Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 24 kwie 2015, 15:01

tak sobie patrze po mich przeciwnikach to wiekszość grupy to USA, jeden z krainy kangurów, dwóch z niemiec i chyba jakiś Fin
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 28 kwie 2015, 22:39

OCC ruszyło. Fajne mają tematy z nową kolejką. Mamy jakieś fotki z laskami itp. Bardzo podoba mi się też TO. Pierwszy mecz mam z wysokimi elfami i to z typem z Australi. Ciekawe na jaką godzinę się dogadamy bo on ma czas GMT+10 ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10549
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: leon » 29 kwie 2015, 11:11

printscrena daj :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 29 kwie 2015, 11:37

A wy tego nie zobaczycie bo po blokowane.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 02 maja 2015, 00:08

No i jestem po pierwszym meczu. Udało się wygrać 1:0. W pierwszej połowie zdecydowałem się atakować. Szło mi całkiem nieźle, elfy odpadały, ja sobie powoli cisnąłem do góry. Potem zaczęły się schody bo zaczepne ataki na jednej kostce działały i co rusz traciłem piłkę i odzyskiwałem. Jak już obaj się wyprztykaliśmy z RR. Zaczął się mecz specjalnej troski. Kości nie dały mi zrobić punktu. Druga połowa to przepychanki z elfami. Musiałem się ratować blokami na jednej kosce na szczęście się udawały i w 16 turze do biegłem upiorem po upragniony punkt. Z meczu jestem zadowolony bo jeden wilk zrobił intercepta, drugi sprzedał kontuzję przeciwnikowi, także sporo spp dostałem. No i 70 K golda wpadło.
Obrazek
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Chris » 02 maja 2015, 00:36

Gratki Nimar :)
Ja i Mewash również zwycięstwami zaczęliśmy ;)

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Sir Mewash » 02 maja 2015, 01:26

Gratki!
Dodatkowo Juniooor7 i Yedee tez wygrali został tylko Elfic i Gobas :)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 05 maja 2015, 14:27

Czy mi się wydaję czy padła stronka Orca-cola?
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Chris » 05 maja 2015, 14:39

Nimar pisze:Czy mi się wydaję czy padła stronka Orca-cola?
Ano :(

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Nimar - Offspring's of Darkness - Necro - OCC

Post autor: Nimar » 08 maja 2015, 11:39

No i jestem po moim drugim meczu. Udało się wygrać 1:0 i chyba doprowadziłem mojego przeciwnika za zachodniej granicy do szału. ;) Tak krótko o meczu. Zaczęło się tym, że wypadł blitz na moją korzyć, dużo mi nie pomógł, bo nie byłem w stanie podbiec pod piłkę, ale trochę utrudniłem elfom rozpoczęcie meczu. Zaczęły się przepychanki mój zombiak jednemu elfowi zafundował krzyża. Mój przeciwnik wykombinował akcję z podaniem do łapacza (któremu brakowała tura na zdobycie punktu). Resztą swoich po blokował moje zdechlaki. Do tej akcji która była w chyba 4 turze już stracił swoje 2 RR). Mi się udało zrobić unik wilkiem i położyć na glebie łapacza z piłką. Potem do końca 1 połowy tylko dobiegłem do linii i czekałem na 8 turę radośnie przy tym bijąc długouchych (jakieś dwa dzwony wbiłem, ale się pozbierali przy następnym Drive). Zdążyłem się już naczytać jakiego to gość ma pecha, że same czaszki, jedynki i strzałki wyrzuca. Druga połowa już nie była dla mnie taka kolorowa. Chciałem wilkiem zdobyć 1 SPP ale oczywiście podanie się nie udało, a elfy się zbliżały. Potem nie udało się podnieść piłki z ziemi pomimo przerzutu. Jak już podniosłem piłę to elfy mnie ładnie otoczyły. I tak z nożem na gardle się z nimi przepychałem do końca meczu, tracą co jakiś czas gracza. Na szczęście dla mnie nie udało mu się piłki odebrać. Jeszcze w 16 turze mi perfidnie wilkołaka sfaulował (boken Neck), na szczęście się chłopak zregenerował. MVP dostał oczywiście Zombie (który ma miss next game). Po za tym po 2 meczu nikt więcej nie ma lv up. Udało się zwinąć 70 tysi golda więc kupię sobie 3 RR, bo powinno się ostukać 140K. Nie wkleję raportu z bbma bo gram na moim PC, a tu nie działa (mam nadzieje, że gość wgra repleya jak go o to prosiłem)


PS. Następny mecz z Khornem którym gra DrSausage.

PS2. Pytanie do tych co już grają w Orca-cola od lat:

Karl-Wilhelm, Ceryni, Kidcresthill, Bastori, Audr3y, High62, któryś z nich to jakiś stary gracz czy sami nowi?
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości