Sposób liczenia turnieji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Sir Mewash » 27 lut 2018, 15:22

No dlatego nie chciał bym może ich pomijać ale traktować jako challenger.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Shawass » 27 lut 2018, 17:32

Zakłądając że będzie to Palinka Bowl lub Prague Cup - oba mają już rok historii za sobą, jeśli będzie tam 30+ osób i pomalowane drużyny to bym dał normalnie to jako mastera, nie widzę powodu dla którego ranga powinna być temu dana niższa tylko przez to że zagraniczny turniej. Bo zweryfikować nie jest ciężko, znamy tamtejszych organizatorów i mamy do nich kontakt.

A jeśli jakiś inny turniej - myślę że to nie jest ciężkie do zweryfikowania czy było czy nie było według wymagań.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Sir Mewash » 27 lut 2018, 21:04

Wiecie nie wszystkich stac czy mają ochote tłuc się polskim busem do Budapesztu ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Niko » 27 lut 2018, 21:05

Sir Mewash pisze: 27 lut 2018, 21:04 Wiecie nie wszystkich stac czy mają ochote tłuc się polskim busem do Budapesztu ;)
ale jakie to ma znaczenie?
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Sir Mewash » 27 lut 2018, 23:08

że turnieje poza naszymi granicami nie sa dla wszystkich wiec nie powinny byc masterami :)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Shawass » 28 lut 2018, 00:21

Sir Mewash pisze: 27 lut 2018, 21:04 Wiecie nie wszystkich stac czy mają ochote tłuc się polskim busem do Budapesztu ;)
Według mnie nie jest to argument, nie wszystkich stać czy mają ochotę tłuc się do Rzeszowa z drugiego końca Polski. Wrocław mógłby spokojnie zamiast do mnie jeździć do Pragi a ja mam do Budapesztu bliżej niż do Gdańska. Nie znaczy to że przestaniemy do siebie jeździć lub że turnieje powyżej pewnej odległości od centrum kraju mogą być maksymalnie czelkami.

Szczególnie nie jest to dla mnie argument ponieważ nie jest brane pod uwagę zaliczenie wszystkich 5-6 masterów w kraju i 2+ za granicą tylko liczone jest best of 2-3. Proszę nie ograniczajmy sobie możliwości ponieważ "nie każdy chce/nie każdego stać", równajmy do góry do tych, którzy się podejmą trudu i potrafią przyoszczędzić kasę żeby wybrać się i reprezentować Polskę tym samym zachęcając trenerów z innych krajów żeby przyjechali do nas, jednocześnie zwiększając poziom naszych turniejów ;)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Sir Mewash » 28 lut 2018, 00:23

Spoko wybierzemy koordynatorow. Oni zaglosuja i bedzie wiadome.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Niko » 28 lut 2018, 08:29

zasadniczo pobieżnie mniej lub bardziej zgadzam się z Szabasem... ogólnie to żaden turniej nie jest "dla wszystkich" zawsze na każdym kogoś brakuje :P
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Domingo » 28 lut 2018, 09:41

a ja nie jestem za tym, żeby zagraniczne turnieje zaliczać do masterów. Teraz sobie luźno gadamy o Budapeszcie i Pradze na które jeździ zazwyczaj więcej osób niż jedna. A co jeśli ktoś kiedyś wybierze się na duży turniej na zachodzie i będzie chciał żeby mu się liczył jako master? Kto sprawdzi czy wszystkie drużyny były pomalowane itp.?

Wcześniej zareagowałem, bo Mewash pisał, żeby w ogóle ich nie liczyć.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4347
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Shawass » 28 lut 2018, 21:47

Shawass pisze: 27 lut 2018, 17:32 Zakłądając że będzie to Palinka Bowl lub Prague Cup - oba mają już rok historii za sobą, jeśli będzie tam 30+ osób i pomalowane drużyny to bym dał normalnie to jako mastera, nie widzę powodu dla którego ranga powinna być temu dana niższa tylko przez to że zagraniczny turniej. Bo zweryfikować nie jest ciężko, znamy tamtejszych organizatorów i mamy do nich kontakt.

A jeśli jakiś inny turniej - myślę że to nie jest ciężkie do zweryfikowania czy było czy nie było według wymagań.
Więc póki co 100% że coś jest masterem możemy ustalić na Palince i Pradze naturalnie, jak będzie coś większego ALE nie będziemy w stanie zweryfikować czy było 100% pomalowane to wtedy sorry ale będzie liczone jako czelek. IMO prosta sprawa, sam mogę pisać po organizatorach ale im więcej opcji tym lepiej.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość