Pierwsze playtesty

Polska
Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Pierwsze playtesty

Post autor: Vincent » 12 lip 2019, 09:47

Drugi mecz z [mention]2gutta[/mention] rozegrany.

Norsi 2:0 Gobliny

Rozpiski:

Norsi:
2x Berserker z Guardem
2x Ulf z Blokiem
Thrower
6x Liniowy
Yeti z Guardem
3x RR

Gobliny:
2x Goblin z Side Stepem
5x Goblin
Doom Diver z Dodgem
Looney z Dodgem
Fanatic z MB
Pogoer z blokiem
Bombardier z HMP
Troll z blokiem
Troll z Strong Arm
3x RR
3x Bribe

Ja grałem Norsami.

Przebieg meczu:
Goblinom ogólnie nie szło tu za wiele. Już na początku gry scatter bomby był taki ze zawsze, jak magnes ściągało ją w zawodników goblińskich, Looney zabił się chyba na pierwszym bloku, ja szybko powaliłem fanatyka i zszedł z boiska. Fail pickup po stronie goblinów pozwolił mi szybko dojść do piłki. Długo się biliśmy, ale to ja miałem inicjatywę. Trochę się pobawiłem na koniec połowy i mogłem nie przyłożyć (w 7 turze gobliny wybiły mi piłkę na dwóch przeciwko) ale udało mi się ją podnieść.
2 połowa ogólnie wyglądała podobnie. Miałem inicjatywę, więcej zawodników. Faule na nie wiele się zdawały po obydwu stronach. Co prawda sędzia nas nie przyłapał ale albo nie przebijaliśmy pancerza pomimo asyst, albo kończyło się na ogłuszeniu.
Raz gobliny miały szansę w 1 turze drugiej połowy po rzucie doom diverem. Niestety nie wylądował na 3+ z rr, ale wtedy byłby w zasięgu przyłożenia z możliwością podniesienia piłki i 2gfi po drodze.

Moje wrażenia:
Co prawda większość secret weaponów goblińskich zawiodła w tym meczu, to na pewno nie czułem aby zwiększenie różnicy pomiędzy T1 a stunty za bardzo je podpakowało :P Na pewno gobasy mają potencjał. Jak Looney się szybko nie zabije, bomba nie zabije swoich i faule wejdą.. spokojnie mogą walczyć i wygrywanie.

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Pierwsze playtesty

Post autor: Niko » 12 lip 2019, 11:35

Vincent pisze: 12 lip 2019, 09:47
Doom Diver z Dodgem
Wiecie że DD ma dodge z bazy? a właściwie z zasady stunty... swoop niweluje mu tylko nie branie stref ale nie odbiera dodga...
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: Pierwsze playtesty

Post autor: Vincent » 12 lip 2019, 13:30

Stunty przecież nie daje Ci przerzutu na unik, a tylko niwelowanie stref.. :shock:

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Pierwsze playtesty

Post autor: Niko » 12 lip 2019, 15:17

Vincent pisze: 12 lip 2019, 13:30 Stunty przecież nie daje Ci przerzutu na unik, a tylko niwelowanie stref.. :shock:
:P załóżmy że was sprawdzałem :P
a tak serio to się mega zajebałem :lol: co ciekawe raz w życiu grałem DD i tez z dodgem...
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Pierwsze playtesty

Post autor: Larry Croft » 16 lip 2019, 08:35

Mam pytanie dotyczące zonek - czy to nie jest tak, że brak sure handsów je boli najbardziej, bo tancerz/gunner ze stripem ich porobią?

Wrocław dorzuca swoją cegiełkę do testów i robimy Poliż Ołpen tydzień przed Rzeszowem na te zasady. Zapraszam.
Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Pierwsze playtesty

Post autor: rover » 16 lip 2019, 09:48

Bez sure handsow to dosc wyrownany paring. Wskakuje sie w ball carriera na dwoch przeciw, liczy na brak czachy i dobry scatter. Wypracowanie blitza woodami na jednej kosci w pilke zajmuje zazwyczaj z 3-4 tury i nie ma za bardzo sensu tracic tyle czasu. Z sure handsami w amazonkach wylacza sie praktycznie gre wood elfom, bo pilke wybija sie tylko na 4-5-6 bijac na dwoch przeciw przy zalozeniu, ze drugi War Dancer ma tackla, a sure handsy nie sa na blitzerce. W takim setupie gralbym przeciwko amazonkom zupelnie inaczej.

Leon i Dzooma grali chyba bez sure handsow zawsze, ale ja z amazonkami Leona gralem ostatnio prawie dwa lata temu, wiec moze cos w miedzy czasie zmienial. W rozpiskach eurobowlowych amazonki chyba nie braly sure hands (przynajmniej sobie nie przypominam).

Bardzo fajnie, ze robicie turniej testowy. Ja niestety nie dam rady sie pojawic, ale zycze jak najlepszej frekwencji :)
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Larry Croft
liniowy
Posty: 867
Rejestracja: 06 sie 2017, 02:08

Zdobyte trofea

Re: Pierwsze playtesty

Post autor: Larry Croft » 16 lip 2019, 10:35

Przy 6 skillach bardzo ciężko to zmieścić.

Thx, też nie liczymy na tłumy, ale z 16 osób pewnie będzie.
Larry Croft na Steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198008138667/

Gdybym miał wybierać pomiędzy miłością a nienawiścią, wolałbym wzbudzać strach niż być kochanym. ~ Niccolò Machiavelli

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Pierwsze playtesty

Post autor: leon » 16 lip 2019, 11:32

przejrzalem mnostwo rozpisek Amazonek szukajac inspiracji na wc. nigdzie nie widzialem sure hands. myslalem o tym ale nie bralem. nie liczac podnoszenia to dalej daje nam tylko plus przeciwko we, slanom i czasami szczurom.
biorac sure hands we mialbym z glowy. ale nie warto marnowac skilla tylko na 1 rase z ktora mozna wygrac i tak inaczej.
testuje teraz troche inna rozpiske ale na ruch z sure hands sie nie zdecydowalem
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości