Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 24 sie 2015, 08:24

Ktoś mi to może przetłumaczyć bo nie kumam

"Nimar, I will be available after 5pm EST M and W. T and Th nights I have class it would be after 9pm those nights. I know you said this weekend is out but Ill be here all weekend too/ Are you draven123? its the only frequest ive gotten but it hasnt been on in 3 days so ill keep looking for you//\\"
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Chris » 24 sie 2015, 10:14

Generalnie to napisz kolesiowi ze OCC bazuje na czasie GMT i żeby Ci podał swoją dostępność. Jakoś Amerykanie mają z tym problem i uparcie wciskają swoje time zony. T and Th to Tuesday and Thursday.

Jeśli do niego pisałeś i podawałeś swoją dostępność to mając w pamięci to że OCC jest ligą europejską to on musi się do Ciebie dostosować. Jeśli nie pisałeś i nie ma śladu z prób umawiania się to admini będą bazować na informacjach które mają przy decyzji o ewentualnym adminowaniu meczu.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 24 sie 2015, 11:03

No ogólnie napisałem mu, że przez weekend nie mogę grać bo mnie nie ma. Dodałem go sobie do steama i tam probuje go łapać. Właśnie wkurza mnie to, że kolo pisze mi w jakiś swoich timezonach, nie chce mi się tego przeliczyć;)
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Chris » 24 sie 2015, 13:32

Nimar pisze:No ogólnie napisałem mu, że przez weekend nie mogę grać bo mnie nie ma. Dodałem go sobie do steama i tam probuje go łapać. Właśnie wkurza mnie to, że kolo pisze mi w jakiś swoich timezonach, nie chce mi się tego przeliczyć;)
Powołaj się na regulamin OCC. Czasy w GMT i koniec. Amerykańce są gościnnie w tej lidze więc niech się dostosują ;)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 26 sie 2015, 14:49

Przegrałem z jazsczurkami Xenarii. Koleś dobrze grał, ja miałem trochę pecha bo w 3 turze grałem bez wilka i zombie. Walczyłem do końca, nawet w chyba 6 turze udało mi się mu wybić piłkę (a stał skinkiem z Agi4 i blokiem pod linią) niestety potem piłka źle scatterowała i udało mu się ją pozbierać. W 2 połowie w 12 turze udało mi się zremisować, niestety przeciwnik miał sporo czasu na to by zrobić 2:1. W 16 turze nawet miałem szansę (bardzo małą bo sporo uników musiało by mi wyjść) ale nie zauwazyłem tego i przekazałem piłkę do wilkołaka gdzie się skapłem, że on ma za mało ruchu by dobiec do linii TD :(

Pocieszające jest to, że będę miał chyba 3 lv upy. wilk, golem i chyba ghul

Kolejny mecz gram z Yedee, chyba dzisiaj nawet;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 04 wrz 2015, 09:05

Wczoraj wygrałem z niziołkami. Wiem nie ma się czym chwalić. Mecz ogólnie mocno po mojej stronie. Praktycznie przerzutów nie używałem. Mój przeciwnik miał sporo pecha i w sumie gdyby nie to, to wynik mógł być zupełnie inny.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: polonus100 » 16 wrz 2015, 12:10

Zagrałeś ostatni mecz w OCC? Bo przeglądałem klasyfikacje w nie ma go w BBM.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 16 wrz 2015, 14:30

Nie, zawaliłem strasznie, bo miałem grac w niedziele i całkiem o nim zapomniałem. Przeciwnik nie miał czasu w inny dzień i dostał adminowanego wina.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: polonus100 » 16 wrz 2015, 16:40

Szkoda runner-up position :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość