Domingo w OCC

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 15 sty 2015, 11:25

Hej, jeśli się zdecyduję na restart i zacznę grać inną drużyną to będę mógł kiedyś wrócić swoimi orkami do OCC?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: Chris » 15 sty 2015, 12:07

Domingo pisze:Hej, jeśli się zdecyduję na restart i zacznę grać inną drużyną to będę mógł kiedyś wrócić swoimi orkami do OCC?
Nie, możesz ich wrzucić do Holding League i kiedyś nimi zagrać jak innych coach się wykruszy i do końca sezonu będą potrzebowali zamiennika.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: Sir Mewash » 16 sty 2015, 21:22

Hmmm a czemu myslisz nad restartem? Bo wlasnie gryze sie sam ze soba nad powrotem do OCC i myslalem nad Orkami (takze nad Vampami :mrgreen: i nad Chaos Dwarfami)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 20 sty 2015, 09:57

Sir Mewash pisze:Hmmm a czemu myslisz nad restartem? Bo wlasnie gryze sie sam ze soba nad powrotem do OCC i myslalem nad Orkami (takze nad Vampami :mrgreen: i nad Chaos Dwarfami)
Zauważyłem, że gra na wysokich TV jest dla mnie zbyt stresująca. Za bardzo się wkurzam jak mi którąś z moich gwiazdeczek biją. Do tego jak widzę u przeciwnika jakiegoś mordercę lub runnera z blodge, side step i fend to mnie krew zalewa :D
Zagram orkami ostatni sezon, tak aby mieć nimi rozegrane 45 meczy (bo to ładna liczba).

Teraz sezon kończę na 4 lub 5 miejscu z bilansem W/D/L: 3/4/2. Wynik jest dobry ale jak zwykle mogło być lepiej. Mam lekki niedosyt po 2 lub 3 meczach w których mogłem wygrać a zremisowałem.

Ogólny bilans drużyny to 14/11/11 co chyba dobrze odzwierciedla mój poziom umiejętności. Jestem średniakiem raczej bez szans na trofea za 1 lub 2 miejsce.

Jak masz czas na grę Mewash to wracaj. Chaos Dwarfów nie trawię, orków polecam zawsze bo to fajna drużyna a wampiry... zależy jak się czujesz i na co się nastawiasz. Ja brałem pod uwagę ogry przy restarcie ale chyba tylko po to, żeby zbierać "poboczne" trofea ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: yedee » 20 sty 2015, 14:07

Bzdura Domingo, kazdy moze przy odrobinie szczescia znalezc sie w wyzszych dywizjach. :) Czasami jest pod gorke (moj obecny sezon), ale zabawa i tak jest przednia. Piszesz o rozwinietych zawodnikach przeciwnika, ktorzy Ci wkurzaja - dlaczego ich nie uszkodzic i sprawic sobie tym nieco przyjemnosci? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 20 sty 2015, 14:17

w ostatnim meczu ganiałem za takim runnerem jak pisałem wcześniej i tylko traciłem zawodników na bloki, blitze i faule. Nie chciał cham zdechnąć ;)
Tu chyb chodzi o to, że ja nigdy w życiu nie grałem jedną drużyną tylu meczy co teraz. Nie wiem jak grać przeciw drużynom z TV 1900+, czego się po nich spodziewać.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: yedee » 20 sty 2015, 15:07

Kwestia przyzwyczajenia. Dla mnie taka dluga liga ma swoje plusy, choc lubie tez grac na nizszych TV.
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 26 sty 2015, 10:15

Wylądowałem w 3C dywizji.

Division 3C

meebee - B(.)(.)BY TRAP - Amazon -
Domingo - Jawbreaker Stompers - Orc -
ChoobyWalker - Helf ® - High Elf -
Stahlburg - Rotting Rotters - Nurgle -
Mikko - Pseudomonarchia Daemonum - Necromantic -
staffan - Skull Carriers - Chaos -
Javelin - Undead Quiet - Undead -
Tigga - Lee's Norsemen - Norse -
JRCO - Chaotics Nephretics - Chaos -
super flea - toot and come in - Khemri -

Oj czuję już nadchodzący wpier*** ... W ciemno mogę obstawiać, że Tigga będzie pierwszy
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Domingo w OCC

Post autor: Chris » 26 sty 2015, 10:22

Powodzenia :)

Tigga jest świetny, ale Norsi mają AV7 :D

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Domingo w OCC

Post autor: Domingo » 05 lut 2015, 20:13

Pierwszy mecz za mną - jestem idiotą. Przeciwnik ma o 240 tysi więcej TV i co ja robię? Zastanawiając się co kupić, klikam "byle" szybciej dotrzeć do momentu aż będę mógł coś kupić. Klikam tak dużo i szybko, że odpalam od razu mecz... No pierwszy raz tak miałem. Nie dowierzam jak ja to zrobiłem :) nauczka na przyszłość - lepiej mniej myśleć.

Zagrałem twardo i dzięki blitzerowi z +1 S i MB/Tackle poskładałem trochę gorów a wojownicy sami mu padali od nieudanych uników. Mimo sprzyjającym rzutom na pancerz nie ryzykowałem i zagrałem na bezpieczny remis 1:1. Przyczyniła się do tego chęć ubicia mu 7 typów (żeby zdobyć ikonkę), niestety udało się zranić "tylko" 6ciu.

Obrazek
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości