Mewash - Vegetarians - OCC

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Domingo » 15 kwie 2015, 20:19

Oni wszyscy pewnie wylądują wyżej bo tak jak u nas w wyższych dywizjach są gracze którzy rezygnują.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Sir Mewash » 15 kwie 2015, 22:56

Lyskie pisze:Wy awansujecie jako "zapchajdziury" do 6 div w miejsca kogoś kto rezygnuje, czy zostajecie w 7 div? Jak to wygląda? Kusi mnie, żeby się zapisać, ale raz mało czasu na grę, dwa marazm po ostatnim masakrowaniu mnie przez silnik, trzy ponownie mało czasu i wiosna w perspektywie :) . Jakbym się zapisał to trafiam do 7 div i gram z wami?
Wiec tak w OCC jest ogromny wachlarz drużyn wiec o monotematycznosc (np bashowa) raczej nie musiał byś się martwić. Co do tego kto gdzie wyląduje to Chris z pierwszego miejsca może nawet wyladowac w 5 a my raczej w 6 dywizjach bo w OCC mamy ok 220 graczy i niech choć 10% postanowi wymienić druzyne zakończyć zabawę to przesunięcia są spore w dolnych dywizjach. Twoje upodobanie do Darków znalazło by tam żyzną glebę ale OCC wymaga większej dostępności czasowej w szczególności w weekendy (to jest liga międzynarodowa gdzie będziesz miał przyjemność grać z Kanadyjczykami, Hamerykaninami czy Kangurami) Ogólnie ludzie z poza europy powinni się do nas dostosować no ale to wymaga dogadania się przeważnie w dni wolne od pracy.
W OCC nie ma pitu pitu. Gramy od środy do wtorku i nie ma zmiłuj. Są dodatkowe konkursy poboczne, które dodatkowo dodają smaczku.
Polecam wszystkim OCC. Zastanów sie szybko bo czas zapisów kończy się jutro o 16 GMT
Tu link do tematu z zapisami: http://www.orca-cola.com/beta/index.php ... r-occ-s27/
Kop Gryź Bij!

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Chris » 16 kwie 2015, 08:20

Warto pamiętać że przy zapisach wyraźnie stoi że jest to liga europejska i gracze z innych stref czasowych MUSZA się dostosować do strefy europejskiej (generalnie GMT do GMT +2 :)). Zazwyczaj jest tak że na początku MD gracze podają swoją dostępność przez następny tydzień (3-4 terminy) i zazwyczaj znajdują wspólny termin :).

Generalnie zasada jest że trzy zespoły awansują, trzy spadają. Wyjątkiem jest T2 i T1.
Zespoły z T7 zazwyczaj w większości po pierwszym sezonie przechodzą do T6. Jest opcja taka jak napisał Mewash, że przy dużej rotacji (sit outy, rezygnacje i rerolle) teamy z pierwszych miejsc mogą wylądować nawet w T5 ;)

Lyskie zapraszamy ;)

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Lyskie » 16 kwie 2015, 10:37

Zarejestrowałem się na forum OCC i poczytałem trochę, jak się tam umawiacie. Nie wygląda to tak kolorowo jak mi sie wydawało. W weekendy to ja nie pogram :( , właściwie dysponuje na chwilę obecną dwoma pewnymi terminami na wtorek lub środę wieczór. Czyli jednak dopiero na jesień mogę o tym pomyśleć. Ogólnie zachęcająco to wygląda, jak bym miał czas to bym się zapisał, nie wiem czemu nie zainteresowałem się tym wcześniej, no nic po ptokach, jak mawia klasyk.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Chris » 16 kwie 2015, 11:03

Lyskie ludzie zazwyczaj się dopasowują, jeśli podasz 2-3 terminy w tygodniu to się dogadacie :) A tak jak pisałem kolesie spoza Europy mają się dostosowywać do Europejczyków ;)

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Lyskie » 16 kwie 2015, 11:29

Chris zrobiłem to na twoją odpowiedzialność ;) .
Ludzie tam są ze stref czasowych takich, że będą musieli noce zarywać, żeby ze mną zagrać, albo do pracy/szkoły nie iść :) .
Będzie to problem jak zrobiłem nick Lyskie, a w grze mam LyskieLE? Czy się tam ogarną chłopaki? Czytam wybiórczo forum (bo jestem w pracy i mam jeszcze z 5 min. na poczytanie) i pogrążam się w chaosie informacji :) . Nic już nie zmienię skoro deadline zapisowy za 4 godz.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Chris » 16 kwie 2015, 11:58

Zmień na taki jaki masz w BB, czyli LyskieLE, a jeśli nie będzie mógł napisz do Dode'a lub Pidpad'a to Ci zmienią z poziomu admina :)

Ja do tej pory nie miałem większych problemów z umawianiem się :) Ważne, żebyś na początku każdego MD określił jak najszybciej preferowane terminy :) A i w OCC nie przedłużają MD, każdy kończy się we wtorek o 24:00 (w sensie w nocy z wtorku na środę). To co nie zostanie rozegrane jest adminowane na podstawie umawiania się na forum oraz PMek do adminów danego tiera :)

Fajnie że się zapisałeś :)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Nimar » 16 kwie 2015, 12:28

Może będziemy w tej samej dywizji;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Lyskie » 17 kwie 2015, 08:24

Napisałem do Pidpada o zmianę nicka. Trochę wprowadzają w błąd, że w tej tabelce dla nowych jest hasełko "ingame name", a w ogłoszeniach, których nikt nie czyta notka, że mają się zgadzać :) .

Dobra żeby nie zaśmiecać tematu przejdę do topica OCC, bo mam parę pytać, a tamto forum jest zbyt duże, żeby je przeczesać w parę minut.

EDIT: Pidpad to szybki gość, po 10 minutach od pmki już zmienił :) . Czyli jestem na OCC LyskieLE - znaczy Lyskie Legendarna Edycja
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Mewash - Vegetarians - OCC

Post autor: Sir Mewash » 20 kwie 2015, 19:11

Hmmm to ze Chris dostał kopa dwie dywizje to mogłem się tego spodziewać ale że ja z piątego miejsca tez...

No i wyladowalem w dywizji dosc zwinnej:
1x Human
2 x Dark Elf
1 x Elf
1 x Undead
1 x Vampire
1 x Orc
1 x Necromantic
1 x Chaos
1 x Wood Elf

Wiedzialem aby wziasc Krasnoludy chaosu, a tak mam jednego tackla :mrgreen:
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość