Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Polska
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10553
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: leon » 23 sie 2019, 23:22

chyba potrzeba poganiac poganiaczy. ja staram sie udzielac wszedzie bo widze ze zamarlo. [mention]rover[/mention] rozumiem ze chcialbys sie wycofac ale sie nie wycofujesz. bardzo dobrze. super sprawdziles sie na PO i juz przestan chciec sie wycofywac. temat rulesetu (a raczej propozycji wyslanej do NAF) bedzie wkrotce zamkniety i nie bedziesz sie tym stresowal
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Sir Mewash » 24 sie 2019, 00:37

Ehhh przykro to słyszeć ale mnie niestety zydzie troche obecnie przytłoczyło i czas wakacyjny nie pomaga.
Powiem tak. Co do miejscówki staram się z panią prowadzącą naszą sprawę w San Gate Hotel umówić na spotkanie aby dopiąć finalne sprawy.
Logo koniecznie trzeba przyspieszyć bo we wrześniu trzeba wysłać pierwszą prezentacje.
W niedziele spotykają się osoby decyzyjne i postaram się aby zapadły finalne decyzje co do rulsetu
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3452
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Vincent » 24 sie 2019, 08:34

Rover, nie daj się prosić :) odwaliłes kawał dobrej roboty na PO i nikt nie ma wątpliwości że się do tej roli idealnie nadajesz. W rulescie trzeba sie cieszyc ze na koniec wszyscy sie mocniej zaangazowali i community tym zyje :D jest to jedyny temat chyba tak "otwarty" dla wszystkich, a pozostałe aspekty są raczej do załatwienia w mniejszym gronie więc i łatwiej pójdzie.

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: rover » 24 sie 2019, 11:39

[mention]Vincent[/mention] ja sie wycofuje nie dlatego, ze temat zasad wyglada jak wyglada. Bo to jest jedyne zagadnienie, ktore w ogole idzie do przodu. Ja sie wycofuje, bo wszystkie pozostale tematy leza i nic sie z nimi nie dzieje i nie chce sie pod tym podpisywac. To co Snajper na serio kulturalnie napisal to jest w istocie bardzo powazna sprawa i domyslajac sie jak to dalej bedzie wygladac nie chce w tym uczestniczyc i sie wkurwiac/swiecic potem oczami. I to jest pewien statement, po ktorym mam tylko nadzieje, odpowiednie osoby wyciagna wnioski i nie bedzie z tego euro jeszcze wiekszego kwasa niz jest teraz.

A akurat do tej fuchy co mialem brac to jest cala linia innych dobrych kandydatow, znawcow zasad, tierow i systemu, wiec wymixowuje sie bez specjapnych wyrzutow sumienia. Na tematach ktore leza najbardziej i tak sie zupelnie nie znam, wiec moja wycofka to nie jakas wielka strata.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3209
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: teillman » 27 sie 2019, 12:04

jeżeli spełni to wymagania to mogę udostępnić posiadane materiały do stworzenia loga. Z racji zrobionej drużyny w klimatach slavic/husaria mam masę konceptów czy kikla kolorowych grafik w psd, które można przerobić tak jak się chce.
przykład:
załoga swaroga.jpg
ks_project_image.jpg
szlachcic.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Noun
podawacz piłek
Posty: 44
Rejestracja: 18 paź 2018, 09:10
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Noun » 29 sie 2019, 19:48

Mogę pomóc ze stroną internetową :)

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Shawass » 03 wrz 2019, 09:02

[mention]Noun[/mention] - dziękówa wielka ^^ podrzucę Ci do czwartku na priv dane do stronki które dostałem i adres, powinny być też już jakieś informacje do wrzucenia
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Shawass » 03 wrz 2019, 09:04

UWAGA! Ja się deklaruję na kontynuowanie promocji na grupie FB EuroBowl, fanpejdżu Blood Bowl Polska (którą przerobię pod EB nieco) oraz będę wrzucał posty na Blood Bowl Community

ALE

potrzbeuję osoby/osób od sponsorów, skrzynki mailowej i współpracy z twórcami figurek, kostek itp., mogę pomóc ale nie udźwignę tego za chuj
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Sir Mewash » 03 wrz 2019, 09:59

[mention]Shawass[/mention] dzięki za chęci i zgłoszenie.
Promocje dogadasz już kto co robi z osobą odpowiedzialną za promocje :)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Shawass » 03 wrz 2019, 10:13

Sir Mewash pisze: 03 wrz 2019, 09:59 Promocje dogadasz już kto co robi z osobą odpowiedzialną za promocje :)
Jeśli chodzi o FB to będę działał jak tylko się czegoś dowiem, szkoda czasu, jak się pojawi/zgłosi osoba od promocji to chętnie z nią będę współpracował :D Tak samo z osobą od sponsoringu.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości