Sezon 4 - kolejka 3 (grupa B)

Zablokowany
Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Sezon 4 - kolejka 3 (grupa B)

Post autor: rooted » 04 sty 2018, 11:03

Ponieważ gonicie w Grupie B w takim tempie, że nie nadążam z zapowiedziami, na ten moment zakładam jedynie wątek i plan zajęć w tej kolejce. Podejrzewam, że jak odejdę na chwilę od komputera i wrócę do niego po spotkaniu to III kolejka będzie już w połowie :))

- Winter Howlers (Wilku, Nekro, 1-1-0) – Kloszardy (FilipKowal, Human, 0-2-0)
- Rotten Business 2 (Sojaacab, Nurgle, 0-2-0) – Ludobuj Streissen (CiętyMieczem, Orkz, 0-1-1)
- SonicScream (Paradossi, Chaos, 0-1-1) – RedArchers (Privian, Orc, 1-1-0)
- Promil Junion (Myszopek, Orc, 0-2-0) – Cwks (Grooby, Chaos Dwarves, 0-2-0)

Have fun!
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Awatar użytkownika
Parados
rekrut
Posty: 61
Rejestracja: 05 wrz 2017, 23:28

Zdobyte trofea

Re: Sezon 4 - kolejka 3 (grupa B)

Post autor: Parados » 04 sty 2018, 23:05

Sonic Scream - Red Archers 2:1

Powiem tak - gdyby ktoś przed tym meczem proponował mi remis to brałbym w ciemno. Gdyby ktoś proponował mi remis po 3 turach, kiedy orki zaczęły grać w przewadze 3 zawodników to również brałbym w ciemno. Gdyby ktoś proponował mi porażkę 1:2 w momencie gdy przy stanie 1:0 popełniłem najgłupszy misclick ever to też przyjąłbym ją bez zająknięcia. To, że wygrałem ten mecz to tylko i wyłącznie zasługa Nuffla, który tym razem postanowił dokopać mojemu przeciwnikowi i zrekompensować mi tym samym częściowo dwa poprzednie spotkania.

Mecz zaczął się dla mnie dośc niespodziewanie - Privian mimo wyższego tv, postanowił opróżnić kieszenie i kupić goblina z chainsawem, z moich inducementów pojawił się również goblin i bloodweiserki (które jak się później okazało były zupełnie zbędne). Potem wszystko właściwie przez całę spotkanie przebiegało według jednego schematu - orki nie mogły sprowadzić moich zawodników do parteru, a jak już im się to udawało to ze skutkiem odpowiednim (mecz kończyłem w 6, żadnych ko, same inj i 1 czapa (koziołek z 4 RIP)). W pierwszej połowie przeciwnik trochę za bardzo rozciągnał front co zaowocowało przyklejeniem koziołka do throwera. Ten musząc się ratować upuścił piłkę. Szybki przechwyt - podanie, kontra na farcie i wyszło 1:0. W drugiej połowie postawiłem wszystko na jedną kartę i zacząłem szarzę przy krawędzi, licząc, że czarnuchy nie zdążą dobiec. Zdążyły, ale to co wyprawiały przechodziło dziś ludzkie pojęcie. Natomiast koziołek z AG4 zamienił się w sarenkę i w znany tylko sobie sposób wybiegł z otoczenia 3 orków wbijając drugiego td na 4 tury przed końcem. Potem już tylko opóźnianie marszu i gol kontaktowy.

Ogromne dzięki i szacunek dla przeciwnika za grę, bo ja na jego miejscu pewnie dostałbym pierdolca. Z mojej strony powiem szczerze, że wybitnie lubię spotkań takich jak to, czy moje poprzednie z Wilkiem. Privian miał dzisiaj silniejszą drużynę, na pewno nie był gorszy taktycznie, a o wyniku nie zadecydowały nawet incydenty, tylko chora ilość pecha.

Tym niemniej cieszy pierwsze zwycięstwo, SPP na Warriorze z S5 (chłopak od 10 spotkań nie potrafił nic zdobyć), a do poprawy na pewno pozostaje umiejętność wykorzystywania medyków (już 3 mecz z rzędu tracę koziołka, ale żal mi ich wykorzystywać w tak wczesnej fazie meczu, po czym okazuje się że nie ma innych okazji).

Awatar użytkownika
mouseorc
podawacz piłek
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2017, 12:00

Re: Sezon 4 - kolejka 3 (grupa B)

Post autor: mouseorc » 05 sty 2018, 21:55

Promil Junior - Cwks 0:1 (0:0)

W pierwszej połowie Cwks atakował, Promilom udało się powstrzymać natarcie i zachować czyste konto.
Niestety: w drugiej zaczął się festiwal bullcentaurów Groobego. Wychodziło im w zasadzie wszystko. Jeden zawodnik skutecznie przez kilka tur paraliżował moją grę. Najpierw blitzował throwera na 2 albo trzech GFI, i podniósł piłkę. Próba obalenia go nie przyniosła skutku. Wydodge'ował i przyłożył. A w moim drafcie w zasadzie sam powstrzymał mój atak. Podbiegł w pobliże piłki, dostał w banię, a później przez trzy kolejki podnosił się z gleby, dodgował z tackle zone trolla i black orka i blitzował na 2-3 GFI throwera. W mojej turze dostawał w czapę, podnosiłem throwera, podnosiłem piłkę, po czym w turze Groobego sytuacja się powtarzała. Sprawdziłem statystyki po meczu i ręce mi opadły.
centaur nr 1 - 11 GFI (100 proc. udanych), 4 dodge (100proc. udanych)
centaur nr 2 - 4 GFI (100 proc.),3 dodge (100 proc.).
W sumie CWKS 19 GFI (100 proc.), 7 dodge (100 proc.)

U mnie skuteczność GFI: 0 proc. 1 próba, 1 fail. Jak w końcu udało się wysłać centaura na KO i podać do przodu, drugi bullcentaur znowu wybił piłkę. Aja znowu podniosłem ją throwerem ale to była ostatnia moja kolejka. W zasięgu przyłożenia był tylko 1 blitzer. Pod warunkiem że zrobi 2 GFI. Podałem. Nie zrobił ani jednego...

A na koniec dobił mnie fakt, że MVP i w sumie 7SPP zgarnął wynajęty na jeden mecz troll. Je.ać Nuffle'a!
PS4 gamertag: myszopek

19grooby16
podawacz piłek
Posty: 10
Rejestracja: 02 cze 2017, 17:29

Zdobyte trofea

Re: Sezon 4 - kolejka 3 (grupa B)

Post autor: 19grooby16 » 05 sty 2018, 23:20

Witam ;)
Bracia century sie zrechabilitowali w 100% za nieudane gfi w meczu z kloszardami
Gdzie w 8 turze przez nieudane gfi nie udalo sie zdobyc td . Od pierwszej tury postanowilem
Grac na duzym ryzyku troche przez blitz a i jak to mawiaja jest ryzyko jest zabawa ,a zwlaszcza jak wchodzi)rzut jedna kostka czacha rr I to Samo
Na dodatek ko I uzycie aptekarza na szczescie tego nie pozalowalem a rannego w tym meczu krasnala zwolnilem wracajac
Do meczu to remis byl by sprawiedliwym wynikiem pewnie ,ale ze nuffle daje i zabiera to ja dzis sie moge cieszyc z 3 pkt
Pzdr

RottenBussiness
podawacz piłek
Posty: 31
Rejestracja: 30 paź 2017, 16:43

Zdobyte trofea

Re: Sezon 4 - kolejka 3 (grupa B)

Post autor: RottenBussiness » 07 sty 2018, 22:26

Rotten bussiness- Ludobój 2-1 .nie bede opisywał gry, bo troche wynikło kontrowersji z powodu tego, że mi cholerny net padł w trakcie gry, no ale wszystko zatwierdzone. Nuffle Ludobójom wybitnie nie sprzyjał.

Awatar użytkownika
GomezM80
rekrut
Posty: 143
Rejestracja: 04 mar 2017, 17:36
Lokalizacja: Płock

Zdobyte trofea

Re: Sezon 4 - kolejka 3 (grupa B)

Post autor: GomezM80 » 09 sty 2018, 16:07

KOMPLET WYNIKÓW III KOLEJKI

Winter Howlers – Kloszardy 2:1
Rotten Business II – Ludobuj Streissen 2:1
SonicScream – RedArchers 2:1
Promil Junior – Cwks 0:1

Nekromanci Wilka odnieśli kolejne zwycięstwo, kończąc zarazem dobrą passę Kloszardów (pierwsza porażka w lidze). Taki obrót spraw stawia drużynę Howlers'ów w dość komfortowym położeniu, w momencie gdy zbliżamy się do półmetka fazy grupowej.

W zupełnie odmiennych nastrojach musi być zasłużona drużyna Orków ze Streissen. Porażka z Rotten Business sprawia, że pozostał już niewielki margines błędu w walce o play-off. Trener Ludobujów przyzwyczaił nas jednak, że z czasem rozkręca się coraz bardziej, a nie z takich opresji już zdażyło mu się wychodzić.
Rotten Business ma naprawdę solidne wejście do ligi. Zobaczymy czy siłą rozpędu dobrną do play-off. Zdobyte do tej pory punkty, oraz poziom gry, stawiają ich w gronie drużyn, które mogą się liczyć.

Sonic Scream po brutalnej bitwie wywalczyło 3 pkt w meczu z RedArchers. Wprawdzie Orkowie imponują przygotowaniem fizycznym na początku sezonu, ale trudno było im w meczu skupić się na piłce i to wyznawcy chaosu częściej znajdowali drogę na pole punktowe przeciwnika.
Taki wynik wyrównał szanse obydwu drużyn w wyścigu o miejsce w ¼ finału.

CWKS konsekwentnie stara się mordować przeciwników, a że przy okazji czasem i TD wpadnie, to nawet nikomu w drużynie nie przeszkadza. Promil podobnie jak Kloszardy doznał pierwszej porażki w trzecim meczu i jako że wcześniejsze spotkania kończyły się remisami, musi szukać zwycięstw w kolejnych spotkaniach.


Wyniki i tabela: http://www.bit.ly/bbps4pl

Zablokowany

Wróć do „Sezon zasadniczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość