Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 25 cze 2015, 23:03

Obrazek

Ostatni mecz z underworldem zakończył się dl amnie wynikiem 2:1. Kolesiowi udał się rzut goblinem ;) Sezon zakończe z 16 punktami, jak gość który gra nurglem przegra nasępny mecz to będziemy mieli po równo i osiądziemy na 3 miejscu w tabeli. U mnie w grupie 1 miejsce należy do wood elfów koleś bardzo dobrze nimi grał. 2 miejsce mają krasnoludy(chociaż mogą je stracić jak by zremisowali lub przegrali a nurgle by wygrał) Co do mojej drużyny to nikt nie ucierpiał za bardzo, szkoda tylko, że drugi golem nie ma jeszcze bloku. Po za tym ładnie oba wilki już z blokiem, upiory jeden ma MB a drugi guarda. Ghul zdobywacz punktów mi rośnie dostał +1 do ruchu, jak nie zginie to będzie fajnym nosicielem piłki. Ciekawe co przyniesie drugi sezon i gdzie wyląduje.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 24 lip 2015, 08:12

A mi się wczoraj udało wygrać 1:0 z Ludźmi. Obaj z kolesiem dobrze graliśmy. W pierwszej połowie ja atakowałem i ogólnie opanowałem boisko w 8 turze TD. W 2 połowie ładnie wykopałem i podstawiłem ghula i wilkołaka pod piłkę (bo koleś nie podniósł). Po przepychance mój przeciwnik jednak zabrał piłkę i ładnym manewrem mnie przechytrzył. Wycofał się i potem bazując na tym, że moi szybcy zawodnicy są po prawej stronie on pobiegł lewą. Do ostatnij tury byłem pewny,że będzie 1:1. Australijczyk zwlekał do ostatniej tury, a ja go tam atakowałem dzikimi atakami. I udało mi się podstawić golema pod jego łapacza (który miał piłkę). Gość mi go blitzuje i wypadają 2x strzałka (więc golem się nie ruszył) Potem chwile pisania i mówię, że bym się śmiał jak by wyrzucił spartolił tego dodga. No i spartolił ;) No i udało mi się sporo kontuzji mu wpakować i zabić jednego typa (wiekszośc tego została wyleczona bo miał 2x APO). On mi tylko chyba dzwona zrobił na wilkołaku.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 28 lip 2015, 18:53

Heh włąsnie zauważyłem, że mam w grupie Yedee z jego krasiami chaosu z PLBB (Bool Doopy). OCC pozwala na takie akcje?
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Chris » 28 lip 2015, 19:05

Może replacement team? Z tego co wiem Yedee jest w T2

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 28 lip 2015, 20:11

No chyba jest tam za kogoś
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Sir Mewash » 28 lip 2015, 21:25

No to masz kolesia z najwyzszej półki. U mnie gra Tiga koleś co wygrał 2x OCC :mrgreen:
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 04 sie 2015, 08:05

Wczorajszy meczyk udało się wygrać 2:0, było prawie 3:0 ale niestety pod koniec meczu czaszki mi się sypały ( na szczęście pod koniec;p). Walczyłem przeciwko Necro ale sporo słabszym ode mnie. Koleś miał ponad 300K złota. Fireball dużo nie podziałał, łapówki nie wykorzystał, dziwne. Z tego co koleś mówił to gra w tym sezonie tak by przeżyć, a nie wygrać;) Sporo SPP zdobyłem chyba będę miał lv upy na obu ghulach i na wilkołaku.

I zauważyłem , że dostałem jakąś odznakę You B'stard! Gdzie mogę znaleźć wytłumaczenie za co to?
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Chris » 04 sie 2015, 09:35

W swoim profilu, w zakładce awards :)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 04 sie 2015, 10:46

Kolejny mecz mam z Ogrami, które mają 1440 TV i wszystkie mecze wygrane :shock: Boje się tego typa.

A odznakę mam za największą ilość interceptów :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 14 sie 2015, 23:03

W OCC wróciła do mnie Karma po meczu z Dębowego. Rozniosłem Amazonki 4:0 (w deszczu) 4 kontuzję im wbiłem, no wychodziło mi wszystko.Przegięty ten silnik jest ostatnio mam albo przegięte mecze na moją korzyć albo przegięte na korzyść przeciwnika.

A tak w ogóle to wam też przeglądarka pokazuje informację, że strona Orca-cola rozsyła złośliwe oprogramowanie?
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości