PLEBS - watek do dyskusji

Polska
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: teillman » 15 paź 2019, 21:33

Czeftek doczytaj sobie dalszą część mojego posta i zrozumiesz czemu jest jak jest.
Nasz euro bowl moze nie bedzie idealny pod kątem zasad ale bardzo sie staramy zeby byl idealny pod kazdym innym aspektem. Zmianami torujemy mam nadzieje drogę malcie z atv. Taka taktyka zostala dogadana z maltą i innymi krajami i tak zostało. Betonu pięściami nie skruszysz. Ale jak pani kopacz bedziesz rzucał w niego kamieniami to w koncu ustapi jak dinozaury ;)
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
Oren
trener
Posty: 4273
Rejestracja: 25 sty 2018, 10:25
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Oren » 15 paź 2019, 21:40

Panowie nie ma co się bić o zasady, takie są klepnięte i już tego nie przeskoczymy. Po co mamy teraz się spierać, walczyć ze sobą? Dajmy spokój i jak turnieje będą na tych zasadach to grajmy na te zasady, proste i logiczne. Nagle przez zasady ludzie nie przestaną jeździć na turnieje. Graliśmy na ATV, graliśmy na World Cupowych, będziemy grali i na tych nowych, koniec tematu!
2023 Rok:
II Miejsce - Gliniany Golem
III Miejsce - Wyjście z Szafy
II Miejsce - MBT Fest
I MIEJSCE - LEGENDARY CUP III
I MIEJSCE - TLBB XV
III Miejsce - Military CUP III

Nick na FumBBl: Oren

O Rety Blood Bowl!

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: reszka » 15 paź 2019, 22:44

To prawda, szkoda kruszyć kopie. Wystarczy hejtu zagranicą, krajowy zbędny. Zobaczymy, czy Malce uda się przeforsować ATV, bo słuchając na temat reakcji komitetu czy jak tam on się zwie, zacząłem mieć wątpliwości, bo beton europejski ma się mocno.

Kto pamięta dyskusję, czy kraje spoza euro mogą brać udział w eurobowlu? Beton miał drobną większość i stanęło na "nie". Teraz chyba było lekkie odświeżenie i odpowiedź brzmi "tak". Malta pomogła nam, my pomożemy Malcie.

Potwierdzę tylko, że Teillman miał tyle wspólnego z dzisiejszymi zasadami co Mikes czy Cięty Mieczem. Trudno znaleźć "ojca" zasad, jeżeli już to Meewash, bo on to wysłał. Ale co się nasłuchał ode mnie (WC), Leona (3 tiery), Ślimaka (ATV albo opcja bez staków), że w sumie każdy z nas mógłby go zjechać jeszcze mocniej niż czeftek. Oparł się na pracy shawass-rover i będzie dobrze.

Jedyną nowością są gwiazdy 0-1, ale o tym post napisałem i był to poniekąd ukłon w kierunku wspierających nasze poglądy krajów obalający ich największe (choć głupie) obawy.

Ja jestem "ojcem" nekro w tier 2 a nie w 3, bo mocno to forsowałem. Nekro zostało wybrane w skłądach 6 osobowych w 130 przypadkach na 240, a to zdecydowanie zbyt dużo. Po ścięciu liczba zwolenników trochę spadnie, powiedzmy do 90 graczy. A to i tak będzie powyżej średniej. Jedynym drugim tak problematycznym teamem są WE, ale ich nie idzie ściąć.

Czeftek, nie rozumiem flejmu na chaos. Jest tak udupiony, że aż boli. Mino boli? Takiego samego mino mogą mieć norska, chadecja czy pakt, od ręki, każdy silniejszy niż nowy chaos. Orkowie - cóż jak jaszczurki, zrezygnują z jednego bloku na bobie i jakoś tam będą grać. Khemri słabe? Bez jaj.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Smollar
trener
Posty: 3518
Rejestracja: 10 wrz 2016, 00:13
Lokalizacja: WarSaw

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Smollar » 16 paź 2019, 00:03

reszka pisze: 15 paź 2019, 22:44 Ja jestem "ojcem" nekro w tier 2 a nie w 3, bo mocno to forsowałem. Nekro zostało wybrane w skłądach 6 osobowych w 130 przypadkach na 240, a to zdecydowanie zbyt dużo. Po ścięciu liczba zwolenników trochę spadnie, powiedzmy do 90 graczy. A to i tak będzie powyżej średniej. Jedynym drugim tak problematycznym teamem są WE, ale ich nie idzie ściąć.
Po prostu ich wykastrowaliście, imho.
6 necro w pierwszej 50 na WC2019 (wood elfów za to 12 chyba), to u nas będzie może 2 :P. Tyle ode mnie w temacie.
BB2 i FUMBBL: Smollar73 | steam: smollar
Obrazek
Gamonie mieszają kostkami w kuflu z piwem.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: reszka » 16 paź 2019, 06:15

Ale jeśli w top 50 będzie ich 2-3, to będzie oznaczało, że się idealnie, wręcz perfekcujnie wstrzelilismy z rosterem. Na Woody nic nie poradzisz, ale w inne rasy można usredniac.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Vincent » 16 paź 2019, 06:57

reszka pisze: 15 paź 2019, 22:44 To prawda, szkoda kruszyć kopie. Wystarczy hejtu zagranicą, krajowy zbędny.
Aż tak źle jest? Mimo że nie jest perfekcyjnie to i tak pewnie jedne z ciekawszych zasad na dotychczasowych EB.. to za co ten hejt zagraniczny? :D

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: reszka » 16 paź 2019, 07:28

Za zbyt duża różnorodność w zasadach. To, że umożliwia to kompetytywną grę większej ilości ras to niewystarczający argument.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Vincent » 16 paź 2019, 08:06

A dobra, to tym się nie ma co przejmować. Myślałem że jakieś sensowne argumenty że coś mocno popsute zostało :D
Wszystkim się nie dogodzi. Są gorący zwolennicy ATV, są gorący zwolennicy tradycyjnych 3 tierów i tyle.

Awatar użytkownika
2GUTTA
blitzer
Posty: 1402
Rejestracja: 14 sty 2017, 00:07

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: 2GUTTA » 16 paź 2019, 08:28

Vincent pisze: 16 paź 2019, 08:06 A dobra, to tym się nie ma co przejmować. Myślałem że jakieś sensowne argumenty że coś mocno popsute zostało :D
Wszystkim się nie dogodzi. Są gorący zwolennicy ATV, są gorący zwolennicy tradycyjnych 3 tierów i tyle.
Prosi cisna ze bedzie rok elfow - eu i he. Nie mowie nie, ale bedzie lepiej niz inne eurobowle, wiadomo :)

Awatar użytkownika
Vincent
trener
Posty: 3444
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Zdobyte trofea

Re: PLEBS - watek do dyskusji

Post autor: Vincent » 16 paź 2019, 08:54

E tam. Owszem, zgadzam się, że to pewnie będą dwa najlepsze teamy w T4 ale zdecydowanie nie będą w żaden sposób OP. Po prostu będą w stanie rywalizować z T1 i T2 na w miarę równych zasadach. Zabranie im tych 30k (przesunięcie do T3), czyli głównie to będzie stack/dubel, osłabi ich i wrócą tam gdzie byli wcześniej.

Na WC co prawda EU było wysoko bo 6 miejsce, kolejne EU 42 i to by było na tyle z Top100.
HE był 50 (Kopuł ;) ) i to tyle jesli chodzi o Top100.
O DE i WE nie będę pisał ile ich było w Top100 bo nie umiem do tylu liczyć, ale jeśli wzmocnienie EU i HE chociażby spowoduje, że część graczy DE i WE się przeniesie na te rasy, to już uważam że będzie lepiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość