Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Puchar ze startowym TV 1250k
Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: rotti » 06 kwie 2018, 09:48

Dla takich meczy warto grać niziołkami :D

A inna sprawa, że pro elfy nie bez powodu wyszły dopiero przy Legendary Edition. Po prostu obsysają na maksa i mało kto chce nimi się męczyć. :lol:
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
bukszpan
trener
Posty: 4383
Rejestracja: 16 sty 2016, 18:48
Lokalizacja: Kielce

Zdobyte trofea

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: bukszpan » 06 kwie 2018, 11:28

rotti pisze: 06 kwie 2018, 09:48 Dla takich meczy warto grać niziołkami :D
Dokładnie.
Długo będę go pamiętał. 😁

Awatar użytkownika
SuicidekidPL
blitzer
Posty: 1350
Rejestracja: 28 wrz 2017, 19:47

Zdobyte trofea

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: SuicidekidPL » 09 kwie 2018, 10:11

Zgnity co powiesz na dzis o 19 lub 21 ?
Steam: youngleszcz

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: zgnity » 10 kwie 2018, 06:43

SuicidekidPL pisze: 09 kwie 2018, 10:11 zgnity co powiesz na dzis o 19 lub 21 ?
Tak jak pisałem na PW obecnie w pracy mam nocki - więc grać mogę tylko popołudniem.
Dzisiaj popołudniem idę na spotkanie stowarzyszenia na 18.
A jutro po 17 mam mecz w PL BB.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: rotti » 10 kwie 2018, 09:22

z bukszpanem już ustaliliśmy, że z uwagi na Wielkanoc, czas na umówienie na mecz kończy się w piątek, a czas na mecz w niedzielę
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: zgnity » 10 kwie 2018, 17:12

Dzisiaj na spotkanie Stowarzyszenia uciekam. W środę już mam mecz , czwartek chciałem się znowu do lekarza przejść może wyleczy bo już ten kaszel mnie trzeci tydzień męczy.
Dalej bliżej weekendu będę miał mało czasu na granie w Blood Bowl bo już na piątek jestem ugadany , a na sobotę robimy Opolskie Spotkanie Fantastyczne , a później after.

Niejako ledwo co zaczęliśmy się na mecz ugadywać od wczoraj. Za dużo wątków na forum i jakoś mi umknęło to spotkanie.
Wiem iż bym grał z Goblinami a więc wynik mógłby silnie prawdopodobnie na moją korzyść być.
Widziałem przed chwilą iż tylko nasz mecz zalega więc jak chcecie to walnijcie remis albo wygraną dla Goblinów i można lecieć dalej z kolejnymi kolejkami.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: Nimar » 11 kwie 2018, 08:29

zgnity pisze:może wyleczy bo już ten kaszel mnie trzeci tydzień męczy.
witam w klubie mnie męczy od brick bowla ;D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
SuicidekidPL
blitzer
Posty: 1350
Rejestracja: 28 wrz 2017, 19:47

Zdobyte trofea

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: SuicidekidPL » 11 kwie 2018, 11:25

zgnity pisze: 10 kwie 2018, 17:12 Dzisiaj na spotkanie Stowarzyszenia uciekam. W środę już mam mecz , czwartek chciałem się znowu do lekarza przejść może wyleczy bo już ten kaszel mnie trzeci tydzień męczy.
Dalej bliżej weekendu będę miał mało czasu na granie w Blood Bowl bo już na piątek jestem ugadany , a na sobotę robimy Opolskie Spotkanie Fantastyczne , a później after.

Niejako ledwo co zaczęliśmy się na mecz ugadywać od wczoraj. Za dużo wątków na forum i jakoś mi umknęło to spotkanie.
Wiem iż bym grał z Goblinami a więc wynik mógłby silnie prawdopodobnie na moją korzyść być.
Widziałem przed chwilą iż tylko nasz mecz zalega więc jak chcecie to walnijcie remis albo wygraną dla Goblinów i można lecieć dalej z kolejnymi kolejkami.
Zgnity, myslę że z uwagi na wielkanoc i Polish Open banda nie będzie aż tak naciskać.
Mi pasuje ewentualnie piątek późny wieczór, sobota wieczór, noc, niedziela dowolnie.
Chyba, że to jednak grupie nie pasuje, więc wtedy zgadzam sie na dowolne rozstrzygnięcie meczu przy zielonym stoliku.
Steam: youngleszcz

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: zgnity » 11 kwie 2018, 16:56

SuicidekidPL pisze: 11 kwie 2018, 11:25 zgnity, myslę że z uwagi na wielkanoc i Polish Open banda nie będzie aż tak naciskać.
Mi pasuje ewentualnie piątek późny wieczór, sobota wieczór, noc, niedziela dowolnie.
Chyba, że to jednak grupie nie pasuje, więc wtedy zgadzam sie na dowolne rozstrzygnięcie meczu przy zielonym stoliku.
Dzisiaj byłem u lekarza mam L4 do środy jak narazie.
Jutro z rana będę latał bo mam skierowanie do pulmonologa i muszę sobię tomograf załatwić ( hue hue jak znam służbę zdrowia to gdzieś koło 60 będzie ;) ) a później mogę grać popołudniem w czwartek.
Piątek popołudnie odpadam całkowicie , sobota również gdyż mamy Opolskie Spotkanie Fantastyczne od 10 do 21 a później After albo kołderka i sen.
Niedziela nie mam pojęcia jak będzie wyglądała.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
SuicidekidPL
blitzer
Posty: 1350
Rejestracja: 28 wrz 2017, 19:47

Zdobyte trofea

Re: Grupa A - Sezon 1 - Kolejka 4 ---> do 11 kwietnia

Post autor: SuicidekidPL » 11 kwie 2018, 17:56

zgnity pisze: 11 kwie 2018, 16:56
SuicidekidPL pisze: 11 kwie 2018, 11:25 zgnity, myslę że z uwagi na wielkanoc i Polish Open banda nie będzie aż tak naciskać.
Mi pasuje ewentualnie piątek późny wieczór, sobota wieczór, noc, niedziela dowolnie.
Chyba, że to jednak grupie nie pasuje, więc wtedy zgadzam sie na dowolne rozstrzygnięcie meczu przy zielonym stoliku.
Dzisiaj byłem u lekarza mam L4 do środy jak narazie.
Jutro z rana będę latał bo mam skierowanie do pulmonologa i muszę sobię tomograf załatwić ( hue hue jak znam służbę zdrowia to gdzieś koło 60 będzie ;) ) a później mogę grać popołudniem w czwartek.
Piątek popołudnie odpadam całkowicie , sobota również gdyż mamy Opolskie Spotkanie Fantastyczne od 10 do 21 a później After albo kołderka i sen.
Niedziela nie mam pojęcia jak będzie wyglądała.
Jutro o 21 mam PLBB2, dam jeszcze znac czy uda mi sie wczesniej także czas wydysponować...
Steam: youngleszcz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dębowy Puchar”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości