PLEBS - watek do dyskusji

Polska
Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: leon » 16 paź 2019, 09:15

dokladnie tak VIncent
Ja pomimo tego ze nie jestem zwolennikiem milarda tierow to ciesze sie ze udalo sie znakomita wiekszosc tego co ludzie wymyslili przepchnac. niestety w komitecie jest straszny (jakby to milo napisac) problem z podejmowaniem decyzji lub dogadaniem sie lub przekazaniem pewnych informacji. dla ciekawostki nie sa w stanie przekazac informacji (brak pamieci? wiedzy?) czy impreza towarzyszaca to EurOpen czy Eur'Open. Niby pierdola ale jak zrobisz logo i rozpowszechnisz to potem zmienianie to koszmar. na stronie mozna przeklikac bo to niech 2h beda.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Kretonal
liniowy
Posty: 1011
Rejestracja: 31 sty 2018, 11:59

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Kretonal » 16 paź 2019, 09:37

reszka pisze: 15 paź 2019, 22:44 ... nie rozumiem flejmu na chaos. Jest tak udupiony, że aż boli. Orkowie - cóż jak jaszczurki, zrezygnują z jednego bloku na bobie i jakoś tam będą grać.
Reszka :lol: :lol: :lol: Serio stawiasz znak równości w porównaniu orków do jaszczurek, gdzie obcięcie 1 bloka na bobie, będzie tożsame obcięciu bloku w drużynie w której 6 zawodników z mv 6 i 4 st plus 5 st z 6mv ? Obcięcie po bloku daje bilans 5 saurusów vs 3 BO co w dalszym ciągu jest dysproporcją i tylko ślepy tego nie widzi. Dla porównania w obecnej naszej mecie chaos ma 3 bloki na warriorach i do tego 2 otwieracze puszek. Dalej mamy do dyspozycji w tym chaosie warriorów z 5mv i 3ag vs orcze boby 4mv 2 ag :D I Ty grający chaosem, który de facto wyznaczył ich metę chcesz mi powiedzieć, że przy takim rulsecie chaos w niższym tierze jest udupiony, nie jest mocniejszy od orków, a orki będą grać jakoś jak lizaki ? :D
Dawno z rana się tak nie uśmiałem :lol: :lol: :lol: Normalnie Ci browar z takiej poprawy porannego humoru postawię :D

Z jednym się natomiast zgodzę. Nawet jakbyśmy z takim parciem i ciśnieniem wysrali piramidę argumentów to ściana dalej będzie ścianą. Trzeba po prostu to zaakceptować.
Księga ulicy mówi jasno: Jeśli trafisz na silniejszego przyjmij z pokorą wpierdol od niego

aka Jołkipołki

Chciałbym zobaczyć odcinek Familiady, gdzie po jednej stronie są Gamonie, a po drugiej Deadline.

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: 2GUTTA » 16 paź 2019, 10:09

Vincent pisze: 16 paź 2019, 08:54 E tam. Owszem, zgadzam się, że to pewnie będą dwa najlepsze teamy w T4 ale zdecydowanie nie będą w żaden sposób OP. Po prostu będą w stanie rywalizować z T1 i T2 na w miarę równych zasadach. Zabranie im tych 30k (przesunięcie do T3), czyli głównie to będzie stack/dubel, osłabi ich i wrócą tam gdzie byli wcześniej.

Na WC co prawda EU było wysoko bo 6 miejsce, kolejne EU 42 i to by było na tyle z Top100.
HE był 50 (Kopuł ;) ) i to tyle jesli chodzi o Top100.
O DE i WE nie będę pisał ile ich było w Top100 bo nie umiem do tylu liczyć, ale jeśli wzmocnienie EU i HE chociażby spowoduje, że część graczy DE i WE się przeniesie na te rasy, to już uważam że będzie lepiej.
no wiadomo, przeciez sam Ci wysyallem te statystyki ile jakich ras w top100 :P nie ma co sluchac ludzi bo narzekaja, ze nagle inna rasa bedzie grywalna, a przeciez o to nam chodziło. daloby sie to lepiej zrobic, ale i tak bedzie lepiej niz poprzednie eurobowle, zgadzamy sie przeciez :) [mention]Czeftek[/mention] nie marudz teraz, trzeba bylo sie odzywac jak forsowalem cos sensownego pare miesiecy temu a teraz to sie obudziles ;)

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: reszka » 16 paź 2019, 10:39

Ech, kretonalu, na piwo zawsze chętnie. Chętnie również na sparing, ty choas ja orki. Będę miał 3 bloki na bobach, 2 guardy i tackle. Jestem przekonany, że na 10 meczów nie przegram więcej niż 3.

Ok, jeśli złożysz chaos w trybie maszynki na pancerze 9, to z orkami masz lekką przewagę. I tylko z orkami. Kiedy ostatnio grałeś chaosem na dwarfy na 5 guardach lub amazonki na 3 guardach.

Chaos z 3 blokami szału nie zrobi. Musiałbym z dzisiejszej rozpiski mojej wywalić blok na kolesiu który nosi piłkę i blitzuje z rogami, lidera i guarda. Boli jak cholera. A orkowie wywalą bloka. Na WC ledwo wygrałem z undeadami, zdejmując mu obie mumie i upiory. A teraz chaos straci bloka/lidera/guarda a undeady nic. (perspektywa 2 dnia, czyli undeady miały 5 skilli).
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Dzoooma
rekrut
Posty: 184
Rejestracja: 15 sty 2018, 17:04
Lokalizacja: Tajna baza Gamoni w Górach Sowich

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Dzoooma » 16 paź 2019, 10:57

Brawo za Wasz trud organizacyjny! Będzie solidna impreza :) A zasady jak zwykle zweryfikuje efekt końcowy turnieju :)

Awatar użytkownika
Kretonal
liniowy
Posty: 1011
Rejestracja: 31 sty 2018, 11:59

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Kretonal » 16 paź 2019, 11:18

Undedy, undedami. Patrząc na naszą Polską scenę to jest to team, który występuje bardzo rzadko, a tym bardziej w topce. Co innego w Europie.
Osobiście sam bagatelizuję ich potencjał, ale to bardziej z uwagi na wiarę w Gorka i Morka.

Sparingi możemy zagrać jak najbardziej. I to w dodatku przy wspomnianym piwerku. Może być ich nawet i 10 rozłożonych na eventach. Będzie to jakiś miarodajny wynik. Mogę nawet postawić browar za każdy mecz w plecy zaś za wygrany oczekiwać browarka ;) Zawsze to jakiś motywator ^^

Jeżeli chodzi natomiast o paringi z ChD czy Amazonkami. Temat rzeka i patrząc z perspektywy orczego gracza bardziej dla mnie frustrujące są amazonki niżeli ChD. Przyjmując jednak optykę porównania z bieżącego rulsetu to w dalszym ciągu chaos vs amazaonki ma tak samo bezużytecznych otwieraczy. Counter zawsze się znajdzie, ale to nie o to w tym momencie chodzi. Możemy balansować rulsety na naszej scenie, ale jeżeli wypadkowa jest zależna od prehistorycznych dinozaurów to cóż zrobić. Jedni przyjadą po prostu turlać, inni się napinać, a jeszcze inni zobaczyć innych japy za którymi się stęsknili.
I tego się trzeba trzymać.

Swoją drogą przy którymś tam drafcie rulsetu Under był przekozacki. EU mieli straszliwy potencjał. Myk jest jednak taki, że tutaj nie było głosów dotyczących ich przezajebistości ;) Chyba tylko zresztą Ty to nakreśliłeś (jeżeli ktoś jeszcze to sorki, nie chce mi się wertować całego topicu :P).
Pewnie związane jest to z liczebnością takich drużyn, gdzie umykając w tłumie są niedostrzegalne przez co pozostawały w ukryciu z pełną mocą pierdolnięcia i miały w zanadrzu wyskoczyć niczym przyczajony glart, ukryty skitter. A tu taki... ten tego no... 0-1 :D

Tak czy owak. Zbigniew Nowak, a ja zagram elfami :D :D :D

EDIT: Siadłem do rozpiski chaosu... ale zajebałem Faux pas. Oni są w t3, a nie t4 :lol: :lol: :lol: Ale przejebię browarów...
Księga ulicy mówi jasno: Jeśli trafisz na silniejszego przyjmij z pokorą wpierdol od niego

aka Jołkipołki

Chciałbym zobaczyć odcinek Familiady, gdzie po jednej stronie są Gamonie, a po drugiej Deadline.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: reszka » 16 paź 2019, 12:45

Kretonal pisze: 16 paź 2019, 11:18
EDIT: Siadłem do rozpiski chaosu... ale zajebałem Faux pas. Oni są w t3, a nie t4 :lol: :lol: :lol: Ale przejebię browarów...
nie no, w T4 to by byli przegięci znowu :)

A udupienie chaosu było też jednym z wniosków "komitetu", choć jako że był zgodny z naszymi przemyśleniami to przeszło bez perturbacji.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: leon » 16 paź 2019, 13:27

oj przejebiesz
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Snajper
rezerwowy
Posty: 666
Rejestracja: 09 paź 2018, 12:24
Lokalizacja: Lublin

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Snajper » 16 paź 2019, 20:59

No w Chaosie masz 3 opcje.
- Chcesz grać na 2 otwieraczach, to masz - Claw na Minosie, Claw + MB na Wojowniku i 3x Blocki na Wojownikach (6 Kóz bez skilla + 2 RR + Apo).
- 2 opcja - Claw na Minosie + 4 Blocki na Wojownikach + Block na Kozie + Wresle na Kozie (4 Kozy bez skilla + 2 RR +Apo).
- 3 opcja - Block na Minosie + 4 Blocki na Wojownikach + Lider na Kozie (5 Kóz bez skilla + 2 RR + Lider + Apo).

Żadna z tych rozpisek nie jest przegięta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Oren » 16 paź 2019, 23:08

Testuje aktualnie drugą opcję w Swissie na razie jedna wygrana do przodu ;) Wrestle mega się przydał w meczu!
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość