Spotkanie organizatorskie

Polska

Godzina spotkania 26.05

Czas głosowania minął 25 maja 2019, 09:57

przed 18:00
0
Brak głosów
18:00
0
Brak głosów
19:00
2
40%
20:00
2
40%
21:00
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: rover » 19 paź 2018, 10:56

Mam dwa pytania, bo temat po początkowej podjarce się trochę rozjechał.

1. Kto w Polsce głównym organizatorem tego eventu? Shawass?
2. Kto w Polsce chce się realnie zaangażować w organizację?
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1494
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: Niko » 19 paź 2018, 11:07

rover pisze: 19 paź 2018, 10:56 Mam dwa pytania, bo temat po początkowej podjarce się trochę rozjechał.

1. Kto w Polsce głównym organizatorem tego eventu? Shawass?
2. Kto w Polsce chce się realnie zaangażować w organizację?
nie wiem jak innym ale mi się post rovera nie wyświetla dopóki nie dam "odpowiedz" więc na wszelki wypadek cytuję :P
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2871
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: reszka » 19 paź 2018, 12:19

mi też nie. Z shawassem dyskutowałem na ten temat przez neta, niegdyś z mewashem również. Temat będzie bardzo mocno do obgadania w Walii. Na razie wiadomo jedynie mniej więcej, że:
Stowarzyszenie będziemy zawiązywać w styczniu-lutym, żeby nam się kalendarzowo to układało.

Będzie potrzebne spotkanie grona założycielskiego, coby zawiązać stowarzyszenie.
pyt. 1 - czy ma to być małe stowarzyszenie, które jest w stanie lepiej ogarniać pewne rzeczy i problemy związane z formalnościami, czy prawdziwa i konkretna reprezentacja kraju. Innymi słowy, czy stowarzyszenie założy ~10 członków a reszta kraju da wiarę, że robią co mogą, czy też robimy 40+ członków z całej Polski. Wtedy więcej osób jest dowartościowanych i ma poczucie, że w tym uczestniczy, ale jednocześnie głosowania stają się bardziej problematyczne niż w małym gronie.
pyt. 2 - zarząd. Jak wyżej, czy 3 osoby decyzyjne czy 5 po 1 reprezentancie z każdego środowiska kraju - konsekwencje jak wyżej.

pyt. 3 - kasa. Musimy tak przeszacować turniej, żeby do niego nie dołożyć. Czyli oszacować, ilu graczy przyjedzie na 100%. Wydaje się proste, ale już miłoszowi i shawassowi jak zaczęliśmy rozmawiać konkretnie, to wyszło że zatrzymaliśmy się na hmmm...


pierdoły, w stylu nagrody, komisja rewizyjna, co zrobimy jak kasa zostanie - to pierdoły

ostatni sprawa to miejscówka. I tutaj brak pomysłu, jest Pałac, ale ma tak chore zasady najmu pomieszczeń że odstraszają, nadto zaliczka na 3 lata przed imprezą - było zbyt gięto. Miłosz sprawdzał coś pod warszawą, ale dojazdów nie przeskoczymy i nie ogarniemy. Coś tam chyba jeszcze patrzał, ale to sam napisze. Brak jest nam jakiejś koncepcji miejscówki.

Inna sprawa że ja w tym roku wypadłem całkowicie. Mamy 270 dzień roku a ja obliczyłem, że byłem w 48 różnych miastach w Polsce a w wielu kilkukrotnie. Nie ogarniam szkoły dziecka od marca wogóle. Miłosz ruszał z firmą a to zawsze czasochłonne jak cholera.

Projekt faktycznie stanął, ale to dlatego, że 3 lata to obiektywnie za długo. Z miłoszem rozmawiałem w lutym-marcu, że zakładanie stowarzyszenia w 2018 tylko po, żeby było jest trochę bez sensu, bo będzie zabawa dla samej zabawy z walnym zgromadzeniem, zaproszeniem członków, posiedzenia zarządu, finansówka, dokumentacja o tych pustych czynnościach - przerost formy nad treścią. Po Walii trzeba coś ruszyć. Na razie do dyskusji będzie, czy by na winter cup nie zrobić spotkania założycielskiego, ale jeśli nie (bo nas to wepchnie w rejestrację w 2018), to na którym turnieju na początku 2019 to zrobić? Dlatego trzeba przegadać, czy robi to 15 osób czy lecimy po całości.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2871
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: reszka » 19 paź 2018, 12:26

No i jeszcze żona mnie naprowadzała rok temu, że będzie można zagadać z władzami miasta, coby jakiegoś standardowego giftu nie dali z budżetu promocyjnego - mapka miasta, długopisiki czy inne popierdółki. Ale to po wyborach, bo czego by nam teraz nie obiecali, to jak się zmieni władza to zabiorą. Też do dyskusji.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3857
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: MarkusNord » 20 paź 2018, 07:45

Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: Shawass » 25 sty 2019, 23:08

Obrazek

Proponuję ogarnąć konferencję Discordową/Skypową/Google Hangout (to ostatnie wymaga tylko przeglądarki i konta Gmail) w sprawie rozplanowania co kto robi i wyznaczenia jakichś terminów do kiedy mamy co przygotować.

Max 2h, daty które proponuję to 09.02/10.02

Do tego czasu chcę wysłać do NAFu pytania, żebyśmy niepotrzebnie działali z czymś co nie jest nam kompletnie potrzebne lub czego nie możemy zrobić. Poniżej moja lista pytań, proszę piszcie w postach poniżej jakie pytania wg. Was są potrzebne do odpowiedzenia lub co już wiemy że jest/nie jest do wykonania:

- jak wygląda pożyczka od NAFu na wynajęcie miejsca na turniej? jakie są warunki?
- czy ruleset, który przygotujemy może być później zmieniony/odrzucony do poprawy przez komitet NAFu?
- czy na World Cup wymagane jest żebyśmy przygotowali prezentację EB2020? Co mamy mieć przygotowane rok przed EB?

[mention]Sir Mewash[/mention] - jeśli wychodzę przed szereg lub jest już jakiś plan to prosze daj znać, troszku się zaczynam cykać więc wolę żebyśmy się zgadali online.

Zaproszenie na dziś dzisiejszy jest otwarte dla osób, które mają coś w temacie EB2020 do dodania, jeśli żaden z wymienionych terminów Wam nie pasuje to prosze podajcie propozycje swoje.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10587
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: leon » 26 sty 2019, 17:30

tylko nie discord
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3857
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: MarkusNord » 26 sty 2019, 21:34

Na skype chyba jest turbo mały limit osób w ramach telekonferencji.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: Shawass » 27 sty 2019, 02:11

Ok, czyli Google Hangout.

Jaki termin?
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 665
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Spotkanie organizatorskie

Post autor: KapitanStokczan » 27 sty 2019, 12:41

Jeżeli potrzebujecie to oferuję swoją pomoc, przy organiazacji. Napewno Red Bull pomoże (chyba że do tego czasu mnie zwolnią ;p)
NAF 25276

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość