PLEBS - watek do dyskusji

Polska
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: leon » 03 wrz 2019, 09:18

Skoro glowny watek został zamkniety, a mamy na forum wiecej adminow i moderatorow niz zwyklych uzytkownikow to tutaj aby kazdy mogl sobie napisac.
Projekt zasad został wysłany do NAFu. Oni tam teraz miela to miedzy soba. Propozycje z ich strony sa skrajne. Od grania wanilia z 5 skillami do roznych dziwnych kombinacji. Mewash w wolnej chwili wrzuci co w danej chwili sie dzieje i jaka opcja przewaza. Z naszej strony skupiamy sie teraz na miejscowce i zaklepaniu terminu. W najblizszym czasie powinnismy miec podpisana umowe.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3795
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: MarkusNord » 03 wrz 2019, 09:21

leon pisze: 03 wrz 2019, 09:18 Z naszej strony skupiamy sie teraz na miejscowce i zaklepaniu terminu. W najblizszym czasie powinnismy miec podpisana umowe.
Obrazek
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Niko » 03 wrz 2019, 09:32

leon pisze: 03 wrz 2019, 09:18 Z naszej strony skupiamy sie teraz na miejscowce i zaklepaniu terminu. W najblizszym czasie powinnismy miec podpisana umowe.
Jeszcze niedawno skupiałeś się na wytykaniu tego że testujemy nie te zasady co trzeba :roll: ale jakoś nigdzie nie ma ujawnionych tych właściwych 8-)
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: leon » 03 wrz 2019, 09:37

Niko pisze: 03 wrz 2019, 09:32
leon pisze: 03 wrz 2019, 09:18 Z naszej strony skupiamy sie teraz na miejscowce i zaklepaniu terminu. W najblizszym czasie powinnismy miec podpisana umowe.
Jeszcze niedawno skupiałeś się na wytykaniu tego że testujemy nie te zasady co trzeba :roll: ale jakoś nigdzie nie ma ujawnionych tych właściwych 8-)
Niko jak bys wszystkie watki sledzil to bys wiedzial. :-) Najbardziej aktualne sa w winter cupie, co bylo juz pisane. Ale to zmienia sie co chwile, bo niedawno odwalili nam bezposredni mecz jako tiebreaker (bo kapitanowie ostatnio glosowali inaczej, a dopiero na nastepnym spotkaniu kapitanow moga przeglosowac cos takiego. czyli w 2020 dopiero moga to przeglosowac).
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Niko » 03 wrz 2019, 09:43

Śledzę większość wątków i wiem że najaktualniejsze są te w Winter Cupie. Wiem też że jest oficjalny wątek o zasadach, zamknięty już bo dyskusja na ich temat się zakończyła, w którym jako oficjalne wiszą nieaktualne zasady bo przecież w wąskim gronie je zmieniliście i wysłaliście do NAFu. I o ile do tego nic nie mam, to dziwi mnie brak oficjalnego info i aktualizacji zasad w wątku. A irytuje i zniesmacza akcja pt. "Szawas a dlaczego robisz turniej na z dupy zasady a nie na EB2020".
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Vincent » 03 wrz 2019, 09:50

Dla przejrzystości, wrzuciłem zasady aktualne z Wintercupa do 1 posta wątku głównego o rulesecie.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: leon » 03 wrz 2019, 10:01

Niko pisze: 03 wrz 2019, 09:43 Śledzę większość wątków i wiem że najaktualniejsze są te w Winter Cupie. Wiem też że jest oficjalny wątek o zasadach, zamknięty już bo dyskusja na ich temat się zakończyła, w którym jako oficjalne wiszą nieaktualne zasady bo przecież w wąskim gronie je zmieniliście i wysłaliście do NAFu. I o ile do tego nic nie mam, to dziwi mnie brak oficjalnego info i aktualizacji zasad w wątku. A irytuje i zniesmacza akcja pt. "Szawas a dlaczego robisz turniej na z dupy zasady a nie na EB2020".
bylo info od Mewasha. kazdej iteracji tego co sie dzieje w NAF nie ma sensu wrzucac. za duzo tam bałaganu.
trzeba bylo w pewnym momencie u nas przerwac dyskusje bo wiedzielismy ze tam tez bedzie to trwało. a czas leci.
a z Shawassem rozmawialismy rowniez poza forum aby tu nie zasmiecac (i dlatego moze to na forum zle wygladac bo jest tylko kawalek wyrwany z kontekstu), wg niego za pozno była dla jego turnieju juz na zmienianie zasad. i ja to rozumiem i szanuje. probowałem przekonywac ze jest inaczej ale to jego prawo jako organizatora.
zatem Niko podsumowujac bo nie wiem czemu siejesz teraz ferment. propozycja zasad zostala wyslana. jaka jest to w plebsie przez Vincenta wrzucone, jak beda jakies wazniejsze informacje z NAFu lub decyzje to Mewash je wrzuci. moze i brak informacji na biezaco ale kazdy ma prace i inne obowiazki a sam widziales jak wszyscy o wszystkim decyduja jak to wyglada.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Niko » 03 wrz 2019, 10:46

leon pisze: 03 wrz 2019, 10:01 ...
Jak to ładnie określiłeś sieję ferment w odniesieniu do popeliny którą głównie ty szerzysz w innych wątkach. A i dlatego że mimo wszystko interesują mnie te zasady, zagrałem na nie kilka meczy i zamierzam grać dalej... stąd moje zapytanie w tamtym wątku o aktualizację zasad. Vincent wrzucił najaktualniejsza wersje i jest git, tak powinno być zrobione od razu a skoro nie było wystarczyło to szybko ogarnąć. I git, teraz każdy zainteresowany może sobie wejść zobaczyć co jest zaproponowane i zagrać X gier w domu, zorganizować turniej czy co tam będzie sobie chciał zrobić. A za jakiś czas jak wjadą sugestie NAFu będzie w Polsce rozegranych kilkaset gier i kilka turniejów na tych zasadach i będzie o czym dyskutować, a nie "no spoko w sumie to nie testowaliśmy tego co wysłaliśmy bo nikt nie wiedział co i jak" :P
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Sir Mewash » 03 wrz 2019, 10:54

Panowie, znowu wracamy do sprzeczek. Problem polega tu u nas jak i tam w (Europie) że ludziska okopują się przy swoich zdaniach. Całe wyspy (no nie wiem jak Irlandia) są za jak najczystszymi zasadami BB gdzie Malta jest totalnie mega otwarta. Tam też jedna strona nie chce się przekonać do zdania drugiej strony. Poczekajmy na to co oni zdecydują. Mi osobiście już coraz bardziej jest obojętne czy zagramy na Walijskie, Duńskie czy WC czy nasze.
Wysłuchamy co komisja powie (choć już wiem że nasze zasady mieszczą się w ogólnych wytycznych) i podejmiemy (organizatorzy) decyzję.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: leon » 03 wrz 2019, 10:55

Dobrze, to przepraszam Niko ze szerze popeline. Uważam ze niesprawiedliwie mnie tak ostro oceniasz ale to Twoje prawo.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość