Spotkanie organizatorskie

Polska
ODPOWIEDZ

Godzina spotkania 26.05

Czas głosowania minął 25 maja 2019, 09:57

przed 18:00
0
Brak głosów
18:00
0
Brak głosów
19:00
2
40%
20:00
2
40%
21:00
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: Snajper » 13 mar 2019, 09:09

teillman pisze: 12 mar 2019, 12:34 Media Person - nie wiem kto ogarniał nagrody na Goat Cupie ale to powinien być ten człowiek jako główny odpowiedzialny + 1/2 osoby do pomocy
Supplier Liaison - @Snajper +1
Ja zajmowałem się promocją i pozyskiwaniem sponsorów na Goat Cup. Obie funkcje (MP i SL) to 90% pracy przed samymi turniejem (a na turnieju sam nadzór i gaszenie pożarów). Jeżeli podejdziemy do roli Media Person jako człowieka od promocji, to z chęcią się tego podejmę. Social media na pewno mam do poprawki (może przez pół roku się nauczę, bo promocję trzeba zacząć jeszcze przed World Cup). Jeżeli natomiast patrzymy na aspekt komunikacji i obsługę teamów, to zdecydowanie bardziej widzę tutaj [mention]Shawass[/mention]. W szczególności, że rolę promocji na samym turnieju przejmie właśnie osoba od streamingu. Supplier Liaison też mi pasuje, ale tutaj też widzę [mention]Ulizzez[/mention] jako mocnego kandydata. Pytanie czy znajdzie na to czas. Nie chce łapać za dużo srok za ogon, bo nigdy to się dobrze nie kończy, ale jeżeli część funkcji będzie się przenikać i założymy mini sztaby (nawet z ludzi, którzy później będą grali, ale pomogą w samych przygotowaniach przed turniejem) to spokojnie dam radę.

PS.
Przepraszam [mention]Reszka[/mention], że nie porozmawialiśmy na Goat Cup, ale wsiąkłem w organizacje :) Nadrobimy na Polish Open.
Obrazek

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: KapitanStokczan » 13 mar 2019, 09:30

Spare Players i Referees się mogę zająć, lubię takie akcje bede zapierdalał dookoła wszystkich,a prz okazji nauczę się zasad i będę mógł posędzować, pogponić
NAF 25276

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: Shawass » 15 mar 2019, 21:20

Ok, niedziela wychodzi że ma najwięcej głosów. Proszę zatem żeby ktoś zgłosił się na prowadzenie Hangout'a bo planowałem sobie na to sobotę a w niedzielę mam inne zobowiązania.

Teraz po kolei:

[mention]teillman[/mention] - też wolę Doodle, ale wiem że zdaża się że ludzie nie ogarniają. Co do Twojej propozycji:
teillman pisze: 12 mar 2019, 12:34Streaming - Do streamu i reklamy bym jeszcze nominował @rotti który w zajebisty sposób streamował nasze ligi (świetny komentarz) a także podłożył głos do naszych reklamówek na Winter Cupa (tak to był on ;) i dodatkowo @Crazy_Cow. Ten duet rozwala system.
@Shawass Ciebie bym raczej widział jako nadzorującego taką ekipę + ogarniacza wszystkiego wokoło. Masz duże doświadczenie z livami więc wiesz jak co ustawić żeby było dobrze.
No to jak chłopaki by to ogarniali to ja tam potrzebny nie jestem :D Zajmę się wtedy twitterem, może rzeczami na miejscu, a im pomogę z ogarningiem co i jak, pytanie czy [mention]rotti[/mention] i [mention]Crazy_Cow[/mention] są zainteresowani?

[mention]Snajper[/mention] - rozwiń myśl jeśli chodzi o komunikacjęi obsługę teamów

[mention]KapitanStokczan[/mention] - jeśli czujesz się na siłach żeby niezależnie od tego czy Włoch Ci powie żebyś się jebał albo czy Hiszpan Ci powie że ma chorą cukrę i dlatego musi grać dłużej powiedzieć "koniec czasu i yebać Twój makaron" to ok, ale trza być przy tym twardszym niż granit.

Co do Head Honcho - cieszę się że ludzie się nie zgłaszają tylko nominują [mention]Sir Mewash[/mention], ale zobaczymy co on uzna :D

[mention]2GUTTA[/mention] - dzięki za zgłoszenie się, się zrobi rozeznanie z doświadczeniem i oczywiście kwestia czy [mention]ninjaska[/mention] będzie chętny
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: MarkusNord » 17 mar 2019, 09:19

Pany niestety nie dam rady dzisiaj uczestniczyć w spotkaniu. Jutro wycinają mi w mieszkaniu ostatnie piony grzewcze więc jestem dzisiaj w trakcie ogarniania mieszkania pod rozpierduchę :(
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: KapitanStokczan » 17 mar 2019, 13:07

Jestem dostępny od 20 jak cos
NAF 25276

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: Snajper » 17 mar 2019, 13:34

Potrzebuję jakieś info, o której robimy konferencje i jak technicznie ma to wyglądać - discord czy jakiś inny komunikator?
Shawass pisze: 15 mar 2019, 21:20 @Snajper - rozwiń myśl jeśli chodzi o komunikację i obsługę teamów
Chodzi mi ogólnie o kontakt z uczestnikami, odpowiedzi na pytania - osobę którą zbiera informacje od wszystkich działów i przekazuje to co najważniejsze graczom. Z jednej strony customer facing, z drugiej encyklopedia i twarz EuroCup 2020 :)

Wydaje mi się, że Head Honcho to bardziej zbierająca wszystkie zadania i koordynująca pracę wewnątrz grupy. Informacje przekazywane na zewnątrz - czy to w wersji wideoblogów / streamów czy nawet odpisywania na maile z zapytaniami etc. to rola Media Person. Ja się w takiej roli nie czuję, ale jak najbardziej widzę w niej [mention]Shawass [/mention].
Obrazek

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: Shawass » 17 mar 2019, 16:57

Ja Head Honcho nie będę, jestem chory od bycia kierownikiem mojego zespołu w pracy a jeśli kolejna dorosła osoba powie mi że czegoś nie zrobi bo "babcia ma wąsy" ale pomóc w sortowaniu długopisów kolorami może to wyskakuję przez okno.

Head Honcho musi być tym złym gliną - ja widzę sens w administracji, spisywaniu celów, wyznaczaniu deadline'ów i takie coś z mojej strony widzę, jednak nie w mówieniu dorosłym ludziom co mają robić, i słuchanie dlaczego tego nie zrobią, bo mnie to wkurwia i źle na mnie działa.

To dzisiaj 20:30, jako że sobie nogę zjebałem to odpalę spotkanie i będę moderował. Jak ostatnio wrzucę tutaj link do Google Hangouts i będziecie mogli siępołączyć. Mikrofon wymagany, słuchawki zalecane ;)

Szczególnie wywołuję do tablicy [mention]Sir Mewash[/mention] w sprawie bycia Head Honcho, [mention]reszka[/mention] w sprawie potencjalnej miejscówki na EB i [mention]rotti[/mention] i/lub [mention]Crazy_Cow[/mention] w sprawie bycia odpowiedzialnymi za streaming.

Tematy do omówienia:
- widoki na miejscówkę - czy coś się zmieniło? w które miejscówki obecnie celujemy? (jeśli odpowiedzi to "nic" i "żadne" to tematu nie ruszamy chyba że mamy jakieś oferty na widoku)
- podział obowiązków i zadania z tym związane (w osobnym temacie wrzucę aktualną listę ról i co tam jest potrzebne do zrobienia)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: rotti » 17 mar 2019, 17:27

Nie ma mnie, bo jestem na randce. Ups.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: Snajper » 17 mar 2019, 17:52

[mention]Shawass [/mention] trochę się chyba nie zrozumieliśmy :D Na Head Honcho proponowany jest [mention]Sir Mewash[/mention], a o Tobie mówiłem w kontekście Media Person :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: Sir Mewash » 17 mar 2019, 18:02

Sorki niestety nie dotarłem na czas... Życie wymusiło zmiany niedzielnych planów
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość