Blood Bowl - multiplayer

Rozmowy ogólne o Blood Bowl Legendary + Chaos Ed.
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: Sir Mewash » 16 lip 2015, 21:58

Jeśli dobrze pamiętam to od dawna CD Action nie udostępnia tych kluczy. Nawet jak byś miał ten konkretny magazyn od gry. Gdzieś o tym czytałem jak Leon próbował tego samego. Oczywiście mogę się mylić i mam nadzieję że się tobie uda.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: Perihelion » 17 lip 2015, 10:19

Klucze musisz mieć tak czy siak, serwer gry identyfikuje cie właśnie po player key czy jakoś tak to się nazywało. A wcześniej jeszcze musisz podać serial number (w sumie 2 różne klucze są potrzebne by w pełni grać w tą grę).

Skoro grę kupowałeś to ją reklamuj za niepełnowartościową, bo bez kluczy to jest produkt wybrakowany. Podeślij linka do aukcji poczytamy co tam gościu napisał.

Awatar użytkownika
Konstantyn
podawacz piłek
Posty: 33
Rejestracja: 15 lip 2015, 15:53

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: Konstantyn » 17 lip 2015, 11:31

Grę ostatecznie kupiłem u osoby, która sprzedawała ją na olx.pl. Nie pytałem o klucze, bo myślałem, że nie będzie takiego problemu tylko jakiś zwykły system aktywacji z kluczem wydrukowanym na płycie.

Mówi się trudno. Pomyślę czy nie kupię nowej, w folii na allegro. Ze steam jak już mówiłem nie ma opcji, bo 8 GB to bym ściągał przez tydzień.

Jeżeli będę miał grę, to dam znać.

Dzięki za pomoc.
Another match starts with traditional pig chase.

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: unicorn » 17 lip 2015, 13:12

Ja mam wersję z gazetki. Problemem jest to, że w tej gazecie ani na płycie nie ma kluczy.
Jak napisałem na jakiś "domyślny adres email" to też pisali, że nie mają.
Potem napisałem na dział reklamacji (chyba) i po zeskanowaniu okładki pisma i przytoczeniu jakiegoś tekstu z podanej strony podesłali jednak.
Ale to było już dawno temu i być może teraz już nawet tak nie zadziała.

Możesz spróbować napisać do producenta, że nabyłeś z gazetą a oni już nie udostępniają - może podeślą - nie zaszkodzi spróbować.
Steam: unicorn_az

Volkh
rekrut
Posty: 245
Rejestracja: 23 lis 2014, 15:07

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: Volkh » 17 lip 2015, 18:35

Ze steam jak już mówiłem nie ma opcji, bo 8 GB to bym ściągał przez tydzień.
To oznacza naprawdę małą prędkość netu - cirka 27 kBps przy założeniu że będziesz ściągał 11 godzin dziennie. Nie wiem czy sobie pograsz w multiplayer, połączenie będzie często zrywane a mecz będzie się ładował wieki. Zainwestuj lepiej w internet, przejdź na steama a potem dopiero planuj grę w sieci.
Rezygnujesz w trakcie meczu ze mną - ja rezygnuję z grania z Tobą

Awatar użytkownika
Konstantyn
podawacz piłek
Posty: 33
Rejestracja: 15 lip 2015, 15:53

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: Konstantyn » 17 lip 2015, 19:16

Połaczenie mam do 3,6 Mb/s. Spokojnie gram w Heroes of the Storm chociażby (lagi są, ale tylko na początku). W blood bowl nie byłoby problemu. Normalnie ściąga mi ok. 0,1 MB/s, często wolniej.

Nie ściągam takich dużych rzeczy z internetu, po pierwsze za duże, a po drugie każdy transfer dla mnie to pieniądze, bo mam internet na kartę.
Another match starts with traditional pig chase.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: Nimar » 17 lip 2015, 19:41

NA pewno będzie lagowało! ;) Ja nie rozumiem dlaczego niektórzy kupują mobilny net zamiast normlanego.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: zgnity » 17 lip 2015, 20:01

Połączenie w przypadku Blood Bowla ( LE i CE ) jest organizowane na zasadzie połączenia p2p.
Nie przypomina to połączenia typowej turówki a więc wysyła pakiety tylko jak się dzieje zmiana , gra wymusza cały czas ruch w sieci. A w dodatku przy dłużeszj absencji ( patrz rozłączenie i połączenie modemu internetowego ) gra się zwyczajnie dropuje.
Nie twierdzę iż sobie nie pograsz w BB na sieci ale na pewno zje to więcej pakietów niż przypuszczasz :]

W Blood Bowl 2 zapowiedziano rezygnację z trybu p2p i przejście na połączenia z użyciem serwera oraz ze względu na całkowitą rezygnację z trybu czasu rzeczywistego gra ma wysyłać pakiety tylko podczas zmian.

Niemniej jednak powodzenia póki co w uzyskaniu klucza do gry bo z tego co pisałeś to jeszcze masz z tym problemy.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Konstantyn
podawacz piłek
Posty: 33
Rejestracja: 15 lip 2015, 15:53

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: Konstantyn » 17 lip 2015, 20:55

Ok. Będę miał na uwadze wszystkie powyższe kwestie. Jeszcze raz dziękuję!
Ja nie rozumiem dlaczego niektórzy kupują mobilny net zamiast normlanego.
A ja nie rozumiem dlaczego niektórzy nie mają co miesąc nowego ferrari. Cieszę się, że jesteś w komfortowanej sytuacji, ale muszę cię uświadomić, że nie każdy ma takie same możliwości.
Another match starts with traditional pig chase.

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: Blood Bowl - multiplayer

Post autor: szczeblo » 18 lip 2015, 03:54

Nimar pisze:NA pewno będzie lagowało! ;) Ja nie rozumiem dlaczego niektórzy kupują mobilny net zamiast normlanego.
Z doświadczenia wiem, że jak się mieszka np. na wsi to jest się skazanym często na gówniany mobilny internet.
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blood Bowl I”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości