Puchar Ligi - VI edycja

Zablokowany
Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Puchar Ligi - VI edycja

Post autor: rooted » 09 lut 2019, 14:45

Puchar PLBB na PS4 – edycja VI (cupy&paste z posta na FB)

Panie i Panowie, Elfy i Skaveny, Trolle i wszelkie inne stwory którym się wydaje, że w Waszym najbliższym meczu nie będą wypadać hurtowo podwójne jedynki i poczwórne czaszki...

Niedoczekanie Wasze ponieważ najfajniejsza liga na PS4 (a możliwe iż również najfajniejsza liga ever) daje Wam kolejną możliwość aby się sfrustrować i ponarzekać, że przeciwnik ma fajniejsze kości niż Wy.

Mianowicie, szósta edycja Pucharu Ligi!
Puchar Ligi czyli międzysezonowe rozgrywki otwarte dla wszystkich chętnych trenerów. Poprzednio graliśmy max. 16 graczy i 4 rundy ale tym razem zaproponuję max 32 graczy i 5 rund.
Rozgrywki będą założone pod Polską Ligą BB (czyli tam gdzie jest EL, CL i Farma). Wystartujemy wkrótce, gdy tylko wszyscy chętni się zgłoszą i utworzą drużyny. Proponowany termin rozpoczęcia to za ok. półtora tygodnia czyli roboczo okolice 18 lutego jak minie mentalno-komercyjny kac po Walentynkach. Wtedy też powinniśmy już być zaawansowani w playoffach w EL i blisko końca w CL więc pasuje jak ulał.

Garść zasad (standard, copy & paste z poprzednich rozgrywek):

- Grają dowolne nowopowstałe drużyny. Max TV 1000. Bez mieszanych drużyn. Nie ma parytetów drużyn, koszyków do losowania, tierów itp.

- format pucharowy. Bez rozstawienia, początkowa drabinka turniejowa losowa.
- W zależności od ilości chętnych (a ze względu na prostotę rozgrywek i absolutne minimalne zaangażowanie czasowe proponowany jest udział dla każdego trenera) ustwimy drabinkę na 16 lub 32 zespoły. W wypadku nieparzystej ilości drużyn lub gdy nie da się tego prosto wcisnąć w drabinkę turniejową, kilku trenerów będzie miało wolną I rundę i wbity wynik 2:1 (+ losowa kasa i 11 losowo rozrzuconych SPPów: MVP, 2xTD). W skrócie – pomyślimy w zależności od ilości zgloszeń...

- gramy jedno spotkanie w rundzie – zwycięzca przechodzi dalej,

- w przypadku remisu, jest dogrywka. Kto pierwszy zdobędzie punkt w dogrywce wygrywa. Jeśli dogrywka (8 dodatkowych tur) nie przyniesie rezultatu – generator liczb losowych symuluje rzuty karne.

- zwycięzca rozgrywek dostaje ładny puchar przy sygnaturce na forum i odnotowany zostaje w Hall of Fame. Plus dostaje specjalne przywileje w Challenge League (udział z automatu).

- drużyny rozwijają się w trakcie rozgrywek (czyli max. 4 lub 5 spotkań). Jest progresja, nie ma Resurrection Mode…

- Zgłoszenia:

1) deklaracja uczestnictwa na forum albo FB. Dajmy sobie tydzień czasu na zgłoszenia i tworzenie drużyn czas (16.02), chociaż możemy skrócić w zależności od tempa odpowiedzi i deklaracji.

2) Kolejny krok to albo wysyłanie informację do mnie o stworzonej drużynie (standardowo: przez wiadomość prywatną na forum, na chata, na Messengera, DHLem lub telepatycznie w trakcie snu). Jak powstaną rozgrywki, porozsyłam tickety. Serdeczna prośba – nie zmieniajcie drużyn w trakcie!

Chyba tyle. W razie pytań – dajcie znać.
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Awatar użytkownika
rooted
rekrut
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:51

Zdobyte trofea

Re: Puchar Ligi - VI edycja

Post autor: rooted » 14 lut 2019, 16:13

Panie i Panowie,

Zgodnie z obietnicą, dalsze kroki odnośnie Pucharu poniżej:

A) Lista zgłoszonych – dajcie znać gdybym kogoś pominął. Plus czekam oczywiście na dalsze deklaracje (ponieważ zgłoszenia spływały różnymi kanałami, poniżej lista będąca głównie zestawieniem nicków na PS):
1) MrMinar
2) Kubu
3) Leon
4) Grooby
5) Paradossi
6) Hatak
7) Szczurzasty
8) WojtekOlaszek
9) Arm1tage
10) FilipKowal
11) Wilku
12) Gomez
13) Maciejjasinski
14) Qlik
15) SzYm
16) PawelLeszczyk
17) Soja
18) Ultor
19) Ja
20) ...

B) W najbliższych godzinach zostaną założone rozgrywki z drabinką pucharową na max. 32 drużyny. To oznacza, że przyjmiemy wszystkich chętnych (do pułapu 32 drużyn oczywiście) ale spora część z nas będzie miała tzw. „bye week” w I rundzie.

C) Twórzcie drużyny już teraz i dawajcie znać poproszę bezpośrednio do mnie jak będą gotowe. Wyślę tickety gdy będą zmajstrowane rozgrywki.

D) Kto jeszcze chętny – zapraszam na pokład. Zgłoszenia spokojnie do końca weekendu albo nawet poniedziałku (bo jak ktoś na Brick Bowlu gra, żeby zdąrzył wrócić i ochłonąć).

E) Start – początek tygodnia jak stworzone będą drużyny, przeprocesują się tickety i wszyscy mogący zadeklarować uczestnictwo, to zrobią
What annoys me the most is people who claim to know the truth and all others must be ignorant. It’s not a discussion anymore, it becomes a contest of rhetoric and it’s all about winning an argument rather than answering a question

Zablokowany

Wróć do „Puchar farmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość