PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Polska
Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: leon » 24 sie 2019, 07:23

Dużo dobrych argumentów Grab. Tylko skąd ten draft?
Nie planowany był draft na euro. Ja osobiście bardzo go lubie ale nie było to w założeniach rulesetu
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: Vincent » 24 sie 2019, 08:26

Po zobaczeniu statsów z WC i wypowiedzi Reszki faktycznie undeadzi mogliby zostac. Ja zakodowalem sobie w glowie ze skoro team jest t1 to musi osiągać wyniki powyżej średniej-oczywiście jest to błędne założenie z mojej strony.
Jeśli mimo wszystko jest to tak popularna rasa to nie ma co jej dodatkowo pomagać.

-20k na team creation jest ciekawym pomysłem ale nigdy do tej pory nie stosowanym.

2gutta dawno proponował t0 dla we i jakiejś jeszcze rasy ale nie było to jakoś poważniej brane pod uwagę wtedy.

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: Grab » 24 sie 2019, 09:47

[mention]Vincent[/mention] nie wszystkie turnieje zaczynają z 1100 na start-to tylko kwestia przyzwyczajenia
[mention]leon[/mention] bo bez draftu to nie jest turniej drużynowy tylko grupowe granie.a na poważnie dodaje szansę balansowania/wyciągania mocniejszych stron pojedynczych teamów.
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: MagicMaciek » 24 sie 2019, 18:08

Myśleliście o zrzuceniu norski tier niżej ? Mają skuli na start w cholerę, wiadomo ale nie widząc żeby to były wyniki pokroju Amazonek czy WE , lizoki też silniejsze. Może znie zaszkodzi to 20 k , ale to pierdoły. Uciekniecie 20 k HE i nic. Nie da się zrobić zacząłem prubowac rozpiski z SiteWinderem , 2 rr, 2 catchery, szły nie ma 2 bloki w drużynie. Teraz nawet tego nie da się złożyć. Zostaje klasyk którym od roku ale o lepiej gra 1 osoba na całym turnieju . 1 osoba kuźwa stunty ludzie grają częściej niż HE . Czemu ? Pro jest w tym samym T. HE do Pro ruznica ? 5 punktów pancerza i "Wspaniały rzut " na throwerze u HE vs 2side stepy (to jest zajebiste) 4 razy nerwy ze stali i jakiś rezerwowy. Drużyną tańsza można coś kombinować. Łapacze HE są najgorszymi Elfickimi łapaczami , za to HE prawdopodobnie najlepszymi . Agi 4 to zawsze moc, Ale HE nikt nie gra . Ja chciałem zaświrować z 🌟 ale teraz klasyk bo nie ma innej opcji 4 łapacze dwa x blitzzer 5 linia , część . Orki poszły w górę nie wiem czemu ? Za mocne nie były myślę idealnie. I ludzkie dostali po głowie też nie wiem dla czego.
Co wy na to żeby w piątek przed Rum zrobić dyskusje na ten temat ? Tak na serio , o ile się da na before ? :P Bo może być nerwowo :p a na koniec nic z tego nie wyjdzie a nie o to chodzi :p
Pozdro

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: leon » 24 sie 2019, 20:25

Grab pisze: 24 sie 2019, 09:47 @Vincent nie wszystkie turnieje zaczynają z 1100 na start-to tylko kwestia przyzwyczajenia
@leon bo bez draftu to nie jest turniej drużynowy tylko grupowe granie.a na poważnie dodaje szansę balansowania/wyciągania mocniejszych stron pojedynczych teamów.
Mi nie musisz tłumaczyć ani przekonywać. Ale w 6 osobowych drużynach to nie działa dobrze.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: Grab » 24 sie 2019, 20:52

euro będą 6 nie 8?
i czemu nie zaproponować 7/9 osobowych teamów?
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: MagicMaciek » 24 sie 2019, 21:30

Nie myśleliście ewentualnie o paru wersjach rulesetow ? To przegłosowania przez comunity ? Jak czas nagli to tydzień na to jak nie to 2 i cacy.

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: Grab » 24 sie 2019, 21:57

[mention]MagicMaciek[/mention] ale to już było
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: Shawass » 24 sie 2019, 22:02

MagicMaciek pisze: 24 sie 2019, 21:30 Nie myśleliście ewentualnie o paru wersjach rulesetow ? To przegłosowania przez comunity ? Jak czas nagli to tydzień na to jak nie to 2 i cacy.
Idea taka była, gdzieś ta druga propozycja jest, ale imo tą przyjmą :D Jest mniej porąbana niż by mogła być i już nie przypomina WC do tego stopnia żeby uznano że po prostu zrobiliśmy copy-paste.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
MagicMaciek
rezerwowy
Posty: 474
Rejestracja: 30 gru 2018, 20:47
Lokalizacja: Katowice

Re: PLEB(s) - czyli rulsy na ojro [w pierwszym poście]

Post autor: MagicMaciek » 24 sie 2019, 22:43

Mając możliwość obrzucenia wszystkiego do góry nogami szkoda by było zrobić tylko delikatne poprawki. Po za tym każdy gospodarz pewnie balansu szukał i skoro oni nie wydumali idealnych zasad to może wcale nie trzeba ? Bo można dać "inne" i jako że przez Nast rok to będą najpopularniejsze zasady w Europie mogli byśmy pokusić się i dać w tym roku szansę (nie mówię nawet o lekkim wzmocnieniu, a całkiem znacznym) jakims drużyną której nikt by się w mecie nie spodziewał. Jak w kalendarzu Chińskim rok smoka czy blood bowlowym kalendarzu rok Lizaka , Orka czy szczura (luźne przykłady) . Druga taka okazja może przez lata się nie powtórzyć . Może też podkreślić Polskie zamiłowanie do baschu i zeczywisce jakiś bijących typowo jeszcze skoksować a tso ? Dobrze to sprzedać i łyknie to centrala jak nie mieć coś w zanadrzu, ale może warto coś pomieszać.

Ps. 3 tygodnie ^^ Baju baju ^^ Graju Graju ^^ Piju Piju :D
[mention]Grab[/mention] wyzwanie aktualne ?

Zablokowany

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości