Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Polska
Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: teillman » 04 wrz 2019, 18:52

Nagród rzeczowych oprócz pakietów startowych (które nijak do miana nagrody aspirować nie mogą bo płaci się za nie wpisowym) nie było. w Walii żal dupę ściskał bo puchary były wydrukowane na odwal się przez jakąś śmieszną firmę która porządnej drukarki chyba na oczy nie widziała A z tego co wiem liczyli sobie całkiem sporo.

Co do pomysłu [mention]reszka[/mention] na taki sam pomysł wpadł bodajże Mewash jakiś czas temu (A może Ty co zainspirowałeś nie ważne) i jest to świetny pomysł.
ALE ja jestem człowiekiem który jeżeli już coś robi to nie robi tego na "odwal się" a niestety moim zdaniem ludzik na plincie psiknięty na złoto to najmniejsza linia oporu. Widziałem takie statuetki 10 lat temu na turniejach Warhammera. Do imprezy takiego kalibru to jak na weselu w pałacu podać mielonego z frytkami.
Podam przykład Winter Cupa.
1wszy WC: statuetki wykonane na żywicznych plintach z 3 ludkami z comixinos trzymającymi puchary. Plus żywiczne blood bowlowe medale z comixinos dla best td cas itp.
Wcale nie takie tanie masa roboty żeby to jako tako wyglądało.
2gi WC fajne puchary 3d ze szczotkowanego aluminium i puchar przechodni że szkła z elementami aluminiowymi.
Koszt podobny nie traciłem na to czasu A efekt moim zdaniem WOW bijąc każdy EB do tej pory.

Moim zadaniem jest zrobienie takiego Euro bowla o jakim ludzie będą mówić jeszcze kilka lat w przód miejmy nadzieję do kolejnej polskiej edycji :)
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Kretonal
liniowy
Posty: 1011
Rejestracja: 31 sty 2018, 11:59

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Kretonal » 05 wrz 2019, 08:11

reszka pisze: 04 wrz 2019, 16:06
Proponowałbym zrobić pucharki jak na Polish Open, jakaś drewniana podstawka a na górze figurka zawodnika danej rasy. Figurki do BB z różnych pudełek, od GW, Greebo, willego itd. Gutter runner przykładowo z pudełka od GW wygląda bardzo zacnie. Pewnie nawet Willy czy Greebo przysłaliby nam takiego figsa gratis, ale zbiórka własnymi środkami nie powinna być trudna. Ja mogę dać orka, lizaka, żabę i pewnie kilka innych też się znajdzie. Robiąc zbiórkę tych 26 figurek zbierzemy je od ręki.

Każda figurka niepomalowana, ale zbrushowana na złoto. Oszczędza czas a efekt jest świetny jako pamiątka. I unikamy Warriora czy innego mistrza pędzla który podejdzie i powie, że słabe cieniowanie skóry.

Nie robiłbym innych nagród, trofeum na takiej imprezie jest wystarczająco prestiżowe, żeby zmniejszać jego rangę pudełkami od GW. A i tak widok 50+ trofeów na stole będzie robił wrażenie.
U nas tradycją jest taki puchar za zajęcie pierwszego miejsca w lidze.

Obrazek

Żeby to przynajmniej jakoś wyglądało, znajdują się na nim BG. Mniejsze modele po prostu wyglądają na tym słabo, a jeżeli ma pojawić się jeszcze na tym tabliczka to proporcjonalna kompozycja wymusi wielkość czcionki taką, że pożal się boże. Biorąc pod uwagę to, że chcielibyśmy zabłysnąć to zamiar może być odmienny od efektu.
No chyba, że zastosujemy minimalizm w postaci Best Orc, Best Pumba itd. Wówczas może to wyglądać ciekawie.

Tak czy owak przy wdrożeniu tego pomysłu warto podjąć działania zmierzające do pozyskania modeli od sponsorów.
Księga ulicy mówi jasno: Jeśli trafisz na silniejszego przyjmij z pokorą wpierdol od niego

aka Jołkipołki

Chciałbym zobaczyć odcinek Familiady, gdzie po jednej stronie są Gamonie, a po drugiej Deadline.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: reszka » 05 wrz 2019, 08:17

[mention]teillman[/mention] ok, weź pod uwagę że ja po raz pierwszy zobaczyłem takie figurkowe pucharki w 2016 r. i dla mnie one nadal są WOW!

Ja jestem za opcjami, na które nie pójdzie dużo czasu.

Ale tym niemniej takie nagrody powinny być jeszcze w tym roku gotowe, żeby można je było zaprezentować odpowiednio wcześnie. Mają one na celu zachęcić graczy do przyjazdu nurglem i chaos paktem. Samo powiedzenie "będzie nagroda" to moim zdaniem za mało, trzeba im pokazać co to będzie, żeby nie myśleli że ta nagroda to będzie komplet kostek.

[mention]Kretonal[/mention]
masz rację, na PO też stoi big guy. Nie wziąłem tego pod uwagę
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: teillman » 05 wrz 2019, 09:46

Masz rację [mention]reszka[/mention] trzeba mieć przynajmniej wizualizację do końca roku przed startem zapisów.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: leon » 05 wrz 2019, 12:37

Bingo to chyba tylko na euroopen a nie na eurobowl. natomiast nagrody za najlepszego trenera danej rasy to super pomysl. tylko mocno trzeba bedzie oprocz nagrod tez dopracowac system tiebreakerow
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: reszka » 05 wrz 2019, 16:14

Z tego co pamiętam to bingo było beznadziejne, ale chyba łączone na 2 turnieje.

Walijczyk krzyczał przed meczem:

kto zrobi "1" na "1" na GFI.

5 minut później ktoś (ktokolwiek z obu turniejów) podchodził, brał nagrodę i mówił że już zrobione.

Tyle bingo, przynajmniej tak to pamiętam. U nas na każdym turnieju było lepiej.

czy bingo klasyczne, czy winterowska ścieżka wstydu/chwały są dużo ciekawsze niż to co było. Swoją drogą gdyby takie ścieżki jak na winterze nazwać "BLOOD" związane z kontuzjami i blokami i "BOWL" z TD, GFI itp to nawet klimatyczne by było.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Sir Mewash » 12 wrz 2019, 12:29

Update w punkcie 8 i 11
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Czeftek
rekrut
Posty: 301
Rejestracja: 30 lis 2017, 22:33

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Czeftek » 19 wrz 2019, 22:49

Panowie Ta prezentacja mogła by być lepsza:
1) Tłumaczenie jest źle zrobione. np. "Exactly" - to nie jest "dokładnie" w takim sensie jak chcecie tego użyć.
2) Brak spójności całej prezentacji - albo ściana tekstu albo nic - lepiej to trochę porozbijać nawet dodać stronę czy dwie.
3) Za dużo skakania z wielkością czcionki jest to mega nieczytelne. Robimy jedną albo dwie ale wtedy dwie na każdym slajdzie i się tego trzymamy.
4) Zbędne opisy - a co kogo obchodzi, że Modlin jest ex-wojskowy. Jak coś takiego chcecie napiszcie coś o samej Warszawie o dzielnicy w której będziemy grać nie o lotnisku.
5) Czas przejazdu - ktoś to sprawdzał "na żywo" jechał? Czy to suche dane? Z uwzględnieniem weekendu.
6) Fajnie, że podajecie inne hotele, ale można też i by hostele podać nie każdy chce spać po hotelach.
7) Filmy jak dla mnie lepiej wrzucić jako część prezentacji nie link, zamknijmy całą prezentacje w jednej spójnej całości.
8) Podana liczba miejsc to liczba na Erobowl, Eurobowl + Euroopen, czy jak?

To tyle z Mojej strony.
stemid: Czeftek

https://steamcommunity.com/id/Czeftek/


„Daj komuś ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień, ale wrzuć go do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia”

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: teillman » 20 wrz 2019, 09:34

Troche jako adwokad diabła bo tylko sprawdzałem prezentację ale ktoś głos musi zabrać :)
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 Panowie Ta prezentacja mogła by być lepsza:
Tak jak wszystko inne, niestety nie było lasu rąk w momencie gdy szukaliśmy osoby która się tego podejmie. Została zaproponowana taka forma i została ona zaakceptowana i wysłana.
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 1) Tłumaczenie jest źle zrobione. np. "Exactly" - to nie jest "dokładnie" w takim sensie jak chcecie tego użyć.
Sprawdzało to 5 osób, zawsze znajdzie się jakiś babol bo to nie nasz ojczysty język.
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 2) Brak spójności całej prezentacji - albo ściana tekstu albo nic - lepiej to trochę porozbijać nawet dodać stronę czy dwie.
z tym się zgadzam
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 3) Za dużo skakania z wielkością czcionki jest to mega nieczytelne. Robimy jedną albo dwie ale wtedy dwie na każdym slajdzie i się tego trzymamy.
z tym się zgadzam
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 4) Zbędne opisy - a co kogo obchodzi, że Modlin jest ex-wojskowy. Jak coś takiego chcecie napiszcie coś o samej Warszawie o dzielnicy w której będziemy grać nie o lotnisku.
również zwracałem na to uwagę, ale dostałem odpowiedź że to mają być suche dane dla komitetu odnośnie możliwości infrastruktury. Biorąc to pod uwagę, ma to wtedy sens.
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 5) Czas przejazdu - ktoś to sprawdzał "na żywo" jechał? Czy to suche dane? Z uwzględnieniem weekendu.
To dane z googla. W weekend spokojnie do uzyskania. (przejazd samochodem z targówka do modlina to w niedziele wieczorem 30-40 min.
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 6) Fajnie, że podajecie inne hotele, ale można też i by hostele podać nie każdy chce spać po hotelach.
Mamy bardzo dobrego deala w Sangate, dla przyjezdnych będzie to i tak 2-3 razy tańsza opcja niż gdziekolwiek indziej w EU.
Natomiast jeżeli ktoś uzna że to za dużo dla niego to sądzę że ogarnie sobie motel sam w mniej niż 30 min.
Jeżeli chciałbyś się zająć sprawdzeniem ofert moteli i dodaniem ich do listy możliwych noclegów, zapraszam na priv.
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 7) Filmy jak dla mnie lepiej wrzucić jako część prezentacji nie link, zamknijmy całą prezentacje w jednej spójnej całości.
taki był pierwotny zamysł ale nie działały, linki miały być jedynie awaryjnie. Jeżeli chciałbyś na to zerknąć i spróbować zrobić tak jak być powinno zapraszam na priv.
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 8) Podana liczba miejsc to liczba na Erobowl, Eurobowl + Euroopen, czy jak?
Eurobowl + Eur'Open przy czym tak na prawdę sky is our limit, ale nie chcemy przesadzać.
Czeftek pisze: 19 wrz 2019, 22:49 To tyle z Mojej strony.
dzięki za uwagi, część uwag na pewno uda nam się wprowadzić przed wyjazdem, inne jak te dotyczące bazy noclegowej spokojnie można dodać też po Dornbirn.

pozdrawiam
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: teillman » 27 wrz 2019, 17:31

Dzisiaj odebrałem pierwszą partię naszywek które nasi reprezentanci z 4 drużyn będą mogli dumnie nosić na swoich koszulkach jako reklama podczas najbliższych mistrzostw świata w Dornbirn.
rsz_20190927_170912.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości