Wsparcie organizacja imprezy

Polska
NairoD
trener
Posty: 3301
Rejestracja: 06 sty 2015, 15:57

Zdobyte trofea

Re: Wsparcie organizacja imprezy

Post autor: NairoD » 11 lut 2020, 06:42

leon pisze: 11 lut 2020, 06:20
NairoD pisze: 11 lut 2020, 04:56 Rozumiem ze nie da sie grac w EurOpen i jednoczesnie sedziowac. Jesli da rade to moge swobodnie sędziować
Niestety nie. Sędziowie muszą być cały czas dostępni, widoczni, aktywni, bezstronni, poganiajacy jak trzeba. Zatem grajacy równocześnie zdecydowanie odpada.
Żeby ten temat był 5 dni temu powieszony to bym bym był ale że nie było informacji o sędziowaniu to wskoczyłem do wakującej drużyny Jaskra.

Na pewno znajdzie się ktoś kompetentny do sędziowania
Slanny 2019 - 4/1/1 (6)
Slanny 2018 - 43/11/18 (72)
Slanny 2017 - 36/8/24 (68)
Slanny 2016 - 21/10/18 (49)

Stunty 2020 - 18/13/13(44)

Teams of Legends:
Deadly Nightshades - w trakcie lepienia (może kiedyś skończe...)

Awatar użytkownika
Kretonal
liniowy
Posty: 1011
Rejestracja: 31 sty 2018, 11:59

Zdobyte trofea

Re: Wsparcie organizacja imprezy

Post autor: Kretonal » 12 lut 2020, 14:50

Jeżeli pojawią się problemy z drużyną i miejscem na liście to mogę Was wesprzeć w sędziowaniu i wpisywaniu wyników. Jak mnie w danej chwili w krzyżu nie będzie łupać to i coś przeniosę :)
Księga ulicy mówi jasno: Jeśli trafisz na silniejszego przyjmij z pokorą wpierdol od niego

aka Jołkipołki

Chciałbym zobaczyć odcinek Familiady, gdzie po jednej stronie są Gamonie, a po drugiej Deadline.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Wsparcie organizacja imprezy

Post autor: reszka » 12 lut 2020, 15:32

Mam prośbę o niekomentowanie tego postu, wystarczy przeczytać i olać/zastanowić się.

Nakład pracy który wykonują Miłosz Tellman i Leon jest tak absurdalnie duży, że głowa mała. Już Snipera przeprosiłem, bo po kilku miesiącach okazało się, że w kilku kluczowych kwestiach, jak na przykład wynagrodzenie, miał całkowitą rację. Chłopaki robią to dla tego naszego światka. O ilości roboczogodzin nawet nie chcę myśleć. Kto widział Pietę na Bricku niech to pomnoży przez jakieś 3.

Kilka osób coś tam pomaga, ja, Crazy, Ninjaska, Tasak i paru innych, szczegółów nie znam. Sami wybrali taki model organizacji, sami się zgłaszają z problemami. Ale to i tak pikuś w porównaniu do tego co robią sami. A chyba jako jedyny wiem i znam epopeje jak choćby z lokalem, bankiem, sponsorami, wystawcami itd, bo jestem takim bieda-asystentem od umów i wspierania psychicznego.

Jeżeli chodzi o resztę naszej społeczności, to macie 3 wyjścia:

A) - grać na euro2020, czy to w repie czy w formacie OPEN. Brawa wam, właśnie dla grona osób wybierających wersję A ten event jest tworzony. Każdy kto będzie grał dokłada konkretną cegiełkę do tego wydarzenia, po prostu brawo brawo brawo. Jak wygraliśmy imprezę 3 lata temu, to celem było rozruszanie naszej społeczności tak do połowy tego co mamy dzisiaj. Społeczność rozruszała się wcześniej, trzeba spić śmietankę.

B) - możecie pomóc podczas imprezy. Chłopaki zapewniają pokrycie kosztów dojazdu, jedzenie i noclegi. Potrzeba kilkunastu (wstępnie chłopaki wyliczyli to na 12-16 osób) osób do pomocy. Są to zarówno proste zadania, jak wpisywanie wyników oraz te bardziej złożone czyli bycie sędzią. Żeby była jasność, bycie sędzią to będzie w 90% przejście się po sali i zapytanie "która tura, pośpieszcie się", postawienie zegara, zebranie kart. Byliście na kilku turniejach, jest organizator i ma 1-2 pomocników. To jest impreza na 500 osób, gdzie nie może być wtopy w stylu system się wysypał. Kto był w Dornbirn wie czym jest wtopa.

I tak 80% robi hotel, pomoc poza meczami zapewnimy w naturalny sposób, każdy z opcji A w miarę możliwości coś tam zrobi jeśli będzie potrzeba, jak zresztą np. napisał Kapitan. Ja pewnie będę siedział w rejestracji. Ale chodzi o pomoc podczas meczy. Bez osób z grupy B to się nie uda.

C) możecie nie wybrać ani opcji A ani B. Nikt nie zapyta dlaczego i nikt Was nie będzie osądzał. Może nie mieliście czasu, może praca, może rodzina, może życie. Pieniądze nie, bo w sumie koszty są pokrywane. Natomiast jeśli wybieracie opcję C bo "nie chce mi się", "Miłosz/Tellman/Leon mnie wkurza" czy cokolwiek innego, to słabo o Was świadczy. Zwłaszcza przy tym jak wielu wybierających wersję C podkreśla znaczenie "community". Bo w jakimś zakresie to EURO2020 jakie nie będzie, będzie zwieńczeniem naszej społeczności. Następna taka impreza będzie za jakieś 20 lat.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość