Picie Alkocholu na Euro 2020

Polska
Awatar użytkownika
DoTheMario
rezerwowy
Posty: 425
Rejestracja: 27 cze 2017, 16:48
Lokalizacja: Wrocław

Zdobyte trofea

Re: Picie Alkocholu na Euro 2020

Post autor: DoTheMario » 14 lut 2020, 13:19

Zrozumiane, zaakceptowane. Ja sam za kołnierz nie wylewam (więc chętnie napiję się zagramanicznych specyfików, o których pisze [mention]Shawass[/mention]) i wielokrotnie byłem w sytuacji meczowej, gdzie bez napojenia: a) nie wytrzymałbym i coś rozwalił b) skończył na OIOMie w stanie przedzawałowym. Bardzo przemawia do mnie to co Ty [mention]reszka[/mention] napisałeś:
reszka pisze: 14 lut 2020, 12:49 Chcę dorosłej zabawy przy figurkach w skali 28-32 mm. Zabranie mi alkoholu to potraktowanie mnie jak szczeniaka, któremu trzeba coś nakazać/zakazać. I dopóki 69/70 osób przestrzega tego, nie widzę powodu do zmian.
Dołączyłem do braci Blood Bowlowej właśnie dlatego, że jest w niej stosunkowo niewiele nieporozumień (chociaż Brick Bowlowe nieporozumienie na literę P. to wyjątek potwierdzający regułę) i żeby się pobawić na poziomie. Turnieje bitewniaków od zarania dziejów to dla mnie dramat i przedszkole dla dorosłych.
Obrazek

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3814
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Picie Alkocholu na Euro 2020

Post autor: MarkusNord » 14 lut 2020, 13:41

DoTheMario pisze: 14 lut 2020, 13:19 (chociaż Brick Bowlowe nieporozumienie na literę P. to wyjątek potwierdzający regułę)
To był wrzód na dupie do chirurgicznego wycięcia a nie czyjaś nieprzemyślana wpadka, którą po analizie błędów można odpokutować ;) nie mieszajmy proszę pojęć.

Co do tematu. Reszka napisał w zasadzie wszystko, nie mam nic do dodania, mogę się tylko pod nim podpisać.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: Picie Alkocholu na Euro 2020

Post autor: Grab » 14 lut 2020, 13:56

co do przymusowej przerwy za alko pełna zgoda,ale za czity(kości) autoban imo
steam: grabpl
cziterkiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „EuroBowl 2020”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość