Sposób liczenia turnieji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Sir Mewash » 24 lut 2018, 13:00

Powiem tak. Mam nadzieje że Jaskier pociągnie dalej ranking i od nowego sezonu będą tam już wszystkie dane. Mój ranking tzw do repry przestanie być potrzebny.
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Neret
rezerwowy
Posty: 567
Rejestracja: 11 mar 2017, 09:05

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Neret » 25 lut 2018, 10:53

nie mówię że jest zły. tylko skomplikowany i tak na prawdę, dopóki się nie usiądzie i nie policzy nie wiadomo kto się załapał
nick steam: Neret
Tel. 601600997

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4348
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Shawass » 25 lut 2018, 12:28

Po przemyśleniu widzę sens żeby jedniodniówki wchodziły w grę przy systemie "Best of X" liczonym do repry. Ktoś będzie robił te mistyczne jednodniowe turnieje co tydzień to i tak punktów nie nabije w 2 z nich co osoba która jest w połowie tabeli na Masterze (tak mi się wydaje :D ).

Podniesienie limitu chelków do 20 a masterów do 30 po tym sezonie widze że teżma sens, chyba że nagle będzie ogólnoBBowa tragedia i ludzie opuszczą grę bo okaże się że GW wspiera radykalne rządy szachistów w Mozambiku :P

Turnieje zagraniczne natomiast zostawiłbym i dał im tą samą skalę co polskim (czyt. minimum dni, graczy i malowania) - argument, że "są nie miarodajne" ponieważ poziom jest przeciętny tyczy się absolutnie każdego turnieju bo wszędzie tak może być. Dopóki nie zaczniemy robić invitationali gdzie może grać tylko, nie wiem, top 20 z zeszłego sezonu :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2870
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: reszka » 25 lut 2018, 21:10

Ja uważam tak jak Shawass. Zwłaszcza co do zagranicznych. Jeśli zrobimy wybór z TOP 3 albo 4, to sorry, nic to nie zmieni.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Domingo » 26 lut 2018, 10:00

Sir Mewash pisze: 23 lut 2018, 09:45 Ostatnia ale doś istotna sprawa:
Uważam że turnieje zagraniczne powinny być brane klasyfikowane jako turnieje typu challenger lub nie powinny być w ogóle brane pod uwagę bo są nie miarodajne. Nie wiem jak było w Pradze w zeszłym roku, ale w Budapeszcie nie licząc Domingo i Mr Mu grałem z przeciętnymi zawodnikami (mam nadzieje że nikogo nie obraziłem). W 30+10 chłopaki jeżdżą do czech na turnieje po nagrody i po piwko ;)
eee serio? skoro na turniejach zagranicznych poziom jest za niski, to czemu żadnej Palinki nie wygrał Polak? Przecież bywała tam czołówka naszego rankingu do repy (Reszka, Teillman,Ty, Elfic i ja)

Co do Pragi, grałem tylko z jednym Czechem i faktycznie nie grał dobrze (bardzo źle też nie) grałem za to z Węgrami. Z tymi samymi Węgrami, którzy przyjeżdżają na taki Rum Bowl i go wygrywają. Więc naprawdę nie wiem jak można mówić, że te turnieje są mniej miarodajne od naszych.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Niko » 26 lut 2018, 10:22

jak dla mnie zagraniczne są nawet bardziej miarodajne, jeżeli chodzi o reprezentacje, bo skillowo to to samo ale tu dochodzi jeszcze obce otoczenie i gra z obcojęzycznymi zawodnikami :) niby nic wielkiego ale jednak to nie to samo co zagrać u siebie na podwórku ze swoim kolegą...
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Sir Mewash » 27 lut 2018, 00:21

To nie sa polskie turnieje a to ranking polskich turnieji ;)
Dodatkowo jak chca byc masterami to powinny sie zglosic przed sezonem wcisnac sie w grafik i dostac zielone swiatlo od koordynatorow ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Niko » 27 lut 2018, 08:24

Sir Mewash pisze: 27 lut 2018, 00:21 To nie sa polskie turnieje a to ranking polskich turnieji
raczej ranking polskich graczy...
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Domingo » 27 lut 2018, 09:05

Sir Mewash pisze: 27 lut 2018, 00:21 Dodatkowo jak chca byc masterami to powinny sie zglosic przed sezonem wcisnac sie w grafik i dostac zielone swiatlo od koordynatorow ;)
No ale chyba nikt nie mówił, że mają być masterami a czelendżami ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3207
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: teillman » 27 lut 2018, 12:16

tym bardziej że na żadnym nie było wymogu pomalowanej drużyny
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości