Puchar PLBB na PS4 - edycja II

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLLB na PS4 - edycja II

Post autor: rooted » 07 gru 2017, 07:41

Lista startowa na chwilę obecną:
1 FilipKowal
2 Sim00n
3 Gomez
4 Grooby
5 Wilku
6 Leon
7 KenZKenowa
8 Natahriel
9 ja

Liczymy na dobicie do 16 :))
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Awatar użytkownika
FilipKowal
podawacz piłek
Posty: 23
Rejestracja: 05 lis 2017, 10:14

Re: Puchar PLLB na PS4 - edycja II

Post autor: FilipKowal » 07 gru 2017, 08:20

Ustalmy może do jakiego dnia zapisy, losowanie i start, bo tak to pewnie może do świąt się wszyscy określą... a głód gry o stawke jest bardzo duży, i pewnie nie tylko u mnie :D Może zapisy do końca 9grudnia, 10 losowanie i start od 11grudnia...?

Awatar użytkownika
CiętyMieczem
podawacz piłek
Posty: 12
Rejestracja: 06 mar 2017, 14:21

Re: Puchar PLLB na PS4 - edycja II

Post autor: CiętyMieczem » 07 gru 2017, 09:57

Ja też chętnie zagram.
Wszystkie skinki muszą zginąć!

Awatar użytkownika
mouseorc
podawacz piłek
Posty: 41
Rejestracja: 05 kwie 2017, 12:00

Re: Puchar PLLB na PS4 - edycja II

Post autor: mouseorc » 07 gru 2017, 16:00

Ja puchar sobie odpuszczę. Czekam na ligę
PS4 gamertag: myszopek

Awatar użytkownika
Parados
rekrut
Posty: 61
Rejestracja: 05 wrz 2017, 23:28

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLLB na PS4 - edycja II

Post autor: Parados » 07 gru 2017, 22:08

Nie mam specjalnego ciśnienia, więc jeśli miałoby to burzyć parzystość to nie będę robił kłopotu, ale w innym przypadku chętnie zagram :)

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLLB na PS4 - edycja II

Post autor: rooted » 11 gru 2017, 19:37

Lista startowa na chwilę obecną:
1 FilipKowal
2 Sim00n
3 Gomez
4 Grooby
5 Wilku
6 Leon
7 KenZKenowa
8 Natahriel
9 ja
10 CiętyMieczem
11 Paradossi
12 ???

Czekamy na 12-tego (chętny please!!) i myślę, że będziemy powoli startować.

Panowie, od razu pytanie - z 12 zawodnikami jest kilka opcji:
a) jedziemy ze standardową pucharową drabinką, ale 4 losowych drużyn ma wolne w I turze. Rozwiązanie prostsze ale trochę mało sprawiedliwe.
b) robimy 4 grupy po 3 drużyny (+ bot nie liczący się do wyniku) i każdy gra po 2 mecze i awansuje zwycięzca grupy (w przypadku równej liczby punktów liczy się wynik bezp. spotkania, bilans TD, liczba zdobytych TD, bilans CAS, liczba CAS). Rozwiązanie trochę bardziej sprawiedliwe i dające możliwość rozegrania min 2 spotkań każdy ale dłuższe i bardziej skomplikowane administracyjnie.
c) inne?

Co myślicie? Ponieważ czekamy na Ligę (transfery in progress) możnaby startować np. pod koniec tygodnia.

Michał
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

zinczuk
podawacz piłek
Posty: 19
Rejestracja: 02 cze 2017, 23:48

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja II

Post autor: zinczuk » 12 gru 2017, 19:58

dopiszcie mnie
Zinczuk

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja II

Post autor: rooted » 13 gru 2017, 18:18

Rozgrywki założone - liga nazywa się "Puchar PLBB tv 1000", do dwóch zespołów które zgłosiły się w niniejszym wątku z imienia i nazwiska już wysłałem zaproszenia. Pozostałych zadeklarowanych poproszę również o zgłaszanie się: albo bezpośrednio wystąpcie poproszę o ticket (w lidze powyżej są tylko jedne rozgrywki więc nie ma możliwości się pomylić), albo piszcie na forum, albo piszcie do mnie na priv albo wiadomość przez aplikację. Będę wysyłał tickety na bieżąco.

Format rozgrywek założyłem jako zwykły puchar - tak jest prościej i mniej administracji, ale 4 drużyny będą miały bye week w I kolejce. Z drugiej strony, jeśli są jeszcze chętni do dołączenia to dajcie znać - do 16 spokojnie możemy dobić...

Rozpoczniemy jak szybko się tylko da, więc proszę przygotowywać drużyny i się zgłaszać. Gwoli przypomnienia - tylko świeże drużyny, min.11 graczy, bez drużyn mieszanych.

Pozdrawiam i do zobaczenia na boisku
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

zinczuk
podawacz piłek
Posty: 19
Rejestracja: 02 cze 2017, 23:48

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja II

Post autor: zinczuk » 14 gru 2017, 22:44

Blood Girls ....czekaja na zapraszenie

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja II

Post autor: rooted » 15 gru 2017, 18:08

Ticket poszedl.
4 druzyny juz przyjete, 3 tickety w toku
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Zablokowany

Wróć do „Puchar farmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości