Chris w OCC (come back)

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Lyskie » 03 kwie 2015, 12:39

Ciekawi mnie jaki jest poziom w OCC. Od której dywizji zaczyna się tam poważne granie, a do którego poziomu to takie auld? Taka nasza Div 1 (pomijając nasze zgrzyty i śmiesznostki), to tam mniej więcej który poziom? Jakbyście to ocenili?
Może na jesień się zapiszę, jak ruszą ligi pewno od podstaw przy okazji BB2.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Nimar » 03 kwie 2015, 12:49

Też właśnie myśle o zapisie ale chyba również poczekam na bb2
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Sir Mewash » 03 kwie 2015, 13:21

Gratki wygranej Chris kolejnej wygranej!
Co do BB2 a OCC to możecie dłuuuugo poczekać zanim OCC zdecyduje się przejść na BB2. Może wypuszcza jakąć alternatywe ale to juz gdybanie ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Nimar » 03 kwie 2015, 13:59

Sir Mewash pisze:Gratki wygranej Chris kolejnej wygranej!
Co do BB2 a OCC to możecie dłuuuugo poczekać zanim OCC zdecyduje się przejść na BB2. Może wypuszcza jakąć alternatywe ale to juz gdybanie ;)
sirMewashu ja dalej jestem niemal na 90 % pewny, że jak wyjdzie bb2 to bb1 przestanie działać. Jakoś nie wierze,że zostawią to odpalone, bo sprzedaż by im nie rosła. Zresztą to samo było z podstawową wersją jak wprowadzili LE.
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Chris » 03 kwie 2015, 14:19

Lyskie pisze:Ciekawi mnie jaki jest poziom w OCC. Od której dywizji zaczyna się tam poważne granie, a do którego poziomu to takie auld? Taka nasza Div 1 (pomijając nasze zgrzyty i śmiesznostki), to tam mniej więcej który poziom? Jakbyście to ocenili?
Może na jesień się zapiszę, jak ruszą ligi pewno od podstaw przy okazji BB2.
Prawdziwe granie zaczyna się od T4, zresztą w T5-T7 też trafiają się wymagający przeciwnicy, jednak sporo trenerów rerolluje teamy. Nasze Div1 to pewnie mocne T2, zresztą zarówno Elfic jak i Yedee byli przez sezon w T1 :)

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Chris » 03 kwie 2015, 14:20

Sir Mewash pisze:Gratki wygranej Chris kolejnej wygranej!
Dzięki :) jeszcze jeden mecz z Woodami, ale pierwszego miejsca już mi nie zabiora :D

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Lyskie » 03 kwie 2015, 14:42

Nimar pisze:na 90 % pewny, że jak wyjdzie bb2 to bb1 przestanie działać. Jakoś nie wierze,że zostawią to odpalone, bo sprzedaż by im nie rosła. Zresztą to samo było z podstawową wersją jak wprowadzili LE.
To raczej więcej niż pewne. Cała nadzieja, że znajdą się jacyś fani altruiści, którzy utrzymają platformę BB 1 przy życiu.
Pazerna polityka Cyanide sprawia, że aż się odechciewa kupować dwójkę. Tym bardziej, że są osoby, które mają upodobanie do grania konkretnymi rasami, których zabraknie w podstawce i pewno pojawią za kilka miesięcy. W sumie ligi w oparciu o 8 ras to pół gry. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem dlaczego nie puszczą gry powiedzmy dwa razy droższej, ale w jednym wydaniu.
Nasze Div1 to pewnie mocne T2

Nieźle. Ale faktycznie mamy wysoki poziom. W sumie u nas w większości pasjonaci gry z kilkuletnim doświadczeniem. Na jesień myślę, że się zapiszę, zobaczymy czy do jedynki, czy do dwójki.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Marco
rezerwowy
Posty: 467
Rejestracja: 16 lip 2013, 22:00

Zdobyte trofea

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Marco » 03 kwie 2015, 17:44

A w OCC gra się na takich zasadach jak w PLBB? To znaczy - drużyna gra do bólu, aż trenerowi się nie znudzi, czy jest jakiś limit ilości sezonów?

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Chris » 03 kwie 2015, 19:00

Marco pisze:A w OCC gra się na takich zasadach jak w PLBB? To znaczy - drużyna gra do bólu, aż trenerowi się nie znudzi, czy jest jakiś limit ilości sezonów?
Do bólu :) nie ma żadnych limitów. Kolejka trwa 7 dni i nie ma przebacz, nie zagrałeś to adminują ;) I generalnie bardzo mocno przestrzegają swojego regulaminu.

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Chris w OCC (come back)

Post autor: Chris » 14 kwie 2015, 10:32

MD9 - nie będzie, przeciwnikowi popsuł się komputer więc będzie zadminowane w/o.

Co powoduje że kończę sezon z wynikiem 8-0-1 i 24 punktami. Po sezonie jeszcze mam do uzupełnienia jeden mecz za disconnecta, więc będzie dodatkowo trochę kasy i SPP. Na drugim miejscu wylądowały Undeady z 19 punktami a na trzecim Skaveny z 16.

Mewash zajął miejsce w połowie stawki (5 miejsce) - szacun za grę Vampami ;)
Junioor - 8 pozycja - mega szacun za grę Underworldem ;)

Z ciekawostek - moje elfy zostały najlepiej punktującą drużyną, z największą ilością podań i odbiorów, z największą ilością rzuconych jardów oraz zajęły drugie miejsce w kategorii Most Violent (20 kontuzji - z czego chyba 6 na nieszczęsnym Underworldzie).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości