Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: rooted » 19 mar 2018, 13:29

Wszyscy dopisani. Lepienie druzyn w toku...
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Myszor
podawacz piłek
Posty: 14
Rejestracja: 18 sty 2018, 21:33

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: Myszor » 24 mar 2018, 21:30

Chętnie bym dołączył, tylko że niewiele rozumiem z tego wszystkiego co tu zostało napisane :)
Wczoraj w końcu nabyłem PS4, mam BB2 bez dodatków - dam radę się podłączyć?
Czy ktoś mógłby mnie szybko wprowadzić w temat - tylko absolutnie niezbędne informacje, żebym zaczął z Wami grać nie łamiąc reguł itd?
Wydaje mi się, że ktoś z Was pisał do mnie na fb (jestem tam jako Marcin Buzz). Na PS4 postaram się podłączyć do Waszej Ligi jako trener Myszyng :)
Ok?

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: rooted » 24 mar 2018, 22:22

Dolaczylem Cie do Pucharu, musisz tylko ticketa zaakceptowac. Wiecej info dorzuce jutro jak sie porzadnie wyspie (chyba ze ktos mnie ubiegnie i wszystko Ci przez FB wysle).

Pozdrawiam
Michal
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Awatar użytkownika
GomezM80
rekrut
Posty: 143
Rejestracja: 04 mar 2017, 17:36
Lokalizacja: Płock

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: GomezM80 » 25 mar 2018, 12:19

Myszor pisze: 24 mar 2018, 21:30 Chętnie bym dołączył, tylko że niewiele rozumiem z tego wszystkiego co tu zostało napisane :)
Wczoraj w końcu nabyłem PS4, mam BB2 bez dodatków - dam radę się podłączyć?
Czy ktoś mógłby mnie szybko wprowadzić w temat - tylko absolutnie niezbędne informacje, żebym zaczął z Wami grać nie łamiąc reguł itd?
Wydaje mi się, że ktoś z Was pisał do mnie na fb (jestem tam jako Marcin Buzz). Na PS4 postaram się podłączyć do Waszej Ligi jako trener Myszyng :)
Ok?
Cześć. Napisz swój GAMERTAG na PS4, to dołączymy Cię do naszego kanału komunikacyjnego na "chacie" konsolowym. W sumie pojawiles się w najlepszym momencie. Niedlugo startuje liga i oczywiscie miejsce dla Ciebie sie znajdzie ;)
Proponuję również dołączyć do nas na FB, to jak bedziesz mial wątpliwości, będę mógł (lub którys z kolegów) odpowiedzieć na ew. pytania dot. rozgrywek (via FB Messenger lub "live" przez sluchawki na PSX). Mimo wszystko prędzej czy później i tak niezbedne bedzie zapoznanie sie z regulaminiem, wiec w wolnej chwili warto przeczytac.
W forumowym wątku "przydatne linki" znajdziesz praktycznie wszystko, co pozwoli Ci sprawnie odnalezc się u nas.


Witamy:)

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: rooted » 26 mar 2018, 08:09

Myszor pisze: 24 mar 2018, 21:30 Chętnie bym dołączył, tylko że niewiele rozumiem z tego wszystkiego co tu zostało napisane :)
Wczoraj w końcu nabyłem PS4, mam BB2 bez dodatków - dam radę się podłączyć?
Czy ktoś mógłby mnie szybko wprowadzić w temat - tylko absolutnie niezbędne informacje, żebym zaczął z Wami grać nie łamiąc reguł itd?
Wydaje mi się, że ktoś z Was pisał do mnie na fb (jestem tam jako Marcin Buzz). Na PS4 postaram się podłączyć do Waszej Ligi jako trener Myszyng :)
Ok?
Gomez odpowiedział od strony organizacyjnej, ja dodam kilka słów od strony "sportowej".
- do Pucharu już Ci wysłałem ticketa, musisz go tylko zaakceptować i za 1-2 dni ruszamy z rozgrywkami.
- proponuję też abyś dołączył do nas do tzw. Farmy czyli luźnych rozgrywek bez harmonogramu. Możesz dołączyć dowolną ilość drużyn a jedyny warunek jest taki, żeby na moment dołączania do były świeże drużyny. Farmę łatwo znaleźć- tworzysz nową drużynę, klikasz "join a league", wyszukujesz w multiplayerze Polską Ligę BB (albo po nazwie albo manualnie - jesteśmy na początku drugiej strony lig), klikasz requesta o dołączenie do farmy, dostajesz tickety i możesz dowolnie grać. Praktycznie codziennie jest ruch w interesie i po kilka meczy się toczy,
- za chwil kilka startuje liga, jest wolna miejscówka w tzw. Challenge League. Zaczynamy od świeżych drużyn. Tutaj wystarczy na chwilę obecną deklaracja, że grasz i ewent. jaką rasą startujesz. Tworzysz drużynę i już.

Co do komunikacji - patrz post od Gomeza. Większość komunikacji leci przez chat w aplikacji PS4 na telefon ale forum albo FB też daje radę.

Pozdrawiam,
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: rooted » 27 mar 2018, 07:27

No dobra Panowie - 10 drużyn już zarejestrowanych i palących się do rozpoczęcia rozgrywek, 2 mają przyznane tickety więc prośba o ich akceptację. Czekamy jeszcze na drużyny Leona i Natahriela i odpalam puchar. Losowanie drabinki turniejowej planuję najpóźniej w środę po pracy więc serdeczna prośba o akceptację ticketów tudzież dotworzenie drużyn. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będziemy mieć 14 drużyn w pucharze o będzie kolejnym rekordem frekwencji:)
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: leon » 27 mar 2018, 11:45

wczoraj chcialem w nocy zrobic druzyne ale nie znalazlem ligi. nie wiem czy byłem az tak zmeczony czy mi sie na oczy rzucilo, bo szukalem w plbb i w special plays.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: rooted » 27 mar 2018, 13:39

rooted pisze: 19 mar 2018, 09:23
Rozgrywki utworzone. Liga nazywa się "Puchar PLBB tv 1000", rozgrywki "Puchar PLBB III".

(..)
Leon,
Daj znać jak będziesz miał gotową ekipę to wyślę ticket.
A na przyszłość jest plan żeby ujednolicić rozgrywki i wszystko zrobić pod jednym "parasolem" ligowym.

Pozdrawiam,
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: rooted » 29 mar 2018, 19:48

Puchar wystartowal!
I runda w toku - proponowany czas na rozegranie I rundy: tydzien od dzis.

Powodzenia!
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Mentos
liniowy
Posty: 877
Rejestracja: 24 lut 2018, 12:22

Aktualny zwycięzca turnieju Masters

Zdobyte trofea

Re: Puchar PLBB na PS4 - edycja III

Post autor: Mentos » 31 mar 2018, 21:44

Jako, że nie udało mi się porozumieć za pomocą FB i PS Messengera (najpewniej w związku z okresem przedświątecznym i samymi Świętami), chciałbym za pośrednictwem tego medium zaprosić Natahriela na mecz pucharowy z moimi krasnoludami. Czynię to tylko dlatego, że gram w BB w pracy (nie mam w domu konsoli, tylko firmową), a niestety w związku z tym, że przychodzą do mnie klienci dużym komfortem dla mnie byłoby umówienie terminu takiego meczu na 2-3 dni wcześniej. Życzę również wszystkim Spokojnych Świąt ;)

Zablokowany

Wróć do „Puchar farmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość