Miejscówka

Polska
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Sir Mewash » 17 maja 2019, 13:45

MarkusNord pisze: 17 maja 2019, 13:10 Tu się chyba nie ma co zastanawiać. Masa plusów, mało minusów.
Teraz poczekajmy na wycenę ;)
MarkusNord pisze: Co do stołów, nie idzie jakoś hurtem kupić tanie blaty, ustawić na istniejących stołach i przykryć jakimś materiałem? Czy to za duże koszta będą?
Cena z leroya najcienszego blatu 8mm to 48zł za 125x250 x 80 (potrzebujemy ok 200m) plus 80zł za cięcie to wychodzi koszt ok 4000zl
2x Transport ?
Rozłożenie i złożenie tego powiedzmy własnym sumptem (choć pamiętam że chętnych było ciężko znaleźć na DMW w 40K)
Co z tym potem zrobić?
MarkusNord pisze: Co do wyceny którą wrzuciłeś. Jak dobrze liczę, wypada na dzień dzisiejszy circa 75 euro za uczestnika przyjmując, że z EuroOpen zjedzie się łącznie 500 osób. To jest za sam zwrot kosztów imprezy. Rozumiem, że drużyny same sobie organizują hotele i dojazd.
Sam koszt imprezy + jedzenia, dla tego ta oferta w takiej wersji odpada.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Sir Mewash » 17 maja 2019, 14:22

Co do stołów poczekajmy z tą ofertą do wyceny. Eurobowl Committee sugeruje że od premiery nowego BB a za czym idzie nowych podstawek minęło już sporo czasu więc większość graczy będzie na nowych podstawkach. Nowe mają 32mm a my możemy uzyskać na 80cm max 30mm.
Jak dadzą fajną ofertę to postaram się dogadać z hotelem czy w ramach otrzymania od nas blatów wezmą na siebie wyładowanie i rozłożenie blatów no i ewentualne przechowanie ich na przyszłość. Z tego co wiem chłopaki od GB będą organizować przed nami mistrzostwa to może zgodzą się partycypować w kosztach zakupu.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Sir Mewash » 17 maja 2019, 14:26

Narodowy odpisał mi że mają przestrzeń na 2700m2 (ponad dwa razy więcej niż my potrzebujemy) tylko mają problem z terminami pierwszy wolny mają 20-22.11.2020. Ewentualnie mogą nas wpisać na listę rezerwową na 16-18.10.2020 bo ta impreza nie jest potwierdzona. Ceny jeszcze nie podali. Pewnie będę musiał podjechać i dogadać szczegóły.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Miejscówka

Post autor: Snajper » 17 maja 2019, 14:26

Powiem z doświadczenia, że zabawa z blatami jest straszna. To się tylko wydaje, że to wnieść, ustawić i później posprzątać. To jednak jest ciężka robota (w szczególności jakby np. sala miała być na piętrze). Zawsze jest z tym problem, brakuje ludzi. Jakby to estetycznie nie wyglądało, to przydałby się na płytę jednak położyć obrus / płótno, a to podnosi koszty.

Obecnie prowadzę dla znajomego księgowość w firmie meblarskiej, (oni tirami z Rumunii ściągają płyty), więc może byłoby coś taniej. Tak czy inaczej moim zdaniem blaty to na prawdę ostateczność...

Nie wiem czy wypożyczenie stołów (no bo krzesła są) na te 3-4 dni nie wyjdzie lepiej i w podobnych pieniądzach.

Czy mamy już jakiś wstępny budżet przygotowany? Chodzi mi, czy mamy jakiś zaplanowany limit na salę, czy szukamy czegoś najlepszego ale najtańszego ? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Sir Mewash » 17 maja 2019, 14:40

Zgadzam się co do blatów.
"Obrusy" oni zakładają.
Budżet na sale (i fajnie jak by się zmieściło w tym wyżywienie) to:
200zł x 350osób (bezpieczna/realna liczba) = 70.000zł
Musimy pamiętać że będą różne dodatkowe koszta które fajnie jak by się zmieściły w 100zł x 350osób =35.000zł
Im więcej będziemy musieli wydać tym mniej zostanie na zegary, nagrody, gifty, reklamę i inne potrzebne rzeczy
EDIT
z tego co się dowiedziałem wynajem stołu 110cmx110cm to 25zł netto za dzień 6,150zł x 3 dni = 18.450zł ;) (brutto)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Sir Mewash » 23 maja 2019, 10:41

Dostałem ofertę od narodowego, Mają kiepski termin ale fajną przestrzeń.
+ Prestiżowe miejsce
+ Fajna Cena (Opcja numer dwa)

- Termin
- Druga strona Wisły

? Dodatkowe koszta (Catering)

W pierwszym poście podam link do ofert, które powoli się schodzą
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: 2GUTTA » 23 maja 2019, 10:45

to ze druga strona wisły minus to chyba żart xD sam jestem z mokotowa, ale bez przesady hahaha, do centrum i węzłów komunikacyjnych jest bardzo blisko z narodowego.

termin jaki jest złym terminem?

Mysle, ze bardziej "prestizowego" oraz reprezentatywnego miejsca na mistrzostwa europy w BB niż narodowy nie znajdziemy, jezeli jakims cudem są atrakcyjni cenowo, to rewelacja.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Sir Mewash » 23 maja 2019, 10:53

Pierwszy 100% termin jest 20-22.11.2020
Wpisali też nas na listę rezerwową w terminie 16-18.10.202 (firma która chce zorganizować event jeszcze nie potwierdziła)
Jestem umówiony na poniedziałek aby się spotkać i porozmawiać

Czekam nadal na ofertę z SunGate hotel.

EDIT:
Minusem jest też oddalona baza Hotelowa i nie za bardzo można znaleźć hotel w tzw "walking dystans"
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Miejscówka

Post autor: Niko » 23 maja 2019, 11:02

Narodowy to super miejscówka. Jeżeli mają "dobrą" cenę to ja bym się jakoś specjalnie nie zastanawiał :)
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Miejscówka

Post autor: Shawass » 23 maja 2019, 12:34

termin może być też problemem dla komisji, w karcie EuroBowlowej zaznaczyli że datą powinien być październik/początek listopada, zanim zdecydujemy nad 21-22.11 warto podpytać komisję czy będzie z tym problem

zanim ktoś zacznie mówić o "straszeniu" - to są zasady, jak ktoś chce powiedzieć że "no ale przecież co to za problem" to zapraszam do Dornbirn tłumaczyć to komisji ;)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Zablokowany

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość