Sposób liczenia turnieji

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Grab » 23 mar 2018, 11:14

Teillman +1
Pieta +1
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Shawass » 23 mar 2018, 11:27

Pieta pisze: 23 mar 2018, 11:06 Ale to chyba i tak już jest do ustalenia przez koordynatorów. Prawda?
Panie, wszystko jest do ustalenia przez koordynatorów, prawda :D Ja nie mówię jak będzie ale jak będę chciał żeby było. Jak będzie pokaże mądre, uczciwe głosowanie :D
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3066
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Pieta » 23 mar 2018, 12:02

No bo chciałem to już wywalić do wątku dla koordynatorów, bo już trzech gości może o tym tam dyskutować, ale wtrącę się też.

Wszystkie turnieje zagraniczne nie będą do zweryfikowania. Polskie powinny być, albo powinno się do tego dążyć. Nam przede wszystkim zależy na rozkręcaniu sceny polskiej, więc to na nią ma przyjeżdżać jak najwięcej trenerów.

Jeśli mają być punkty zza granicy to w jakimś małym zakresie, lub turniej odpowiednio wcześniej musi być zatwierdzony do rankingu polskiego.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10529
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: leon » 23 mar 2018, 12:17

ja za tym aby zagraniczne liczyly sie max jak chelki. doceniamy wyjezdzajacych biorac je pod uwage a rownoczesnie nie naginamy regulaminu i nie olewamy pracy koordynatorow ktorzy uznaja w PL jakie maja byc mastery.
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Shawass » 23 mar 2018, 13:02

Pieta pisze: 23 mar 2018, 12:02Nam przede wszystkim zależy na rozkręcaniu sceny polskiej, więc to na nią ma przyjeżdżać jak najwięcej trenerów.
Co do tego to wróćmy do punktu po co jest ten ranking, a mianowicie przede wszystkim do wyboru reprezentacji a jeśli osoba która chce być reprezentantem wyjeżdża na turnieje zagraniczne to to powinno się liczyć tak jak nasze turnieje na rzecz szansy na dostanie się do reprezentacji (argument ten już wcześniej padł). Kwestia czy jakikolwiek taki turniej byłby liczony jako master to inna rzecz, ALE na przykład Prague Bowl wiemy że miał mniej niż 20 graczy (z teeeego co pamiętam było 18? @teillman jeśli możesz potwierdzić) i nie wymagał malowania (fotki na FB). Zobaczymy jak wiele będzie potrzebne do zweryfikowania Palinka Bowl.

Do promowania turniejów w Polsce powinien, według mnie, służyć ogólne ranking obecnie prowadzony przez Jaskra, którego imo możnaby wesprzeć w tym działaniu - tam są turnieje Polskie liczone i ranking pokazuje nie kto najlepiej się nadaje do repry a zbiera wyniki z wszystkich polskich turniejów i pokazuje kto na scenie polskiej jest najlepsiejszy.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Domingo » 23 mar 2018, 13:06

leon pisze: 23 mar 2018, 12:17 ja za tym aby zagraniczne liczyly sie max jak chelki. doceniamy wyjezdzajacych biorac je pod uwage a rownoczesnie nie naginamy regulaminu i nie olewamy pracy koordynatorow ktorzy uznaja w PL jakie maja byc mastery.
+1
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: teillman » 23 mar 2018, 13:34

Praga 18 graczy bez malowania czyli chelek
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

stikman
liniowy
Posty: 1088
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: stikman » 23 mar 2018, 13:47

Domingo pisze: 23 mar 2018, 13:06
leon pisze: 23 mar 2018, 12:17 ja za tym aby zagraniczne liczyly sie max jak chelki. doceniamy wyjezdzajacych biorac je pod uwage a rownoczesnie nie naginamy regulaminu i nie olewamy pracy koordynatorow ktorzy uznaja w PL jakie maja byc mastery.
+1
+1
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: Shawass » 23 mar 2018, 14:12

leon pisze: 23 mar 2018, 12:17 ja za tym aby zagraniczne liczyly sie max jak chelki. doceniamy wyjezdzajacych biorac je pod uwage a rownoczesnie nie naginamy regulaminu i nie olewamy pracy koordynatorow ktorzy uznaja w PL jakie maja byc mastery.
Nie widzę naginania regulaminu - liczymy turnieje w końcu zgodnie z nim - ani olewania pracy koordynatorów - bo pomijając fakt że dopiero teraz są powoływani :D to nie rozumiem w jaki sposób są olewani.

Szczegölnie że może okazać się że żaden z zagranicznych turniejów nie sprosta naszym wymaganiom (te na których ja byłem poza EB nie spełniały), ale jakby sproatały to imo powinny być jako mastery zaliczone.
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3200
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sposób liczenia turnieji

Post autor: teillman » 23 mar 2018, 14:22

no w tym roku okaże się że nasz chellek miał bardziej rygorystyczne zasady niż EB xD
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości