Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Polska
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4453
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Lista rzeczy do zrobienia + osoby

Post autor: Sir Mewash » 06 lis 2017, 15:06

Warto by sporządzić liste rzeczy do zrobienia (mniej lub bardziej ważnych) plus osoby które mogły by się tym zająć.
Wszelkie propozycje mile widziane
Poszczególne punkty mogą być podzielone ze względu na kompleksowość zagadnienia.

1. Miejscówka - Sangate Hotel.
2. Catering - Sangate Hotel 2 potrawy do wyboru mięsna i vege
3. Porozumienie z lokalnymi władzami (dofinansowanie, zniżki itp itd) - na razie nic w temacie
4. Zakwaterowanie - Sangate Hotel.
5. Stowarzyszenie - założone
6. Księgowość (Ninjaska) - przeprowadziliśmy spotkanie z Ninjaską gdzie umówiliśmy kwestie podatkowe
7. Współpraca z Eurobowl Comeete (Mewash kapitan 2017 - do Eurobowl w Wali - potem może być zamieniony przez inną osobę, chyba że ktoś nalega to odstąpię mu miejsca) - zasady i reszta kwestii klepnięta przez NAF i Komitet
8. Logo (Smollar + Teillman) - Orzeł od Smollara
9. Boiska (Taillman, Smollar, Tasak) - na razie jesteśmy po rozmowach wstępnych z Tasakiem szykujemy prototyp
10. Nagrody (najpierw co) - są pewne pomysły ale tutaj najpierw inne wydatki są ważniejsze do ustalenia
11. "Wsparcie IT" - Testowanie oficjalnej strony i maila
12. Prezentacja oferty - Pierwsza prezentacja miała się odbyć na WC. Ale ze względu na to że część kapitanów nie będzie dostępna na WC poproszono nas abyśmy przygotowali prezentacje przed WC.
13. Streeming/oprawa miedialna (shawass) - na razie nic w temacie.
14. Prowadzenie imprezy (pepesze) - czekamy na prezentację
15. Team Piraci (Husarzy) - jako tegoroczny Kapitan chciałmym jeśli Eurobowl Comeete pozwoli aby Polska wystawiła dwie ósemki i mogła dać szanse większemu gronu graczy spróbować się ograć na takiej imprezie. Jeśli będzie więcej chętnych to wybór moim zdaniem powinien być na podstawie rankingu ale to jeszcze do dogadania (Markus, Smollar,) - na razie nic w temacie
16, Stoisko z figurkami. Było w Szwecji, strasznie brakowało go w Portugalii. Pewnie musiałby to zrobić jakiś sklep, który by dogadał się z Willy, Impact itd - bo przy stowarzyszeniu to musielibyśmy prowadzić działalność gospodarczą i chyba skórka nie warta wyprawki. - wyliczamy konkretny metrażu jakim dysponujemy
17 Sponsorzy - tak tylko rzucam, żeby przemyśleć. - jest na tapecie główny sponsor imprezy plus trwają rozmowy z innymi firmami odnośnie wspolpracy
18. Gifty dla uczestników - (najpierw co) - kostki plus znaczniki więcej info wkrótce
19. Ulotki - done
20. Transport z Modlina - transport we własnym zakresie
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lista rzeczy do zrobieniai + osoby

Post autor: teillman » 06 lis 2017, 15:36

5. Stowarzyszenie (Reszka)
STOWARZYSZENIE BB POLSKA
Skład zarządu:
- Miłosz "Sir Mewash" Dziembowski - prezes zarządu
- Dariusz "Leon" Leoniak - członek zarządu
- Daniel "Teillman" Piwek - członek zarządu

Skład Komisji Rewizyjnej:
- Tomasz "TomekKos" Koślacz
- Konrad "Niko" Dalbiak
- Dominik "Domingo" Dalbiak

Logo stowarzyszenia:
Obrazek

8. Logo EuroBowl 2020 Polska (Smollar)
Obrazek

9. Boiska (Tasak)
work in progress

10. Nagrody (Teillman, Mewash, Leon)
czekamy na wizualizacje

11. "Wsparcie IT" (Teillman)- Testowanie oficjalnej strony i maila
strona: http://www.eurobowl.eu/2020/
mail: 2020@eurobowl.eu

12. Prezentacja oferty (Stikman i Mewash)
prezentacja jaka została wysłana na google drive

14. Prowadzenie imprezy (Crazy_Cow i Rotti)

18. Gifty dla uczestników - (najpierw co) -
Model -
Kości -
Znaczniki -
Torebki -
Inne -

19. Ulotki (Teillman + Tasak) - uznaliśmy że forma wizytówki będzie najlepsza.
wizytówka_przód_tył.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2017, 16:08 przez teillman, łącznie zmieniany 1 raz.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4453
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobieniai + osoby

Post autor: Sir Mewash » 06 lis 2017, 15:51

Mi osobiście bardzo podoba się figurka/nagroda z Polish Open (Ogr Husarz)
Orła ma sporo krajów w godle a Husaria była naszą chlubą przez wiele lat.
W dodatku motto Walca Bojowego mówi: "Pamiętaj zawsze bierz ogra" ;)
IMO logo też mogło by pójść w tą stronę
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3813
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Lista rzeczy do zrobieniai + osoby

Post autor: MarkusNord » 06 lis 2017, 15:56

Ja zgłaszam chęci pomocy przy:

2. Catering - przy współpracy z Teillmanem (o ile się zgodzi ;)). Mogę popytać w znanych mi firmach + mogę dostarczyć dzika do upieczenia w całości w brytfannie o ile podoła z jego przyrządzeniem firma cateringowa ;) Dzika dostarczam ja, świeżego, prosto z lasów pomorskich. Mogę też zapewnić inne myśliwskie rarytasy - pokażmy europie jak wygląda typowo polska biesiada!
5. Stowarzyszenie - byłem członkiem niejednego stowarzyszenia - z chęcią pomogę na ile będę w stanie.
10. Nagrody - sporo firm z Pomorza będzie chciało dofinansować to wydarzenie i wypromować się przy nim - mogę się tym zająć przy współpracy z głównym koordynatorem nagród na EURO 2020.
11. Wsparcie IT - Chciałem zastąpić koślawego excela programem sędziowskim z prawdziwego zdarzenia. Mogę się podjąć tego tematu. Dobrze jeśli równolegle będzie pracowała nad tym jeszcze jedna osoba. Fuckupy się zdarzają i lepiej nie nawalić w tym aspekcie (patrz moje doświadczenia z BeachBowlu ;) ). Dobrze jest zabezpieczyć się z kilku źródeł.
15. Team Piraci - Zgłaszam swoją kandydaturę, mogę też wziąć na barki organizację tego zespołu jeśli nikt ważniejszy odemnie się nie podejmie.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10545
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Lista rzeczy do zrobieniai + osoby

Post autor: leon » 06 lis 2017, 16:12

Brawo panowie.

Ja osobiście pomogę na tym froncie na ktorym bedzie potrzeba. Nawet w piratach zagram jak za krotko będzie.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2868
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobieniai + osoby

Post autor: reszka » 06 lis 2017, 17:14

Spoko :)

Natomiast priorytety:

1. Miejscówka - definiuje z 50% następnych działań. Moim zdaniem to jest pierwszy bastion, jak padnie będzie łatwiej.
2. Catering - moim zdaniem spokojnie można się wstrzymać do czasu miejscówki. Tym bardziej że wiele miejscówek ma katering "wbudowany".
3. Porozumienie z lokalnymi władzami (dofinansowanie, zniżki itp itd) - to raz, ale też jakieś mapki miasta, materiały promocyjne - oni mają konkretną kasę na promocję, jak się z rok wcześniej zgłosimy to możemy dostać nawet coś fajnego do rozdania ludziom.

5. Stowarzyszenie - ogarnę je od formalnej strony, gdzieś na dniach pokażę propozycję statutu, żeby można było podczas winter cupu ustalić coś więcej.
8. Logo (Smollar, ) - strasznie ważna rzecz, bo to w sumie grafika - stworzenie ładnego folderu naprawdę jest w cenie.

10. Nagrody - będą. I jak rozmawiałem z Mewashem będą znacznie bardziej wypasione niż na innych euro. Przy czym nie chodzi o ich koszt, ale o klasę.

11. "Wsparcie IT" - Podstawa w dniach imprezy. Warto jakiś program mieć i go przetestować kilka razy na turniejach, albo wziąć z NAFu i się z nim oswoić.

15. Team Piraci - raczej team huzarzy bądź sarmaci. W Szwecji byli wikingowie. No ale nie wiadomo czy w ogóle będzie - na to 50%.

Z nowych rzeczy:

16, Stoisko z figurkami. Było w Szwecji, strasznie brakowało go w Portugalii. Pewnie musiałby to zrobić jakiś sklep, który by dogadał się z Willy, Impact itd - bo przy stowarzyszeniu to musielibyśmy prowadzić działalność gospodarczą i chyba skórka nie warta wyprawki.
17 Sponsorzy - tak tylko rzucam, żeby przemyśleć.
18. Gifty dla uczestników - W Szwecji był minotaur łoś, w Porto kubek z kośćmi. Coś warto byłoby dać. Natomiast jeśli będą to figurki, to głosowałbym za ogrem kislewitą, jeśli coś innego to może kislewidzki sędzia, bądź zestaw trener+asystent, może fajny apo? Nie sądzę, żebyśmy dawali im po całej drużynie, bo to w sumie spore koszty.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lista rzeczy do zrobieniai + osoby

Post autor: teillman » 06 lis 2017, 18:20

Ale to nie głupi pomysł i tak może uda mi się mieć coś gotowego na wintercupa
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3519
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobieniai + osoby

Post autor: Smollar » 06 lis 2017, 19:29

Sir Mewash pisze: (...)
8. Logo (Smollar, )
9. Boiska
(...)
Chętnie zajmę się tematem identyfikacji wizualnej, zwłaszcza że czasu sporo. Ale kontrprojekty też mile widziane chyba będą.
Sir Mewash pisze: (...)
15. Team Piraci (Husarzy)
(...)
Husarzy jak najbardziej, też bardzo chętnie dołączę. Tylko popracować nad skillem muszę, by nie zrobić wstydu...
Ostatnio zmieniony 06 lis 2017, 20:18 przez Smollar, łącznie zmieniany 1 raz.
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobieniai + osoby

Post autor: Shawass » 06 lis 2017, 20:14

dwie rzeczy co do uwag:

13. Streaming

Mały Budda? @Domingo, zajmuje się on jeszcze tym? I byłbym za pierwszym stołem tylko, portugalczycy nieco zepsuli ten element bo najpierw była to kamerka 2 metry z boku stołu a później widać było kawałek pierwszego z rzędu boiska i nic z pozostałych.

15. Nazwa "piratów"

Przez 14 edycji to byli albo Pirates albo Freebooters, tylko w Szwecji byli to Vikings. Ideą jest, żeby ludzie wiedzieli że jest to mieszanka różnych narodowości. Imo trzymałbym się tego i może bym poszedł w kierunku Najemników (Freebooters/Mercenaries).

18. Gifty

Jestem mega ciekawy jak zrobią walijczycy, ALE prawda jest taka, że z figurką się trafi albo nie, bo nie każdy obecnie korzysta z łosia z EB16 a na przykład hajs który miałby w figurki iść możnaby zainwestować w wincej giftów (bo imo EB17 to była MASA giftów :D )

Jeśli chodzi o mój udział - przede wszystkim chcę ogarniać na miejscu, prowadzenie otwarcia i zamknięcia, pomoc uczestnikom na miejscu (proszę nie pozwalajcie mi wpisywać wyników :lol: ), poza tym widzę siebie przy przygotowywaniu udogodnień dla przyjezdnych (mapka okolicznych knajp, atrakcji dla osób towarzyszących, takie tam które pokazują że się troszkę rozpieszcza przyjezdnego).
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Lista rzeczy do zrobieniai + osoby

Post autor: Warrior1980 » 06 lis 2017, 20:20

16, 17, 18 - myślę że te tematy można podarować Puppetsom z racji ich zaangażowania i tego, że w sumie bezinteresownie nas wspierali już całkiem sporo razy (od pucharów na PO i nie tylko, poprzez nagrody aż po gifty na EB). O ile pomniejsza promocja ich nie interesowała o tyle wystawić się na takiej imprezie, którą interesuje się pewnie jakieś 80% graczy BB w Europie to już coś. Jest jeszcze sporo czasu, zdążą naprodukować sporo modeli i akcesoriów - niech się wykażą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość