Miejscówka

Polska
Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: 2GUTTA » 23 maja 2019, 12:53

Shawass pisze: 23 maja 2019, 12:34 (...) zanim ktoś zacznie mówić o "straszeniu" - to są zasady, jak ktoś chce powiedzieć że "no ale przecież co to za problem" to zapraszam do Dornbirn tłumaczyć to komisji ;)
:lol: <3

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Miejscówka

Post autor: Snajper » 23 maja 2019, 23:18

Pytanie brzmi - czy lepiej aby miejsce było reprezentatywne i wyjątkowe, czy bardziej praktyczne?

Byłem na turnieju MtG w Pradze, który odbywał się w starym ceglanym kościele (przerobionym na sale konferencyjną) z pięknymi witrażami, pięknej lokalizacji i... 45 min minut drogi tramwajem od pierwszych logicznych noclegów. Nie wspominam tych podróży za dobrze.

Jestem całym sercem za miejscem typu Narodowy, ale zastanówmy się co dla nas jako graczy byłoby najważniejsze na zagranicznym turnieju? Myślę, że większości wystarczy wygodne miejsce, klimatyzacja, dobra kuchnia i dobre węzły komunikacyjne. Pytanie czy w Warszawie jest w ogóle takie miejsce (i czy jest w naszym budżecie)?

Oczywiście jest opcja, że dajemy opcję wejściówek z noclegiem i transportem z hotelu na turniej. Ogarnięcie hotelu (i to powiedzmy z półrocznym wyprzedzeniem) nie byłoby problemem, tak samo busów. Jako organizator reklamujemy się jako ten, co zapewnia wszystko i mamy argument na ewentualną gorszą lokalizację turnieju.

Inna sprawa jest z jedzeniem. Na konwentach fajnie sprawdzają się food tracki, bo to one zapewniają wszystkie dokumenty, a dodatkowo dają uczestnikom wybór tego co chcą zjeść. Problemu z rozliczeniem nie ma - uczestnicy dostają bony, z których później food tracki się rozliczają z nami. Z powodu terminu i ilości osób jedzących w tym samym momencie, taka opcja raczej nie wchodzi w grę. Firma zewnętrzna musiałaby być na prawdę dobrze wcześniej sprawdzona, ale i tak nie zapewni tak ciepłego i świeżego posiłku jak te przygotowane na miejscu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Sir Mewash » 05 cze 2019, 11:36

Ok dostałem ofertę z SunGate Hotel 26.500 za wszystko oprócz jedzenia i blatów. Dodatkowo zaproponowane ceny za pokoje. Pewnie będzie można niektóre ceny po negocjować.
Moim zdaniem najlepsza opcja bo w jednym miejscu jest wszystko.
Tak wygląda sala Obrazek
Do tego mają nakrycia na stoły (w narodowym tego nie zapewniają).
Będzie trzeba dokupić blaty aby wszystko się świetnie zmieściło. Stoły mają wymiar 130x80 cm
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Miejscówka

Post autor: Niko » 05 cze 2019, 12:53

Sangate! :P
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Miejscówka

Post autor: Snajper » 05 cze 2019, 14:29

Cieszę się, jeżeli zdecydujemy się na Sangate.

Mam tylko pytanie, czy na pewno potrzebujemy blatów?

1. Boiska z Goat Cup miały wymiar 60 na 80 - takie się idealnie 2 mieszczą na 1 stoliku.
2. Czy nie lepiej połączyć ze sobą 2 stoliki i to przykryć obrusem? Wtedy wyjdzie wymiar 130 x 160 i dowolne ustawienie boisk nie będzie problemem. Stolików na pewno w hotelu nie zabraknie.

Ja po prostu nie jestem zwolennikiem blatów i szukam innych rozwiązań tego problemu.

[mention]Sir Mewash[/mention] Mógłbym prosić o wycenę na PW? Nie rozmawialiśmy o tym jeszcze, ale chciałbym przygotować wycenę ewentualnych Targów, które moglibyśmy zorganizować w czasie Mistrzostw. Wystawcy, pokazy, sklepy - wszystko na drugiej z sal dostępnej również dla ludzi z zewnątrz. Po pierwsze przyniesie nam taka impreza profit z opłat wystawienniczych (i ewentualnych biletów dla ludzi z zewnątrz), ułatwi i pogłębi promocję również wśród ludzi nie związanych jeszcze z BB, pomoże w negocjacjach ze sponsorami i na pewno z samym hotelem.

Chciałbym przygotować taki projekt i zaprezentować go na Rekinie Tobie i wszystkim z organizatorom. Zajmowałem się organizacją wystaw i konwentów na Targach Lubelskich, więc kwestia bardziej czy chcemy się tego podjąć.
Obrazek

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: rover » 05 cze 2019, 19:51

Snajper pisze: 05 cze 2019, 14:29 Mógłbym prosić o wycenę na PW? Nie rozmawialiśmy o tym jeszcze, ale chciałbym przygotować wycenę ewentualnych Targów, które moglibyśmy zorganizować w czasie Mistrzostw. Wystawcy, pokazy, sklepy - wszystko na drugiej z sal dostępnej również dla ludzi z zewnątrz. Po pierwsze przyniesie nam taka impreza profit z opłat wystawienniczych (i ewentualnych biletów dla ludzi z zewnątrz), ułatwi i pogłębi promocję również wśród ludzi nie związanych jeszcze z BB, pomoże w negocjacjach ze sponsorami i na pewno z samym hotelem.

Chciałbym przygotować taki projekt i zaprezentować go na Rekinie Tobie i wszystkim z organizatorom. Zajmowałem się organizacją wystaw i konwentów na Targach Lubelskich, więc kwestia bardziej czy chcemy się tego podjąć.
Nice shit you've got there bro!
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Sir Mewash » 05 cze 2019, 23:29

[mention]Snajper[/mention] chcę podjechać do nich i przetestować czy da się usiąść przy bocznej (krótszej krawędzi).
Wstępnie sprawdzałem dzisiaj ze Smollarem czy da się grać po długości 130. Teoretycznie da się ale trzeba prawie leżeć na stole aby zrobić TD. Ale świetny pomysł z połączeniem stołów w pary. Wtedy będzie można podejść od boku.

Jutro do Ciebie zadzwonię aby dogadać co dokładnie Tobie potrzeba :)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Miejscówka

Post autor: Snajper » 30 cze 2019, 14:52

Jakieś decyzje w sprawie miejscówki? Info w sprawie wycen?
Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Sir Mewash » 11 lip 2019, 11:45

Hej sorki za obecnie rzadki odzew, ale ze względu na organizowane prze zemnie warsztatów letnich pracuje przeważnie 9-22.
Obecnie negocjuje cenę za miejsce. Na ten czas mamy już 40% zniżki. Sprawdziłem z organizatorami mistrzostw (nie wiem czy w tym roku świata czy europy) w Guild Bowla
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Miejscówka

Post autor: leon » 11 lip 2019, 20:05

A jak ze stołami?
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Zablokowany

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości