Koordynatorzy - dyskusja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dziczekpl
rezerwowy
Posty: 632
Rejestracja: 11 sty 2017, 22:10

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: dziczekpl » 22 mar 2018, 17:19

bukszpan pisze: 22 mar 2018, 17:08 Przecież pewnie będą terminy na oddanie głosu.
Nic więc się nie przedłuży.
Jak się pojawi nagle 20 pomysłów to się zrobi gowno burza. Zawsze tak jest.
Pić, pierdolić, kręcić piętą i mieć mordę uśmiechniętą :)

Awatar użytkownika
Pieta
trener
Posty: 3082
Rejestracja: 20 paź 2015, 22:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: Pieta » 22 mar 2018, 17:52

Wrocławskim koordynatorem będzie:

dziczekpl

bukszpan pisze: 22 mar 2018, 14:11Ja mam takie pytania, dlaczego forum dla koordynatorów ma byc tajne? (...)
Myślę że nie tylko mnie zresztą. Myślę tez że powinni sie tam móc wypowiadać nie tylko koordynatorzy. Także ci którzy nie maja prawa głosu mogą coś ciekawego wrzucić do dyskusji, spojrzeć na sprawę z innej strony, mieć jakieś ciekawe pomysły.
Mewasz napisał, że dział dla wszystkich ma być read only, więc nie będzie tajny. Co do włączenia się do dyskusji, to można założyć wątek gdzieś indziej i skomentować co Ci kooordynatorzy za głupoty wypisują.

Stworzyłem już nowy dział. Jakby ktoś to widział lepiej, to niech pisze.

stikman
liniowy
Posty: 1089
Rejestracja: 11 sty 2016, 21:41

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: stikman » 22 mar 2018, 19:24

A najlepiej niech ciśnie swojego koordynatora ;)
https://www.instagram.com/bloodbowl_dai ... NocDA2aHpm trochę malowania, więcej relacji z turniejów

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: Niko » 22 mar 2018, 19:37

Pieta pisze: 22 mar 2018, 17:52 Wrocławskim koordynatorem będzie:

dziczekpl

bukszpan pisze: 22 mar 2018, 14:11Ja mam takie pytania, dlaczego forum dla koordynatorów ma byc tajne? (...)
Myślę że nie tylko mnie zresztą. Myślę tez że powinni sie tam móc wypowiadać nie tylko koordynatorzy. Także ci którzy nie maja prawa głosu mogą coś ciekawego wrzucić do dyskusji, spojrzeć na sprawę z innej strony, mieć jakieś ciekawe pomysły.
Mewasz napisał, że dział dla wszystkich ma być read only, więc nie będzie tajny. Co do włączenia się do dyskusji, to można założyć wątek gdzieś indziej i skomentować co Ci kooordynatorzy za głupoty wypisują.

Stworzyłem już nowy dział. Jakby ktoś to widział lepiej, to niech pisze.
Zdecydowne +1
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Awatar użytkownika
Andre
podawacz piłek
Posty: 48
Rejestracja: 28 gru 2017, 19:45

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: Andre » 22 mar 2018, 22:25

Kieleckim koordynatorem będę ja. Bardzo proszę o dodanie do podforum, jak już takowe powstanie.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4454
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: Sir Mewash » 22 mar 2018, 23:23

bukszpan pisze: 22 mar 2018, 14:11
Sir Mewash pisze: 22 mar 2018, 11:18

@Pieta jak bym mógł Ciebie prosić o założenie nowego działy dla koordynatorów z dostępem (jeśli można ustawić) czytania/pisania dla wybranych osob (koordynatorów) i read only dla reszty.

Ja mam takie pytania, dlaczego forum dla koordynatorów ma byc tajne? Mnie tam interesowałoby nad czym toczy sie dyskusja i jak ktos głosuje.
Myślę że nie tylko mnie zresztą. Myślę tez że powinni sie tam móc wypowiadać nie tylko koordynatorzy. Także ci którzy nie maja prawa głosu mogą coś ciekawego wrzucić do dyskusji, spojrzeć na sprawę z innej strony, mieć jakieś ciekawe pomysły.
A czemu ma być tajne? przecież napisałem że nie-koordynatorzy mają mieć dostęp tylko na zasadzie read only. Oczywiście powinien być temat gdzie wszyscy mogą zgłaszać pomysły, sugestie i zażalenia. Chciałbym uniknąć spamu w wątkach decyzyjnych oczywiście. Jeśli koordynatorzy wolą inaczej niech będzie inaczej :)
Zresztą zawsze można skontaktować się ze swoim przedstawicielem ;)

EDIT:
w sumie Pieta już to też ładnie wytłumaczył
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Grab
rezerwowy
Posty: 783
Rejestracja: 15 kwie 2017, 08:46

Zdobyte trofea

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: Grab » 23 mar 2018, 11:13

Pieta +1
steam: grabpl
cziterkiler

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3204
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: teillman » 23 mar 2018, 11:14

problem przestojów można w bardzo prosty sposób rozwiązać.

Piszesz agende. Powiedzmy 10 spraw do podjęcia decyzji. Każdy z koordynatorów ma czas powiedzmy tydzień/dwa na np zorientowanie się co na te tematy myśli jego społeczność ew. podejmuje decyzje sam bo jest jebanym tyranem i nie pierdoli się w tańcu ;)

odpowiada w temacie na te 10 spraw. ew. oddaje głosy.

Jeżeli nie odda głosów/nie wypowie się przez ten czas jego głos nie jest brany pod uwagę i dostaje warna. Po dwóch warnach dostaje kopa i wybiera się nowego koordynatora z danej społeczności. Jak 2 koordynatorów dostanie kopa to dana społeczność dostaje bana na koordynowanie na jakiś czas (np sezon/dwa) ludzi trzeba trzymać mocną ręką za cohones inaczej zaczynają się rozleniwiać i wpadać na pojebane pomysły.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10548
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: leon » 23 mar 2018, 12:21

to jeszcze reprezentanci musza wybrac wsrod siebie koordynatorow. tylko teraz pytanie czy poprzedni reprezentanci czy Ci z wlasnie zamykanego sezonu (bo juz wiecej turniejów sie nie odbedzie przed PO ktory wyznacza start nowego sezonu). sensowne by było aby Ci z wlasnie zamykanej reprezentacji na kolejny wazny turniej miedzynarodowy
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
KapitanStokczan
rezerwowy
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:55
Lokalizacja: Łódź

Re: Koordynatorzy - dyskusja

Post autor: KapitanStokczan » 24 mar 2018, 09:24

Łódzkim koordynatorem będzie KapitanStokczan :twisted:
NAF 25276

ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacja - EuroBowl/World Cup”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości