

Chris pisze:Wg. mnie w PLBB bardzo cierpisz na brak Break Tackle, który powoduje że Lizardy są pierońsko ciężkie do zatrzymania :) No i Lizardy mają chyba najlepszego Big Guya :)
Moj Krox mial break tackle :) ale się zabił bijąc Yedeego (dwie czachy a przerzut nie zadziałał).
Spore zróżnicowanie jest w 7 tierze teraz jak tak patrzę. Jaszczurki są tylko jedne, ciekawe jak im pójdzie.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: Chris » 17 lut 2014, 13:51

Domino tak w ogóle to jest fajna stronka z buildami dla wszystkich teamów (blood bowl tactics - czy jakoś tak) :)

Na Kroxie to pierwszy skill to Stand Firm, przeciwko siłowym, a jak dużo teamów AGI to break tackle :)

Lizardy ostatnio mniej popularne, w OCC zawsze od groma elfów, okrów. Teraz spadek jest chaosu i wzrost ilości Chaos Dwarfów.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: Sir Mewash » 17 lut 2014, 15:03

http://bbtactics.com/

Przyznam sie ze pomimo tego ze jestem w ostatniej dywizji to nie ma latwych przeciwnikow. W dodatku lekkie teamy strasznie mnie karca nie gra pilka tylko zabijaniem mi zawodnikow.

Domingo nie jestem ekspertem, ale moja rada to zastanow czym bys chciał grać długo terminowo. Mi osobiscie chodziły też Khemri po głowie ale jak zobaczylem, że kazdy krzyżyk to razy dwa to później przy tych wszystkich rozwinięciach innych druzyn to już mumie strasznie sa karcone.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 17 lut 2014, 20:56

Kolejny mecz w road to NAFC i znowu mam dość gry jaszczurkami. Tym razem grałem z gościem o nicku Antonlunau (to gość z Twojej dywizji w OCC Chris). Rozjechał mnie jak chciał, czułem jakbym grał swój pierwszy mecz w tę grę ...


Na 90% biorę orków.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: Chris » 18 lut 2014, 09:26

Domino tylko sie zapisz ASAP bo zamiast w main tiers wyladujesz w SSC :)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 18 lut 2014, 09:32

a bardzo zobowiązujące jest to jaką podam teraz rasę w zgłoszeniu?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: yedee » 18 lut 2014, 09:45

Chyba kluczowe. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 18 lut 2014, 10:34

Dobra to zgłosiłem orków, będzie jak będzie :)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość